Dziękujemy całej społeczności Cyberpunk 2077!

+

Vattier

CD PROJEKT RED
Choomby!

Chcieliśmy wykorzystać ten moment po wypuszczeniu aktualizacji 1.5 i ulepszenia dla konsol nowej generacji aby Wam podziękować.

Droga, którą przebył do tej pory Cyberpunk 2077 była długa i kręta, ale fakt, że nam na niej towarzyszyliście i dzieliliście się swoimi opowieściami oraz twórczością, rozgrzewa nasze serca. Gdyby było to możliwe, podziękowalibyśmy każdemu z Was z osobna, ale mamy nadzieję, że to wideo przekaże co czujemy równie dobrze ;)

Od nas wszystkich w CD PROJEKT RED: Dziękujemy!

 
Choomby!

Chcieliśmy wykorzystać ten moment po wypuszczeniu aktualizacji 1.5 i ulepszenia dla konsol nowej generacji aby Wam podziękować.

Droga, którą przebył do tej pory Cyberpunk 2077 była długa i kręta, ale fakt, że nam na niej towarzyszyliście i dzieliliście się swoimi opowieściami oraz twórczością, rozgrzewa nasze serca. Gdyby było to możliwe, podziękowalibyśmy każdemu z Was z osobna, ale mamy nadzieję, że to wideo przekaże co czujemy równie dobrze ;)

Od nas wszystkich w CD PROJEKT RED: Dziękujemy!


Również dziękujemy! Mimo wszelakich problemów gra miała i ma przeogromny potencjał i wiele bardzo mocnych cech. Keep it going! :cool:
 
Wzruszyłam się mocno tym materiałem, a krzyki na widok Keanu pamiętam jak dziś. Sąsiedzi zapewne również.
Nowy run został już ropoczęty, do zobaczenia w Night City! <3
 
Choomby!

Chcieliśmy wykorzystać ten moment po wypuszczeniu aktualizacji 1.5 i ulepszenia dla konsol nowej generacji aby Wam podziękować.

Droga, którą przebył do tej pory Cyberpunk 2077 była długa i kręta, ale fakt, że nam na niej towarzyszyliście i dzieliliście się swoimi opowieściami oraz twórczością, rozgrzewa nasze serca. Gdyby było to możliwe, podziękowalibyśmy każdemu z Was z osobna, ale mamy nadzieję, że to wideo przekaże co czujemy równie dobrze ;)

Od nas wszystkich w CD PROJEKT RED: Dziękujemy!

Zabrzmiało to, jakby 1.5 miał być ostatnim, finałowym patchem, a gra ostatecznie wyłatana.
 
Również dziękuje!
Ale strasznie mi ciężko nie patrzeć na ten film z perspektywy rozczarowania jakie nam zaserwowaliście.
I mogliście już sobie odpuścić pokazywanie w tym filmie metra czy latających samochodów zwłaszcza, że tych elementów w grze nie ma.
Aż kłują w oczy, przypominając co miało być, a nie będzie... :(

Ogólnie 1.5 to duży krok w dobrą stronę i jestem wdzięczny, że nie porzuciliście tego projektu. Oby tak dalej!
Życzę wszystkim pracownikom CDPR dużo wytrwałości i samych sukcesów.
 
Top Bottom