Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Ilość "de łicze(r)" na Gamespot już nawet mnie przytłacza, niektórzy zarzucają, że CDP stał się nowym właścicielem GS :p

I pomyśleć, że jeszcze parę lat temu jaraliśmy się kiedy zachodni giganci dawali małą wzmiankę o naszym Wieśmaku.
 
gram i gram i nie mogę wyjść z velen :( a pytanie mam, czy komuś z Was udało już się zabić :

tego golema (level '??') w velen? moje spotkanie z nim nie skończyło się dobrze ale zdołałem zgarnąć wiedźmińskie sety ze skrzyni i uciec
 
Może niezwiązane bezpośrednio z Wieśkiem, ale w kolejnym odcinku The Lobby (Gamespot) zaistniała bardzo ciekawa okoliczność, otóż panowie rozmawiali o czterech "produktach" z rzędu pochodzących z Polski, mianowicie: Wiedźmin 3, Hatred, GOG oraz Cyberpunku. Ciekawe czasy nastały, że największy amerykański serwis o grach jest zdominowany przez polskie wytwory ;)

Myślę, że Polska znajduje się teraz na pewno w pierwszej dziesiątce, a nawet piątce państw jeśli chodzi o produkcję gier (a raczej siłę przebicia ich tytułów).
 
wiecie może czy da radę ściągnąć (czy ktoś wrzucił) tą piosenkę w wersji polskiej z ostatniego materiału video, który upubliczniło wczoraj cdpr ? (The Witcher 3: Wild Hunt - The Wolven Storm - Priscilla's Song )
 
@Maganus
ohh , dzięki ! oczywiście że mogę pobrać z youtube zarówno same video jak i tylko mp3 cloudfile.co - tutaj według mnie jeden z najlepszych "ściągaczy" z youtuba także mogę ten śpiew pobrać w możliwie najlepszej wersji
 
Top Bottom