Dziękujemy za Iorwetha

+
ukasz said:
Iorweth był w sadze? Możecie mi powiedzieć gdzie się pojawił. Bo w ogóle nie pamiętam tej postaci.
Iorweth osobiście się chyba w sadze nie pojawił, ale wieszali jakiegoś typa z jego komanda. Ktoś chyba pisał o tym wcześniej (w tym temacie rzecz jasna).
 
ukasz said:
Iorweth był w sadze? Możecie mi powiedzieć gdzie się pojawił. Bo w ogóle nie pamiętam tej postaci.
Był tylko wspominany, w Drakenborgu wieszano elfa z jego komanda (Chrzest Ognia, s. 206-207).
 
ukasz said:
Iorweth był w sadze? Możecie mi powiedzieć gdzie się pojawił. Bo w ogóle nie pamiętam tej postaci.
Tak jak napisali forumowi koledzy, tylko o nim wspomniano. Wpisz sobie jego imię tutaj: http://wiedzmin.wikia.com/wiki/Strona_g%C5%82%C3%B3wnaWikipedia Wiedźmińska.
 
Temat nosi nazwę taką, a nie inną w związku z czym przyłączam się do podziękowań.Model Iorwetha jest doprawdy zacny, zwłaszcza w porównaniu z pobratymcami z jedynki, co to elfów nawet z grubsza nie przypominali.Mimo ewidentnej skazie na urodzie elfi antagonista wygląda dostojnie i dumnie, bez mała szlachetnie, czyli tak jak przedstawiciel zadzierającego nosy ludu winien się prezentować.Azar i Magister też cosik biednie przedstawiają się na tle długouchego.
 
Przejrzawszy pobieznie temat wiem juz co sporo osob chcialo by w EK. Kalendarz z Iorwethem i kolegami. Nagie torsy i jedrne posladki w seksownych slipach miło widziane dla pelnej satysfakcji.
 
azaron said:
Przejrzawszy pobieznie temat wiem juz co sporo osob chcialo by w EK. Kalendarz z Iorwethem i kolegami. Nagie torsy i jedrne posladki w seksownych slipach miło widziane dla pelnej satysfakcji.
Po jaką cholere wypisujesz tu jakieś chore wizje. Przez ciebie będę miał koszmary :) Iorweth z kolegami jeszcze tylko tego brakowało.
 
Lambert093 said:
Lambert093 said:
Przejrzawszy pobieznie temat wiem juz co sporo osob chcialo by w EK. Kalendarz z Iorwethem i kolegami. Nagie torsy i jedrne posladki w seksownych slipach miło widziane dla pelnej satysfakcji.
Po jaką cholere wypisujesz tu jakieś chore wizje. Przez ciebie będę miał koszmary :) Iorweth z kolegami jeszcze tylko tego brakowało.
Może zamówimy jakiejś koleżance na forum kiedy będzie miała urodziny, Iorweth'a w różowych stringach wyskakującego z tortu?
 
TyrtanoX said:
Może zamówimy jakiejś koleżance na forum kiedy będzie miała urodziny, Iorweth'a w różowych stringach wyskakującego z tortu?
To ja poproszę! Na 12 październik. Byle nie w różowych stringach, sama goła klata wystarczy ;)
 
Coraz, widzę weselej, u pana głównego Elfa...
E, bo traktowanie wszystkiego z powagą jest jak posiadanie korka w tylnej części ciała, że posłużę się porównaniem jednego z moich ulubionych autorów. Poza tym temat z definicji jest lekko niepoważny. Grupka fanek sliniąca się do wirtualnego faceta, plus dogryzający im panowie.
Przejrzawszy pobieznie temat wiem juz co sporo osob chcialo by w EK. Kalendarz z Iorwethem i kolegami. Nagie torsy i jedrne posladki w seksownych slipach miło widziane dla pelnej satysfakcji.
Może zamówimy jakiejś koleżance na forum kiedy będzie miała urodziny, Iorweth'a w różowych stringach wyskakującego z tortu?
Rany, człowiek wyjeżdża sobie na kilka dni, a potem atakuje go z ekranu taka przerażająca wizja...Apage...Jasne, nie dość że się postarzała o rok, to jeszcze dołóżmy jej różowymi slipami. Jeńców nie bierzemy...
 
