Dziękujemy!

+
WikPes said:
To my dziękujem że wy wytrzymujecie z takimi fanami jak my

Podziekowania dla PANI w 0:58 :)
FREE DLC :)
Heh. Pani w 0:58 od razu rzuciła mi w oczy. Pozdrowienia jak najbardziej :). Zresztą nie tylko dla niej, ale dla wszystkich! Ale zwłaszcza dla tej piękniejszej części załogi.

Mam nadzieję, że akcja "twarze reda" wróci szybciej niż przy okazji premiery gry AA w przyszłym roku i dostaniemy te obiecane odcinki z Paniami i Panem Borysem, który swoim akcentem aż motywuje do dalszej nauki j. angielskiego.
 
To ja dziękuje za wszystko wszystkim z CD Projekt RED. I tej Pani z 0:58 też należą się podziękowania.
Free DLC było niezłe tak samo "and a lot of extra goodies for you". Pozdrawiam
 
Dzięki że akurat za mego życia wychodzi Wiedźmin.
Dziękuje że jest to gra która zawsze mam na komputerze i w którą z chęcią gram.
Życzę dalszych sukcesów z nową grą , Wiedźminem 3 i innymi rzeczami które dla nas planujecie w następnych latach ;)
 
Dziękuje za to że jesteście i szanujecie swoich fanów.Przykładem jest to że wysłałem zdjęcie W1 aby otrzymać kod do kopi na GOG , czas szacunkowy ok 72 h , wysłaliście w ciągu 16 h , dziękuje za to Kocham was:D
 
maciekw said:
Mam nadzieję, że akcja "twarze reda" wróci szybciej niż przy okazji premiery gry AA w przyszłym roku i dostaniemy te obiecane odcinki z Paniami i Panem Borysem, który swoim akcentem aż motywuje do dalszej nauki j. angielskiego.

Dokładnie akcent pana Borysa mmm.... Gybym tak mówił swojej nauczycielce od J.Angielskiego....
Polecam w takim razie Polskim graczom przejście Wiedźmina w języku angielskim. Warto, chodź polski Geralt jest o niebo lepszy
 
WikPes said:
Polecam w takim razie Polskim graczom przejście Wiedźmina w języku angielskim. Warto, chodź polski Geralt jest o niebo lepszy

E tam. W polskie gry trzeba grać po polsku. Tak jak w angielskie po angielsku, a rosyjskie po rosyjsku. Przynajmniej ja tak robię, jak tylko jest to możliwe. Chociaż nie wiem, jak sobie poradzę z Gothiciem :p
 
A pan w 1:51 miał koszulkę occ :p i dziękuje RED-om za free DLC, oby tak dalej i czekamy za Wieśkiem 3
 
A teraz znajdźcie producenta gier który dziękuja za to że ludziom gra się podoba... Od Was to ja kupuję w ciemno. Btw pani w 0:56 miażdży) :)
 
Dziękuje że stworzyliście najlepsza grę wiedźmin 1 i 2 w jaka gram już 4lata i dalej mi się podoba życzę dalszych sukcesów czekam na wiedźmina 3 :)
 
Top Bottom