Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
W sensie 6,3 km2 powierzchni mapy dodatku?

W sumie jeśli ma to być prawie połowa Velen i Novigradu to nie jest źle.

Nie. Chodzi o użytkownika który notorycznie wrzuca te beznadziejne linki do tego serwisu. Przecież o materiałach w nim zawartych było wiadomo chyba z tydzień temu.
I jeszcze to zdanie - ''Dodatkowo przygotowaliśmy dla Was nowe screeny z DLC Krew i Wino oraz kolejne filmiki z rozgrywki'' HAHAHAAHAH :eredinfacepalm:Chyba nie muszę tłumaczyć bezsensowności tego cytatu.
 
Wiesz, staram się nie czytać tych artykułów, a tym bardziej nie oglądać żadnych wideo.
Do premiery tylko tydzień.
 
Nie. Chodzi o użytkownika który notorycznie wrzuca te beznadziejne linki do tego serwisu. Przecież o materiałach w nim zawartych było wiadomo chyba z tydzień temu.
Na dodatek mam wrażenie, jakby newsy znajdował na naszym forum, a potem je "po swojemu" przerabiał. Dziwne. No i rzeczywiście denerwujące.
 
Na dodatek mam wrażenie, jakby newsy znajdował na naszym forum, a potem je "po swojemu" przerabiał. Dziwne. No i rzeczywiście denerwujące.
Chciałem napisać, że fakt, że Krew i Wino jest ostatnim dodatkiem do W3 ma swoje plusy, bo nie będzie wkrótce co przerabiać z naszej forumowej aktywności na newsy na pożal się stronę o grach. Ale sobie przypomniałem, że jest jeszcze CyberPunk i pewnie ten Pan przeniesie się na tamte forum razem z nami :(.
 
Chciałem napisać, że fakt, że Krew i Wino jest ostatnim dodatkiem do W3 ma swoje plusy, bo nie będzie wkrótce co przerabiać z naszej forumowej aktywności na newsy na pożal się stronę o grach. Ale sobie przypomniałem, że jest jeszcze CyberPunk i pewnie ten Pan przeniesie się na tamte forum razem z nami :(.

Przecież zawsze możecie sobie włączyć opcję "Ignoruj" i będziecie mieć problem z głowy :).
 
Przed wykrzyknikiem nie stawia się spacji. W tej redakcji pracują dzieci z podstawówki?
"Redakcji".
 
Jako wywołany do tablicy czuję się w obowiązku przypomnieć o takiej fajnej funkcji o nazwie 'raport'. Jeśli macie z czymś problem, ktoś według was łamie regulamin, spamuje czy cokolwiek innego to klikacie raport i opisujecie. To znacznie lepsza opcja niż spamowanie i najeżdżanie na innych. Standardowo, kolejne posty nie na temat będą kasowane.
 
Top Bottom