Dziś mija rok od premiery gry Wiedźmin 3: Dziki Gon!

+

Burza46

CD PROJEKT RED
Dziś mija rok od premiery gry Wiedźmin 3: Dziki Gon!



Dzisiaj mija równy rok od premiery gry Wiedźmin 3: Dziki Gon! Z tej okazji przestawiamy Wam specjalną kartkę urodzinową, którą przygotowaliśmy z Polapaz-IsisT, możecie ją pobrać jako tapetę tutaj:

 
Nie chcę nic mówić ale W2 w taki (a nawet nieco krótszy) czas dorobił się Edycji Rozszerzonej* :D ...

* oraz wersji na konsole
 
Dobrze, że w robocie mam monitor 1280x960. Dzięki temu mam paski nad i pod obrazkiem, na których mogę ułożyć ikony, by nie zasłaniały żadnej postaci :).
 
Mijają miesiące, a ja cały czas nie mogę się przekonać do poznania końcowej fazy gry. Bo coś mi się zdaje, że wszystko co dobre już zobaczyłem, a reszta tylko sprawi, że wyrwę ostatnie włosy z głowy.
 
No nieźle, a ja jeszcze kończę drugą rozgrywkę (z modami). Prawdopodobnie około 350 godzin na liczniku.
No cóż, wszystkiego najlepszgo!
 
Ładnie, ładnie.

Czyżby Regis wrócił do nawyku picia krwi po jatce na zamku Stygga? Albo to tylko zwykłe wino w tym kielichu :p
 
Moja Luba nadal ma swoją EK Dzikiego Gonu... NIEROZPAKOWANĄ!!!! Nadal w białym kartonie od cdp.pl
 
Niech im gwiazdka pomyślności nigdy nie zagaśnie!
To był pracowity rok dla CDPR: średnio prawie jedna nagroda dziennie, co chwila trzeba gdzieś jeździć i odbierać. ;)

Oby tak dalej!
 
A gdzie Yarpen Zigrin, i reszta krasnoludów, jest nawet Sheala de Tancarville obok nóg Ciri widać nakrycie hennin. Nie ma też Keriry i Rity i Dijkstra Jest Talar obok Shani, dalej smali cholewki do medyczki.

---------- Zaktualizowano 17:57 ----------

Na zdjęciu od lewej: Vaska, wampir Regis, sowa Fillipa, tajemniczy pies z posiadłości von Evereców, koza dzwoneczek, hełm Eredina króla Gonu oraz hełm Imierlitha, wiedźmin Berengar, król Foltest, cesarz Emhyr, król Radowid po jego prawicy Letho z Gulety, Płotka
Drugi rząd od lewej: Iorweth lis puszczy, Pani Jeziora, królewna Adda, elf Yaevinn, alhemik Kalkstaein, Gaunter o'Dim, Triss Merigold, Saskia Smokobójczyni, Vernon Roche, Ves
Trzeci rząd od lewej: Bożatka Sara i Janek, Avalach wiedzący, Vesemir, Lambert, Ciri, Eskel, Geralt, Yennefer, Zoltan Jaskier, Zygfryd z Denesle, Jakub de Aldersberg, Olgierd von Everec, Priscilla, Shani niżej Talar,
 
Last edited:
Top Bottom