Blackberry said:
Blackberry said:
Iorweth i tak w końcu zginie, jak każdy Scoia'tael
A żeby REDZI zrobili specjalną animację dla rasistów! Iorweth dumnie pokaże im figę z makiem i wbrew wszystkim, cały i zdrowy, ucieknie z Triss po pachą :)
Ta jaasne, Triss przysmaży mu tyłek, a gdy ten będzie skakał i kwilił, szukając wody, Geralt przebije go mieczem i tyle :p Figę z makiem może se pokazać z miejsca, do którego według elfów trafia się po śmierci.
 
Blackberry said:
Blackberry said:
Może zamówimy jakiejś koleżance na forum kiedy będzie miała urodziny, Iorweth'a w różowych stringach wyskakującego z tortu?
To ja poproszę! Na 12 październik. Byle nie w różowych stringach, sama goła klata wystarczy ;)
W różowych nie? Aleś ty wybredna. No to w takim razie z wiewiórczej skóry, pasuje?
 
TyrtanoX said:
TyrtanoX said:
TyrtanoX said:
Może zamówimy jakiejś koleżance na forum kiedy będzie miała urodziny, Iorweth'a w różowych stringach wyskakującego z tortu?
To ja poproszę! Na 12 październik. Byle nie w różowych stringach, sama goła klata wystarczy ;)
W różowych nie? Aleś ty wybredna. No to w takim razie z wiewiórczej skóry, pasuje?
Brr... Aż mną zatrzęsło od tej wizji :D
 
W różowych nie? Aleś ty wybredna. No to w takim razie z wiewiórczej skóry, pasuje?
Z, ekhm, kutasikiem z wiewiórczego ogona wdzięcznie dyndającym z tyłu? Męska wersja króliczka?To może niech ten Geralt od razu go zabije. Chłopak lepiej na tym wyjdzie wizerunkowo.
 
zi3lona said:
W różowych nie? Aleś ty wybredna. No to w takim razie z wiewiórczej skóry, pasuje?
Z, ekhm, kutasikiem z wiewiórczego ogona wdzięcznie dyndającym z tyłu? Męska wersja króliczka?To może niech ten Geralt od razu go zabije. Chłopak lepiej na tym wyjdzie wizerunkowo.
Spoko woda, najlepszy wizerunek sobie zapewni jak pójdzie do "Tańca z Elfami". Razem z Geraltem. A wtedy Wodecki im popali...
 
TyrtanoX said:
TyrtanoX said:
W różowych nie? Aleś ty wybredna. No to w takim razie z wiewiórczej skóry, pasuje?
Z, ekhm, kutasikiem z wiewiórczego ogona wdzięcznie dyndającym z tyłu? Męska wersja króliczka?To może niech ten Geralt od razu go zabije. Chłopak lepiej na tym wyjdzie wizerunkowo.
Spoko woda, najlepszy wizerunek sobie zapewni jak pójdzie do "Tańca z Elfami". Razem z Geraltem. A wtedy Wodecki im popali...
Ściągnie ich obu grzywą do parteru i wypierze w perwolu.
 
Z tańców w wykonaniu obu panów jestem w stanie zaakceptować co najwyżej "Taniec z szablami".
 
zi3lona said:
Z tańców w wykonaniu obu panów jestem w stanie zaakceptować co najwyżej "Taniec z szablami".
A ja bym chciał zobaczyć "gotuj z Spoonslayerem!" gościnnie Iorweth patrzy jak lepić pierogi.
 
Niestety obawiam się, że na Iorwetha w dziale Postacie jeszcze poczekamy...
A ja bym chciał zobaczyć "gotuj z Spoonslayerem!" gościnnie Iorweth patrzy jak lepić pierogi.
Coś jest na rzeczy z tą łyżką :)
 
Top Bottom