Dział wsparcia CDPR leży na obie łopatki.

+

Lexor

Forum veteran
Mojemu zgłoszeniu błędu na koncie leci już trzeci miesiąc.

Z reguły jestem cierpliwy i nie poganiam, więc nie piszę tam często - do tej pory napisałem w omawianej sprawie trzy razy: zgłoszenie problemu + dwa zapytania w odstępie ok. miesięcznym. Ale właśnie przez to, że nie piszę często to oczekuję dostania odpowiedzi z jakimś "podsumowaniem" (typu "co do tej pory zrobiono") w ciągu kilku dni - na pierwsze dwie wiadomości dostałem w zasadzie nic nie pomagające mi odpowiedzi ("zajmą się/zajmują się"), ostatnia przez ponad dwa tygodnie nie doczekała się jeszcze odzewu.

Ale pomijając już to: no serio? Ja rozumiem pandemię, włamy itp, ale to już jest TRZECI MIESIĄC. Nawet instytucje publiczne mają 30 dni na odpowiedź i omówienie / załatwienie problemu.

Jestem dorosłym człowiekiem i sam mam kontakt / współpracuję z wieloma różnymi firmami. KAŻDEJ z nich pomimo pandemii zależy na podtrzymaniu kontaktu, nawet bardziej niż zwykle. NIE ZNAM ani jednego przypadku traktowania swoich klientów w tak lekceważący sposób jak robi to CDPR.
 
Własnie miałem o to pytać. Obecnie chociaż bot wysyła jakąś wiadomość zwrotną potwierdzenie otrzymania coś takiego ?
Od mojego zgłoszenia jakieś 2 może 3 tygodnie minęły (zaraz po ataku pisałem). Kompletna cisza w eterze nawet nie wiem czy otrzymali.
 
Last edited:

Lexor

Forum veteran
@piotr4440: NIGDY nie dostałem żadnego potwierdzenia zwrotnego po wysłaniu zgłoszenia. To kolejny <facepalm>.

PS. Atak był dwa tygodnie temu.
 
Bota nie ma, za to najpewniej wysyłają gotowe szablony przy pierwszym kontakcie (na zasadzie przyjęte, przyjrzymy się sprawie); tylko raz na 6 kontaktów w pierwszej wiadomości uzyskałem coś więcej niż standardowa formułka (co prawda nie było to rozwiązanie a pytania i prośba o doprecyzowanie problemu).
Moim faworytem w kontekście kontaktu z supportem jest to, że pisząc po polsku często dostajemy odpowiedź po angielsku i odpisując po angielsku kolejna odpowiedź jest po polsku :D To jednak jedyny akcent w całej sprawie, który może powodować uśmiech.
 

Lexor

Forum veteran
Czas leci, a odpowiedzi na moje KOLEJNE zapytanie w sprawie ani śladu.

Ja nawet nie wiem co mam robić - wysyłać kompletnie nowy ticket? No chyba nie.

Ale z drugiej strony na "ostatnią odpowiedź", czekam już prawie MIESIĄC - nawet ponowiłem maila TYDZIEŃ temu.

Przypominam, że cała sprawa ciągnie się już od GRUDNIA.

Czy ktoś ostatnio dostał jakąś odpowiedź ze wsparcia, która cokolwiek mu pomogła?
 
Czy ktoś ostatnio dostał jakąś odpowiedź ze wsparcia, która cokolwiek mu pomogła?

Niestety nie... ja w temacie kontraktu za zdobycie poziomu 60 po raz 11 dostałem odpowiedź w połowie czerwca 2020 (temat zgłosiłem na początku czerwca). Potem na początku lipca, gdy się odezwałem w tym samym wątku i od tego czasu cisza... A odpowiedzi były typu "przyglądamy się problemowi", więc nie były zbyt pomocne. Wysłałem jeszcze wiadomość mailową pod koniec października i nie dostałem już na nią żadnej odpowiedzi :/

Jakiś tydzień lub dwa tygodnie temu zgłosiłem ponownie ten problem z kontraktem, ale nie dostałem już żadnej odpowiedzi.
 
Mojemu zgłoszeniu błędu na koncie leci już trzeci miesiąc.

