Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Co do osoby na stosie.
Koles ma trzy blizny na czole. Vesemir tego nie ma. Chociaz zwiastun sugeruje co innego. takie odnioslem wrazenie. Nigdy nie daruje jesli to jednak on
 
siemka, możecie mi powiedzieć czy oglądać ten launch trailer przed zagraniem, oraz czy jest tam dużo spojlerów?
 
siemka, możecie mi powiedzieć czy oglądać ten launch trailer przed zagraniem, oraz czy jest tam dużo spojlerów?

Moim zdaniem możesz obejrzeć, są tam tylko pokazane niektóre postacie, które spotkaliśmy już wcześniej, nic konkretnego. Ale to tylko moje zdanie :)
 
Korzystając z funkcji gospodarza tego tematu chciałbym się pożegnać na kilka tygodni:) Nie sposób czytać forum i spoilery i przeżywać grę należycie.
Pamiętajcie, fabuła to wszystko, reszta tylko otoczka. Przecież po to właśnie większość z nas gra:) Nie psujmy sobie nastroju drobnymi mankamentami. Rzekłem. Trzymajcie się!
 
Wiedzieliście o tym, że w pudełkowej wersji jest kod do darmowej wersji Domu ze szkła? oO
A wiedzieliśmy. :D

Dziękuję wam powstrzymam się aż przejdę W3 od jutra batalia po pracy
Mogę poręczyć, że jest świetny i bardzo sentymentalny ale nie oglądaj jakkolwiek by Cię nie kusiło!

---------- Zaktualizowano 23:47 ----------

Rzekłem. Trzymajcie się!
Wracaj rychło, nie zapominaj o nas, miłego grania i do zobaczenia na szlaku!
 
ŚWIETNA SPRAWA... klucz produktu z GOG.com użyłem ,a gry nie mam w bibliotece, każda kolejna próba kończy się tym, iż wyświetla się informacja co by klucz został użyty...
 
Czy ktoś już dostał swoje zamówienie z gram.pl? Bo dostawa miała być wczoraj, a tu ani widu, ani słychu, numeru paczki nie mam, żeby sobie sprawdzić gdzie jest, bo jeszcze nie podali i nie wiem czy w ogóle podadzą, grrrr, denerwuję się.
 
@Ithlinne Aegli
Zamówienie z gram.pl Również wczoraj mocno oczekiwałem na kuriera gdyż na stronie miałem komunikat o zamówieniu
przewidywany termin dostawy na 18 maja
No widocznie źle przewidzieli. Trudno. Mam szanse być jednym z ostatnich ludzi na Ziemi który ujrzy swój preorder.
 
@tommiyacht, mam dokładnie tak samo, też wczoraj czekałam, a dzisiaj mam zamiar się tylko na jedne zajęcia na uniwerek wybrać, ale nie wiem czy warto skoro są takie cyrki i pieron wie, czy w ogóle mi to dzisiaj przyniosą. Już chyba nic więcej od nich nie zamówię.
 
Ja też dzisiaj czekam na kuriera z edycją standardową... Mam nadzieję, że wyrobi się w miarę szybko, bo nadal nie istnieje na cdp.pl coś takiego jak śledzenie przesyłki kurierskiej :(
Hmm.. nie ma chyba możliwości, żeby przesyłkę otrzymać dopiero jutro?
Prawda? :p
 
W zasadzie to jestem niemal pewny tego, że jakiś (niewielki) odsetek kupujących nie otrzyma gry na czas. Liczba zamówień była naprawdę bardzo duża.
 
Ech ten DPD.... A Percival już w kiosku czeka. Tu, na szczęście, nie było żadnych cyrków. Gdyby i W3 można było w ten sposób, ale nie można było. Znaczy w moim przypadku nie można było, bo nie mam możliwości przelewów internetowych. Ech... :sad:
 
Top Bottom