Dziękuję developerom!

+
Dziękuję developerom!

Te długie miesiące czekania, nerwów i także złości na was po przesunięciu premiery sprawiały, że powoli myślałem, że gra już nie wyjdzie i że zrobicie chłopaki to co twórcy Stalkera 2, ale jednak stanęliście na wysokości zadania. Przepraszam za niemiłe komentarze na waszym forum i przepraszam, że w was wątpiłem. Dziś po zainstalowaniu gry chcę wam serdecznie podziękować za wasz trud, bo myślę, że na to zasługujecie. Życzę dalszych sukcesów w branży i pamiętajcie o nas fanach. Pozdrawiam CD Projekt Red i serdecznie całuje wszystkie dziewczyny co grają w gry. Dziękuję wam drodzy developerzy z całego serca. :hmm:
 
Te długie miesiące czekania, nerwów i także złości na was po przesunięciu premiery sprawiały, że powoli myślałem, że gra już nie wyjdzie i że zrobicie chłopaki to co twórcy Stalkera 2, ale jednak stanęliście na wysokości zadania. Przepraszam za niemiłe komentarze na waszym forum i przepraszam, że w was wątpiłem. Dziś po zainstalowaniu gry chcę wam serdecznie podziękować za wasz trud, bo myślę, że na to zasługujecie. Życzę dalszych sukcesów w branży i pamiętajcie o nas fanach. Pozdrawiam CD Projekt Red i serdecznie całuje wszystkie dziewczyny co grają w gry. Dziękuję wam drodzy developerzy z całego serca. :hmm:

Miło, że całujesz dziewczyny które grają w grę ale parę dziewczyn też pracowało przy jej stworzeniu, więc nie tylko panowie developerzy :)
 
Ja również dziękuję. Te całe dwa lata to była niezwykła podróż. Pełna hype'u oraz zwątpień. Byłem świadkiem wielu sporów na forum, flame oraz narzekania. Ale były też momenty, w których każdy cieszył się z nowych materiałów i jestem pewien, że każdy z niecierpliwością wyczekiwał daty premiery. Nawet najwięksi krzykacze oraz flamerzy. Tutaj chcę pozdrowić wszystkich. Nie tylko developerów (i developerki :D ) ale również każdego użytkownika tego forum. To była niesamowita przygoda i cieszę się, że w końcu możemy podziwiać owoc ciężkiej pracy REDów (oraz naszej cierpliwości ;P). Jeszcze raz, dziękuję.
 
Po 15 godzinach grania jestem w stanie powiedzieć, ze jest to najlepsza gra w jaka grałem w życiu. Czuje się tak szczesliwy ze w końcu w to gram jakbym znów miał 6 lat i wyczekiwal gwiazdki za oknem. Sparkle sparkle. Po prostu dziękuje. A tak poza tym to boli mnie dupa od tego ciągłego siedzenia.
 
Ja nie czekałem na wieśka. Dwójka mnie zirytowała i nigdy jej nie skończyłem (walka była bardzo wkurzająca - ale nie o tym miałem pisać).
Więc mając to na uwadze nawet się grą nie interesowałem. Zbierałem na motocykl :p
Na początku maja jak rypło tak płyta pod moje stare am3+ padłą i się spiąłem i kupiłem i5 + płytę. I teraz gier mi brakowało :D

Ostatni tydzień przed premierą Wiedźmina nie mogłem się już doczekać!!!

Ale teraz już wiem, że jest to jedna z najlepszych gier w jakie w życiu grałem (35 lat).

Dziękuję za grę !

P.S.
Lekki niesmak po premierze w Katowicach w Saturnie ... 2 kasy na tyle ludu to była katorga, a sam event też niskiej jakości.
Pozdrawiam :D grałem już łącznie prawie 11 godzin i zaliczone 6% według GOG ;)
 
Przyłączam się do podziękowań. Mimo, że przy instalacji spotkał mnie błąd -10, to poradziłem sobie z nim, ale przyznam, że swoje nerwy w dziale o wsparciu technicznym wyładowałem :)
 
Jestem po ok. 12h gry prologu, kawał dobrego kodu, a to dopiero początek. Dzięki za ogromną grę!

PS.
Projekt południcy jest obłędny.
 
Dołączam. Gra moich marzeń. Jak zobaczyłem nadruk z autografami devów i devek po otwarciu pudełka z EK to myślałem, że padnę z wrażenia. A potem zainstalowałem grę i było tylko lepiej. Niesamowita ilość małych szczególików, które pokazują ile pracy i miłości włożyliście w to dzieło. Jak pierwszy raz z głupia usiłowałem uspokoić Płotkę axii i podziałało, szczęka opadła mi po samą podłogę. I to niebo! Połowę gry nie patrzę no ziemię tylko zioram na obłoki. Zachody i wschody miażdżą, jeszcze dwóch takich samych nie widziałem. Brawo Panie i Panowie. Sprostanie tak olbrzymim wymaganiom na pewno nie było łatwe. Ale z pewnością Wasz trud przyniósł widoczne efekty.
 
