Dziś premiera GWINTA na Androidzie!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


GWINT jest już dostępny do pobrania za darmo z Google Play!



GWINT na urządzenia z systemem Android oddaje w ręce graczy pełen szereg trybów i funkcjonalności dostępnych w pozostałych wersjach gry. Dzięki funkcji cross-play do pojedynków staną naprzeciw siebie użytkownicy Androida, iOS i PC, a postępy i zawartość zdobyte w trakcie rozgrywek będą automatycznie synchronizowane z kontem GOG.COM i dostępne po zalogowaniu się na dowolnej ze wspieranych platform!

Do poprawnego działania gry wymagany jest telefon lub tablet z systemem operacyjnym Android w wersji 7.0 lub nowszej oraz wyposażony w co najmniej 1,5 GB pamięci RAM. Kompatybilność swojego urządzenia z tytułem gracze mogą sprawdzić za pośrednictwem strony produktowej GWINTA w sklepie Google Play.

Z okazji premiery gry na Androidzie, każdy kto zaloguje się do gry przed południem 31 marca, otrzyma Potężną Beczkę Premium! Dodatkowo, każda osoba, która dokonała rejestracji wstępnej otrzyma Awatar: Imperialny Golem kiedy się zaloguje. Ale to nie wszystko — przez cały tydzień będziecie otrzymywać powiększone Nagrody Dzienne, na każdej platformie.
 

Hiobe

Forum veteran
brałem udział w becie na androida, tam dostałem w podziękowaniu Potężną Beczkę Premium - jak to było napisane za wzięcie udziału w testach. Teraz się loguje i nie dostałem ani Potężną Beczkę Premium ani avatara :p
 
Okazuje się że mój telefon ma Androida 6, więc ja sobie na telefonie nie pogram :(
 
Mam telefon Samsung Galaxy s5 z lineageos 16 android 9 i nie mogę zainstalować pisze na stronie że moje urządzenie nie jest zgodne.
 
2,65GB kurczę :D Liczyłem po 1,5GB na kanciarki, a jeszcze zawartość będzie się rozrastać :p. Runeterrra jeszcze musi mi się zmieścić =] Dobrze, że w końcu jest na androidzie, częściej pogram =]
 
Beczkę premium trzeba odebrać u trolla w sklepie, w jednej z zakładek jest za 0zł, lub trzeba kliknąć w powiadomienie - po lewej te wyskakujące w głównym menu.
 
czyli jak dostałem w trakcie bety to nei dostane drugiej? bo ja nie mam po premierze :p
fajna nagroda za bete :p skoro po premierze wszyscy dostaja :(
 
Ja otrzymałem zarówno za betę, jak i dziś kolejną. Acz pamiętam, że za betę pojawiła mi się dopiero po jakimś czasie od instalacji, więc może teraz też są jakieś opóźnienia u niektórych. Zaczekałbym cierpliwie, to tylko jedną beczka :)
 
tak jest, zgarnąlem dziś druga beczke premium :) wiec się zgadza, ale zauważyliście różnice w cenach? :D
np 400 j pyłu na pc koszutuje 12zł a już na androidzie 18zł :D
to samo ze wszystkim, np płonąca paka na PC za 16,5zł a w androidzie 24zł bodajże :D jak myslicie czy to celowe? :D ahahaha

jest to o tyle parodią że Paczka Płonąca na PC jest tańsza (zawiera 400 j. pyłu, ramkę, avatar i tytuł) jest tańsze niż samo 400 j pyłu na androidzie :D
 
Mnie ciekawi czy brak możliwości wglądu na karty w decku i cmentarz podczas gry występuje u wszystkich czy to tylko u mnie jest coś nie tak :/.
 
tak jest, zgarnąlem dziś druga beczke premium :) wiec się zgadza, ale zauważyliście różnice w cenach? :D
np 400 j pyłu na pc koszutuje 12zł a już na androidzie 18zł :D
to samo ze wszystkim, np płonąca paka na PC za 16,5zł a w androidzie 24zł bodajże :D jak myslicie czy to celowe? :D
myślę, że po prostu google play sobie dolicza prowizję
 
czekałem rok na tą premiere, ale nie pamiętam gdzie kliknąć aby zniszczyć , nadliczebne karty które mam jednym kliknięciem aby dostać fragmenty kart, poratuje ktoś screenem gdzie to znaleźć ?
 
@Futryna Generalnie na tą chwilę Redzi usuneli przycisk do niszczenia nadmiarowych kart, a jest to spowodowane dodaniem funkcji auto niszczenia. Odnośnie auto niszczenia CDPR wyłączył tą opcje i poprawi ją do nowej aktualizacji, która nadejdzie razem z nowym sezonem. Sam sezon zaczyna się 2 marca. Jedyna możliwość niszczenia kart na ten moment [ 25.03 ] jest niszczenie ich ręcznie.

Pozdrawiam
 
Top Bottom