Dziękujemy za wspólne świętowanie 20 lat CD PROJEKT RED

+

Vattier

CD PROJEKT RED


Ciężko uwierzyć, że od powstania studia CD PROJEKT RED minęło już 20 lat. To były dwie dekady pełne przygód i jesteśmy dumni, że mogliśmy stworzyć gry uwielbiane przez graczy na całym świecie, a co najważniejsze, że mamy tak silną społeczność, która wspierała nas na każdym kroku tej drogi!

Zaprosiliśmy garstkę REDów — od doświadczonych weteranów po zupełnych świeżaków — i zadaliśmy im kilka pytań. Zobaczcie co z tego wyszło:

Dziękujemy, że z nami jesteście!
 
Dzięki dziewczyny i chopaki z CDP, za cały eskapizm i rozrywkę jaką mi dostarczyliście. Dzięki za udowodnienie, że w przemyśle gier 3A, zysk nie zawsze jest jedynym wyznacznikiem. Dzięki za ciężką pracę.

PS> REBECA is THE be3st Gril
 
Mam nadzieje,, że niezwykle udany serial anime to znak, że powoli spółka idzie w dobrym kierunku, a brak czasu na dopieszczenie Cyberpunka to tylko wypadek przy pracy, żałuje tylko niewykorzystanego potencjału związanego z zakończeniem anime, ja bym pare rzeczy rozpisał inaczej, i marzy mi się aby w każdej komercyjnej rozgłośni leciał bez przerwy Franz Ferdinand - Fire, tak dobrze mi się ten utwór kojarzy i chyba tako zostanie.
pozdrawiam i życzę powodzenia
 
Top Bottom