Ale pomijając już to: no serio? Ja rozumiem pandemię, włamy itp, ale to już jest TRZECI MIESIĄC. Nawet instytucje publiczne mają 30 dni na odpowiedź i omówienie / załatwienie problemu.

Nie grałeś w Gwinta? toż jedna z kart ma tam w tekście dewize REDów, (cytat z głowy, więc pewnie nie dokładny) 'na wszelkie odwołania odpowiadamy w terminie do lat siedmiu'
 
Upadek najlepszej firmy się zaczął. Przecież tak pieknie nie mogło być zbyt długo. Premiera CP pokazała, że w "środku" dzieje się źle
 

Lexor

Forum veteran
@xSikorX: Premiera CP pokazała światu to, z czym gracze w Gwinta borykali się od dłuższego czasu, bo dla mnie "pierwsze starcie" z "nową wersją" CDPR miało miejsce już na moim wejściu w Gwinta (czyli czasy premiery HC) - było to zupełnie inne doznanie niż to jakie kojarzyłem po W3.

Jestem bardzo ciekawy czy obecni gracze CP również borykają się z tak długimi czasami odpowiedzi ze wsparcia gry.
 
Czy ktoś ostatnio dostał jakąś odpowiedź ze wsparcia, która cokolwiek mu pomogła?

Tak - napisz do Molegiona w tej sprawie :beer:
Z okresami oczekiwania na odpowiedź nie było najgorzej, najdłużej pod dwa tygodnie (pisałem w gorącym momencie tuż po premierze dodatku, więc mogli mieć zalew wiadomości).
 
Gratulacje CDPR!

Właśnie mija TRZECI miesiąc od rozpoczęcia mojego zgłoszenia, a od ostatniej Waszej odpowiedzi minęły już ponad DWA miesiące pomimo moich kolejnych przypominawczych monitów, które już zupełnie olewacie.
 
Gratulacje CDPR!

Właśnie mija TRZECI miesiąc od rozpoczęcia mojego zgłoszenia, a od ostatniej Waszej odpowiedzi minęły już ponad DWA miesiące pomimo moich kolejnych przypominawczych monitów, które już zupełnie olewacie.

'Ale my nie mamy pańskiego płaszcza, i co nam pan zrobi?'
 
Ja także nadal czekam i czekam i chyba się nie doczekam.

EDIT
No proszę chyba podziałało ;)
Dziś około godziny 14 otrzymałem odpowiedź od działu wsparcia i mój problem został rozwiązany. Zgłoszenie wysyłałem 9 lutego więc trochę to trwało. Tak czy tak dziękuję za ostateczne rozwiązanie sprawy.
 
Last edited:
Potwierdzam dzisiaj drugi raz napisałem do wsparcia technicznego. Zresztą ja pisze od dwóch lat co jakiś czas, a może ktoś się odezwie. Jedynie na Gogu mi odpisali, ale skierowali tutaj.
Kupuje każdy dodatek, więc chciałbym żeby Gwint mi chodził poprawnie, albo chociaż niech napiszą ze nie wiedzą jak pomóc.
Nawet nie dostalem zadnej informacji ze wyslalem zgloszenie, wiec nie wiem czy doszlo.
 
Ja pisalam do nich dwukrotnie i tyle samo razy dostalam odpowiedz po okolo 2 tyg. Przeprosili, ze maja cala masę takich wiadomości i trochę się schodzi. U mnie wszystko rozwiązali od razu.
 
W jaki sposób się skontaktować z działem wsparcia gry Gwint, przy wykorzystaniu formularza, ponieważ mam problem z wyświetlaniem moich statystyk w grze? Gdy wybiorę dział wsparcia nie widzę żadnej zakładki, aby wysłać informację.
 
W jaki sposób się skontaktować z działem wsparcia gry Gwint, przy wykorzystaniu formularza, ponieważ mam problem z wyświetlaniem moich statystyk w grze? Gdy wybiorę dział wsparcia nie widzę żadnej zakładki, aby wysłać informację.

link
albo
link

A najlepiej to najpierw opisz tutaj problem, może coś się uda poradzić?
 
luk757 dzięki. Mam zawyżoną ilość zwycięstw w statystykach, więc to WSPARCIE może tylko poprawić.
 
Top Bottom