Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Zastanawia mnie jedna rzecz. Na youtube jest cała masa filmików z wiedźmina 3 z serii "let's play", "walkthrough" itp. Są one emitowane w odcinkach (np. półgodzinnych). Z tego co widzę to w niektórych seriach doszli już do odcinka powyżej setnego. I tak myślę - komu się chce te wszystkie odcinki po kolei oglądać, patrząc jak ktoś gra, zamiat po prostu samemu zagrać? ;)

Chociaż to pewnie to samo zjawisko, co na twitchu. Jedni lubią grać, a inni oglądać, jak gra ktoś inny.
 
Zastanawia mnie jedna rzecz. Na youtube jest cała masa filmików z wiedźmina 3 z serii "let's play", "walkthrough" itp. Są one emitowane w odcinkach (np. półgodzinnych). Z tego co widzę to w niektórych seriach doszli już do odcinka powyżej setnego. I tak myślę - komu się chce te wszystkie odcinki po kolei oglądać, patrząc jak ktoś gra, zamiat po prostu samemu zagrać? ;)

Chociaż to pewnie to samo zjawisko, co na twitchu. Jedni lubią grać, a inni oglądać, jak gra ktoś inny.

Dokładnie, nigdy nie ogarniałem tych kanałow i tych którzy to oglądają.
Aczkolwiek są pomocne bo czasem możemy podejrzeć jak cos przejść ;)
 
To jest głownie spowodowane, że ci jutuberzy mają charyzmę i przyciągają ludzi nie tylko grą, ale też robionym przez się "show", a ludzie lubią należeć do jakiś wspólnot, identyfikować się z jakąś grupą. Jedni zapisują się do koła strzeleckiego, inni są "Jakimiśnikami kogośtam". No i niektórzy nie mogą się doczekać lepszego sprzętu i wolą oglądać jak ktoś gra (ja jeszcze jakoś wytrzymuję).
 
Właśnie obejrzałem launch trailer "Go your way" po raz pierwszy. Jest świetny, łapie za serducho. Świetny dobór muzyki.
 
@Swooneb

Chyba drugi najlepszy (zaraz po SoD) trailer wiedźmina (nie liczę CGI).

Swoją drogą wyciekły informacje dotyczące nowych DLC oraz trybu gry, który pozwoli nam rozpocząć nową grę Geraltem ze stanu końcowego (wszystkie umiejętności i przedmioty). Ciekawe, czy: (UWAGA! DUŻY SPOILER)

Zachowamy miecz Zirael od Ciri. Albo ten, który sami jej kupiliśmy.
 
@Swooneb


Swoją drogą wyciekły informacje dotyczące nowych DLC oraz trybu gry, który pozwoli nam rozpocząć nową grę Geraltem ze stanu końcowego (wszystkie umiejętności i przedmioty). Ciekawe, czy: (UWAGA! DUŻY SPOILER)

Zachowamy miecz Zirael od Ciri. Albo ten, który sami jej kupiliśmy.
Ze stanu końcowego nowa gra? Jakiś przykład ? Bo nie za bardzo rozumiem jak to ma działać. Z góry dzieki za wyjasnienie
 
@Filo18

Zostają Ci itemy i skille z końca gry i zaczynasz od nowa (np. miałbyś tak jak w trailerze "Go your way" pancerz niedźwiedzia w początkowych cutscenach).
 
Pyszny cytat na temat W3 :)
,, Silna stylizacja zbliża wizualnie grę nie tyle do współczesnego kina, co do XIX-wiecznego malarstwa realistycznego. Szerokim planom otwartych przestrzeni patronują liryczne płótna Chełmońskiego, a tym bliższym łatwo rozpoznawalne rysunki wierzb, brzóz i buków wyjętych z krajobrazów Kossaka, światło różnych pór roku i dnia zdecydowanie skradziono Wyczółkowskiemu. ''
http://www.dwutygodnik.com/artykul/5940-zle-czasy-zle-obyczaje.html
 
Ta malarska stylizacja była już dawno widoczna i wcale nie wszystkim odpowiada. Tylko że moim zdaniem jej częściową funkcją jest przykrycie niedoskonałości technicznych, głównie w oświetleniu i roślinności, bo prosty model drzewa z nałożonym tym "pędzlowym" filtrem ładniej się komponuje na tle zachodu słońca.
I spełnia swoje zadanie, wnioskując po zachwytach nad screenami prezentującymi panoramy i inne widoczki. Dobry przykład na to, jak wadę przekuć w zaletę.
 
Last edited:
Efekt ,,rozpaćkanej farbki plakatowej'' mi się nie podobał (wyglądało to na fuszerkę po prostu) Po patchu 1.04 - roślinność ładniejsza, bo bardziej wyrazista, zwłaszcza trawa.
 
Top Bottom