Dziękujemy za Iorwetha

+
Myślę, że będzie jedną z dwóch następnych, które zostaną zaprezentowane. Druga to Królobójca oczywiście. Choć może jeszcze się tu Roche zaplątać :).
 
Też mi się jakoś wydaje, że najpierw dostaniemy te postacie, które już w pewien sposób znamy i zostały one nam zaprezentowane. Jeden z Redów chyba pisał, że od następnej postaci będzie się działo :)) Zresztą pustych miejsc jest jeszcze trochę ;]
 
Karesh said:
Jeden z Redów chyba pisał, że od następnej postaci będzie się działo :))
Jak na mój gust sporo dzieje się już z okazji Triss. Szkoda, że nie są to zbyt pozytywne emocje.
 
Za to przy naszym elfie staramy się generować tylko emocje pozytywne. Ku pokrzepieniu serc...!
 
Garram said:
Garram said:
Jeden z Redów chyba pisał, że od następnej postaci będzie się działo :))
Jak na mój gust sporo dzieje się już z okazji Triss. Szkoda, że nie są to zbyt pozytywne emocje.
E tam, dla mnie to emocje pozytywne bo przynajmniej coś się dzieje... A o model Triss się nie martwię, ponoć jest taka sama jak na trailerze/gameplay'u tylko wyszła niekorzystnie. :DCiekawe czy Iorweth też wyjdzie "niekorzystnie". Ha!
 
Ta, normalnie rewelacja na Bałtyku.
Że niby nasze zachwyty zaściankowe, czy jak?Charyzma jest kosmopolityczna, ot co :) A z niego charyzma aż kapie - to się nazywa mieć potencjał :D...ha !
 
zi3lona said:
Ta, normalnie rewelacja na Bałtyku.
Że niby nasze zachwyty zaściankowe, czy jak?Charyzma jest kosmopolityczna, ot co :) A z niego charyzma aż kapie - to się nazywa mieć potencjał :D...ha !
że niby są niczym nieuzasadnioneosobiście w tej postaci nie widzę nic, co zasługiwałoby na komiczny, jak to ktoś określił, temat-laurkęrobi się z tego śmieszna maniera, mamy temat o lesie, teraz o Iowerthcie (wotta?) (dlaczego zamknięto temat o stołkach i krzesłach?), o którym nie wiemy absolutnie nic. co się tu pisze? 'ale ta postać będzie fajna, twierdzę tak, ponieważ mam rację?'dlaczego nikt nie wpadł na temat o tym vernonie jakośmutam?nie neguję aplauzów dla npców, przeciwnie, sam mam nadzieję kilka razy się nimi zachwycić, ale kolesia widzieliśmy na razie przez kilka sekund
 
Socchi said:
dlaczego zamknięto temat o stołkach i krzesłach?
Ponieważ ten wątek był niepoważny zanim jeszcze powstał. Wątek o Iorwethcie staje się niepoważny dopiero teraz, po tym jak część chłopaków zaczęła się z tego nabijać. Poza tym stołek i krzesło to nie są główni antagoniści w W2, którym wystarczyło parę sekund "na antenie", żeby zyskać uwielbienie kobiet.
 
Jak nie potraktuję poważnie, to ktoś inny to zrobi i potem będę musiał sprzątać forum z kolejnych wątków o krzesłach. Nie raz już tak było. Przezorny zawsze ubezpieczony.
 
zi3lona said:
Z dużą blizną i prawdopodobnie bez oka.
Oni wszyscy jacyś tacy...poharatani. I co drugi po przejściach.
I czemu się dziwić? Jakby w dzisiejszych czasach ludzie zostali zmuszeni do życia w puszczy, co drugi to by był kaleka.
 
Miałam raczej na myśli to, że są trochę jak skrzyżowanie Giaura z Butchem Cassidym, czy innym kowbojem łamanym przez bandytę.
Jakby w dzisiejszych czasach ludzie zostali zmuszeni do życia w puszczy, co drugi to by był kaleka.
No facetem z miasta to żaden z nich nie jest...Że o byciu "dzisiejszym" nie wspomnę:)
 
zi3lona said:
Miałam raczej na myśli to, że są trochę jak skrzyżowanie Giaura z Butchem Cassidym, czy innym kowbojem łamanym przez bandytę.
Jakby w dzisiejszych czasach ludzie zostali zmuszeni do życia w puszczy, co drugi to by był kaleka.
No facetem z miasta to żaden z nich nie jest...Że o byciu "dzisiejszym" nie wspomnę:)
Ale elfy nie są stworzone do takiego życia :p
 
ChireadanzGrSinych said:
ChireadanzGrSinych said:
Miałam raczej na myśli to, że są trochę jak skrzyżowanie Giaura z Butchem Cassidym, czy innym kowbojem łamanym przez bandytę.
Jakby w dzisiejszych czasach ludzie zostali zmuszeni do życia w puszczy, co drugi to by był kaleka.
No facetem z miasta to żaden z nich nie jest...Że o byciu "dzisiejszym" nie wspomnę:)
Ale elfy nie są stworzone do takiego życia :p
Co tam nie, wyleźli z lasów, to zostali do nich zepchnięci z powrotem :p
 
Top Bottom