Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
To zaczyna być trochę męczące.
Takie "wieści bez treści" w sumie. Nie mamy co liczyć dzisiaj na żadne recenzje i/lub wrażenia z gry. Za to jutro lub pojutrze - jak najbardziej. Tak przynajmniej śpiewają małe ptaszki (że kotara tajemnic opadnie 10 maja), a ja tym małym ptaszkom wierzę. :)
 
Ja bym nie do końca wierzył małym ptaszkom, zapewne zrobią wszystko, żeby sprawiać wrażenie większych ptaszków

Tu się muszę ugryźć w język (przytrzasnąć palce szufladą), ale w tym przypadku chyba możemy mieć więcej wiary w ludzi. :)
 
Szczerze mówiąc, jestem trochę poirytowany newsami co tydzień o innej dacie terminu wydania dodatku. Redzi mogli darować nam tego cyrku i podać przynajmniej 2 miesiące przed wydaniem, na 100% byli już wtedy pewni terminu. Mam nadzieję, że przy kolejnych projektach, nie będą szli taką drogą niedomówień, bo ani to fajne, ani miłe.
 
Dwa miesiące przed wydaniem raczej trudno osiągnąć status gold i podać jednoznaczną datę.

Dajmy im czas do jutra (ponoć 10 maja ma się coś stać).
 
Jak to jest w końcu z tym gog galaxy? Przy sercach z kamienia była zakładka owned, zamieniono ją niedawno jako trzecie dlc, chcąc zakupić krew i wino doda mi go jako 4 dlc czy mam czekać aż zaktualizują i będzie tak jak dawniej-> zakładka krew i wino owned?
 
GOG Galaxy się częściowo spolszczył... Na początku wszystkie osiągnięcia wcięło ale teraz jest w miarę o.k



View attachment 38850
 

Attachments

  • gog.jpg
    gog.jpg
    177.9 KB · Views: 22
W ustawieniach programu mam do wyboru tylko angielski, francuski, niemiecki i rosyjski. W ustawieniach konta mam oczywiście Polskę oraz złotówki.
 
Top Bottom