Dzisiaj rozpoczęła się Podróż Alzura!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Poznajcie Alzura i Gładyszkę i przygotujcie się na nową, ekscytującą przygodę, wypełnioną wspaniałymi nagrodami!
 

Guest 4410317

Guest
Hej, jest jakakolwiek szansa, że kiedyś wróci podróż Ciri oraz Geralta? Z tymi samymi bibelotami?
 
Przepiękny projekt jednego z najpotężniejszych czarodziejów <3 Nie mogę się doczekać kolejnych fragmentów historii, ta z Ciri była bardzo dobra.

Wizualne nawiązanie awatara "Nieudany eksperyment" do mutantów z W1 pewnie celowe, prawda? ;)

Za to Alzur Nekromanta przypomina mi mocno Kaeciliusa z Doctora Strange'a :D
 
W pierwszym fragmencie "Drogi do Mariboru" są momenty w których Galanthea mówi o sobie na przemian w formie żeńskiej i męskiej.
"Nic nie mogłem zrobić - potrząsnęła głowę. - Byłam tylko dzieckiem"
"Nie wierzę w bogów - nigdy nie wierzyłem - ale w tamtej chwili zaczęłam się modlić"

To celowy zabieg który z czasem zostanie wyjaśniony, czy zwyczajne błędy?
 
Ufff... nie ma nagród za lewelowanie ponad 100! Good! Wczoraj siedziałem do 3 rano, żeby wbić level 160 w ostatniej chwili :p To chyba było pomyślane pod no-life'ów w stylu Tryneta, nie dla ludzi, którzy coś jeszcze w życiu robią poza Gwintem xD I animacja na ekranie ładowania się nie zacina - dobra robota CD Projekt! Gdybyście jeszcze poprawili bitmapy plansz w 4K, to byłoby fantastycznie - trawa na Jaskrowej Łące wygląda jakby to był Roblox w 2010 :D Reszta grafiki jest naprawdę dopracowana, więc to wypada wyjątkowo słabo :(
 
Last edited:
Wszystko ładnie pięknie ale dalej nie ma ANI JEDNEGO rewersu dla talii w standardowej podróży :(
 
Last edited:
No właśnie, najwyższy czas to zmienić :) Na 100 leveli same avatary. Chyba cdpr mogłoby dać JEDEN rewers w standardowej podróży dla graczy którzy mają inną pracę poza Gwintem. Nie chodzi o kase, chodzi o brak czasu na granie. Nie kupię wersji premium gdy wiem że nie mam czasu nabić wszystkich leveli :( A tak wersja standard, bez spiny sobie gram, ile leveli nabiję to moje bez stresu :) Ale JEDEN rewers to by mogli dać, tak na 30-50 lvl :)
 
Właściwie gram od czasu do czasu w Fortnite, to dostałem z darmowego drzewka jakieś skiny lotni, broni, itp. Jakby wrzucili w Gwincie jakiś darmowy rewers koło 50 poziomu to by im korona z głowy nie spadła.
 

Lexor

Forum veteran
@Tanatos-Rex @Gomola: O ile moje opinie zwykle nie pokrywają się z tym co robi CDPR to akurat w tym przypadku muszę się zgodzić z ich obecnym postępowaniem. Co więcej, ja osobiście byłbym w tym temacie bardziej radykalnym: wyciąłbym wszystkie bibeloty ze zwykłej podróży i zostawiłbym tam tylko klucze.
 
Ok, ja się z tobą i cdpr w tym przypadku absolutnie nie zgadzam :) To tylko moje zdanie.

Tak wiem że mamy masę innych bibelotów/nagród itp, doceniam to i tu wielkie brawa dla cdpr ALE jeden rewers dla standardowej podróży by się przydał.

Trzymaj się i bez urazy :)
 

Lexor

Forum veteran
Trzymaj się i bez urazy :)
Ależ z mojej strony nie ma żadnej urazy, przecież normalnie dyskutowaliśmy. ;)

Mam jakieś tam doświadczenie jeśli chodzi o "rynek gier" i zawsze staram się środkować tego typu decyzje "co jest dobre dla deva, a co dla gracza". W tym przypadku, patrząc na marną sytuację w jakiej jest Gwint (wynikającą zapewne z kiepskich finansów) widzę podróż jako w zasadzie jedyne dobre źródło finansowania tego projektu - inne posunięcia CDPR były kompletnie nietrafione.
 
