Dziś premiera GWINTA na Androidzie!

+
Nie wiem jak u was ale u mnie obejzec swoj cmentarz w casie tury przeciwnika graniczy z cudem (bardzo maly obszar do klikniecia) gram na Galaxy S10.
 
@Hiobe: Nie rozumiem co w tym dziwnego, przecież podobnie drożej jest na iOS.
Nie wiem co w tym dziwnego. że człowiek ma androida i nie interesuje się cenami Gwinta na iOS, zobaczył różnice w cenach pierwszy raz i taki jest jego wrażenie . Nie wiem czego tutaj nie rozumieć, to wszystko zrozumiałe jest.
Post automatically merged:

musisz kliknąc na cmentarz i przytrzymać dłużej.
Tak samo na swoją talię, aby sprawdzić jakie karty ci zostały.
 
no ja nie wiem jak jest na iOS bo to nie moje klimaty :p nigdy mnie jabłka nie obchodziły i wszystko co z nimi związane :p
Każdy "dodatkowy" pośrednik (w tym przypadku Google) zwiększa koszty, bo CDPR musi i jemu płacić.
 
Co nie zmienia faktu że trochę złodziejska ta prowizja :p
Właściwie to nie do końca, każdy wystawił rachunek za swoją usługę a klient zapłacił finalną cenę :p Jak idziesz do sklepu, to nie zastanawiasz się, że w cenę czegoś wchodzi vat czy marża. Można by powiedzieć, że państwo jest złodziejskie bo ma stawki 23%, co by nie mijało się z prawdą :)
 
Waga: PC 2,75gb Android 3,18GB (i będzie się rozrastać). Ciekawe tylko, czy z optymalizacja na mobilnych wersjach, to już maks co można zrobić, czy jeszcze poprawią płynność.
 
Jednak pozycjonowanie karty z wersji Beta było najlepsze w komórce przez SteamLink idealnie działało. Teraz kładzenie kart, to taka pozostałość po konsolach. Ni to PC ni to Mobilne w mobilnej wersji jednak lepiej wypada płynność między rzędami , a ruchem kart wykładanych niż takie przeskoki między granicą rzędów.
 
Last edited:
Witam mam problem, gram właśnie na android, syndykatem. Problemem jest wydawanie monet, akurat z Ewalda. Nie chciałem zagrać monet, a mimo wszystko zagrał, dodam że nie kończył mi się czas. Przydałby się na android jakiś konkretny punkt gdzie się naciska przy wydawaniu monet.
 
Top Bottom