Mnie nawet przez myśl nie przeszło że gra miała by się nie ukazać jak odkładali ją kilkukrotnie, nie ma takiej opcji bo już za dużo w nią było kasy włożone. Co najwyżej miałem obawy że wyjdzie nie dokończona, uboższa niż deklarowana ale że wyjdzie. Wyszła i to konkretna :)
 
Cóż, jako że główny wątek już ukończyłem, oraz zabrałem się za kilka istotnych zadań pobocznych, mogę grę ocenić.

10/10, najlepsza gra w życiu.

Może i teraz zrobię antyreklamę, ale myślę, że nie powinno się grać w tą grę bez czytania książek. Ładunek emocjonalny jest ogromny. Świetna kontynuacja i dla mnie kanon, pomimo kilku literówek, jednego poważniejszego szczerbizmu(albo raczej nadinterpretacji) oraz jednego strasznie przewidywalnego momentu(naprawdę strasznie).

Nie wiedziałem, że jestem aż tak zżyty z tymi postaciami, dopóki nie zagrałem w W3.

A zadania poboczne są obłędne. Obiecanki o małych decyzjach powodujących duże konsekwencje z tekstów promocyjnych Wiedźmina 1 nareszcie znalazły pokrycie w 100%. Kiedy doszedłem do tego, które moje decyzje wpłynęły na zakończenie, nie mogłem wyjść z podziwu jak coś tak dobrego można było zrobić.
 
A zadania poboczne są obłędne. Obiecanki o małych decyzjach powodujących duże konsekwencje z tekstów promocyjnych Wiedźmina 1 nareszcie znalazły pokrycie w 100%. Kiedy doszedłem do tego, które moje decyzje wpłynęły na zakończenie, nie mogłem wyjść z podziwu jak coś tak dobrego można było zrobić.
Jak Ci ludzie tak szybko grają... ja główny wątek dopiero naruszyłem mam wrażenie, a lista zadań pobocznych w dzienniku stale rośnie.
Na razie niesamowicie spodobał mi się wątek pewnej blondwłosej czarodziejki ;). Zastanawiam się do czego pod koniec doprowadzi.

Zadania poboczne wahają się od dobrych (najgłupsze z naprawianiem przydrożnych kapliczek np., które niby wyglądają na typowe fetch questy ale mają dobre dialogi i ciekawe zakończenie) do absolutnie obłędnie cudownych (Mysia Wieża, Dzikość Serca). To jest poziom nieosiągalny dla zadań głównych większości RPG w jakie ostatnio grałem, wyłączając może Dragon Age: Inquisition i jego 9-10 zadań głównych w całej grze...
Zadania główne to w ogóle inna planeta natomiast. Każde (jak dotąd) jest zaskakująco długie i zawiłe.
Panie Lasu (na całe szczęście nie oglądałem 35 minutowego gameplaya i jego kontynuacji, gdzie były spoilery z większości zadania chyba) sprawiły, że naprawdę nie mam pojęcia czy zrobiłem dobrze czy źle i jak (o ile) wpłynie to na dalszą grę.

Redzi nie przesadzali z tym "szczytowym osiągnięciem gatunku RPG"...
 
Dzięki. Wielkie dzięki. Prosto z serca.

---------- Zaktualizowano 09:01 ----------

Konkurencja jak sądzę "kraja się na karpetach" :) *


* To cry on the carpet
 
To i ja się dorzucę ze swoimi podziękowaniami i spostrzeżeniami.
Otóż, Dziękuję. Dziękuję bardzo.
Dziękuję, bo, z wyjątkiem "The Last of Us", nie macie sobie równych w pisaniu scenariusza do gry.
Dziękuję, bo przez dialogi prowadzone w grze czuję się tak samo dobrze w świecie Północnego królestwa jak za sprawą dialogów w serii Legacy of Kain - Soul reaver, w krainie Nosgoth.
Dziękuję, bo poziomem szczegółów w stworzonym świecie podchodzicie poziomem do najlepszych gier w branży.
Bo postawiliście na nową, jeszcze niespotykaną ścieżkę dźwiękową, inną niż te wszystkie Hollywoodzkie "epickie" booooongi z Incepcji czy inne Interstellary.
Bo oprawa dźwiękowa i cały ambient tak bardzo współgra z oprawą graficzną. Nie pamiętam kiedy się zatrzymałem w grze na ścieżce leśnej i patrzyłem, jak te wszystkie drzewa się uginają pod wiatrem, a później zamknąłem oczy i słuchałem trzasku konarów wyobrażając sobie, że stoję nad mazurskim jeziorem.
Za te wszystkie szczególiki i nawiązania do książek Sapkowskiego, które uwielbiam i zacząłem je czytać. Ponownie.
I co najważniejsze, za wniesienie odrobiny świeżości w podejściu do gracza i klienta. W tych czasach jest to trochę rzadkie.

Słowem: Jeżeli to jest wątek doceniania, to poczujcie się przeze mnie docenieni, bo, gdy nie lubię używać słowa "najlepsza", to Wasza gra jest jedną z tych kilku nielicznych perełek, które blaskiem oślepiają wszystkie podobne produkcje, a mi dają tyle doznań, na które się czeka czasem po kilkanaście lat.
 
Dziękuję że udało się Wam stworzyc arcydzieło idealnei trafiające w moje gusta.
(Dodałbym troche więcej skillslotów, ale lubie rozmaitość :)) Tak trzymać, będzie zabawa na setki godzin :D
 
Top Bottom