Nie chodzi o kase, chodzi o brak czasu na granie. Nie kupię wersji premium gdy wiem że nie mam czasu nabić wszystkich leveli :( A tak wersja standard, bez spiny sobie gram, ile leveli nabiję to moje bez stresu :) Ale JEDEN rewers to by mogli dać, tak na 30-50 lvl :)
Nie czaję Twojego toku myślenia. Przecież obie wersje zdobywa się jednocześnie, w dodatku przy premium dostajesz 3 zadania więcej co jeszcze bardziej ułatwia wbijanie poziomów. Więc skoro nie masz tyle czasu na gre a nie chodzi o kase to właśnie wersja premium jest pod Ciebie.

@Gomola dostałeś za darmo 2 rewersy podczas halloween. Wystarczyło poświęcić w grze trochę czasu. Podróż to prawdopodobnie najbardziej dochodowa funkcja w Gwincie, więc dobrze, że zachęcają do zakupu wersji premium.
 
Ufff... nie ma nagród za lewelowanie ponad 100! Good! Wczoraj siedział do 3 rano, żeby wbić level 160 w ostatniej chwili :p To chyba było pomyślane pod no-life'ów w stylu Tryneta, nie dla ludzi, którzy coś jeszcze w życiu robią poza Gwintem xD I animacja na ekranie ładowania się nie zacina - dobra robota CD Projekt! Gdybyście jeszcze poprawili bitmapy plansz w 4K, to byłoby fantastycznie - trawa na Jaskrowej Łące wygląda jakby to był Roblox w 2010 :D Reszta grafiki jest naprawdę dopracowana, więc to wypada wyjątkowo słabo :(
Trynet nie gra tylko w Gwinta. Ostatnio grał też w grę o pszczółce i innych insektach. Niezwykle wciągający materiał na YT. Polecam
Ostatni film na yt który w równym stopniu przykuł moją uwagę i pochłoną mnie całkowicie to archiwalny materiał polskiej produkcji o spawaniu szyny kolejowej w torze bezstykowym, który obejrzałem rok temu.
Również polecam.
 
Last edited:
Trynet nie gra tylko w Gwinta. Ostatnio grał też w grę o pszczółce i innych insektach. Niezwykle wciągający materiał na YT. Polecam
Ostatni film na yt który w równym stopniu przykuł moją uwagę i pochłoną mnie całkowicie to archiwalny materiał polskiej produkcji o spawaniu szyny kolejowej w torze bezstykowym, który obejżałem rok temu.
Również polecam.
Skoro lubisz poświęcać swój czas na niezwykle wciągające filmy na youtube to zachęcam Cię również do obejrzenia tego nieco bardziej wartościowego materiału.
 
No właśnie, najwyższy czas to zmienić :) Na 100 leveli same avatary. Chyba cdpr mogłoby dać JEDEN rewers w standardowej podróży dla graczy którzy mają inną pracę poza Gwintem. Nie chodzi o kase, chodzi o brak czasu na granie. Nie kupię wersji premium gdy wiem że nie mam czasu nabić wszystkich leveli :( A tak wersja standard, bez spiny sobie gram, ile leveli nabiję to moje bez stresu :) Ale JEDEN rewers to by mogli dać, tak na 30-50 lvl :)
No niby tak, ale z drugiej strony w ten sposób zachęcają do kupna podróży, obstawiam, że im się to opłaca po prostu bo cena nie jest duża, więc pewnie nie trudno zachęcić w ten sposób ludzi by ją kupili. A co do nabicia 100 poziomu, jak masz premium to potrzebujesz robić tylko około 6 rund na dzień, więc to dodatkowa zachęta by ją kupić. Rewers w podróży standardowej byłby fajną opcją, tylko Redzi chyba chcą zachować taki bibeloty na wersję premium 🤔
 
Skoro lubisz poświęcać swój czas na niezwykle wciągające filmy na youtube to zachęcam Cię również do obejrzenia tego nieco bardziej wartościowego materiału.
[/QUOTE
Skoro lubisz poświęcać swój czas na niezwykle wciągające filmy na youtube to zachęcam Cię również do obejrzenia tego nieco bardziej wartościowego materiału.
Dzięki za filmik. Już wiem jak napisać obejRZeć. Mam nadzieję, że wybaczysz mi ten haniebny czyn 🙂. Zaraz poprawię błąd.
 
Last edited:
Top Bottom