Dzisiaj rozpoczęła się Podróż Alzura!

+
Nie chodzi o kase, chodzi o brak czasu na granie. Nie kupię wersji premium gdy wiem że nie mam

Ja z tego powodu odpuściłem sobie granie całkowicie, praktycznie ostatnie dwa miesiące nie miałem czasu nawet na sen, a co dopiero granie, podróż Ciri skończyłem na chyba 50 poziomie i nagrody oraz kasa przepadły, bo gra nie uwzględnia że gracze mają swoje życie (chyba za stary jestem na takie gry)... a jako że jestem osobą która raczej szanuje swoje pieniądze, nie widzę sensu na kupowanie kolejnych podróży, żeby znowu mieć podobną sytuację, tym bardziej że tylko ten tryb trzymał mnie od pewnego czasu przy grze.
Mam wrażenie że dużo lepszym rozwiązaniem (na pewno z mojej perspektywy) byłoby wykupywanie podróży nie jako na zawsze, przynajmniej dla nagród związanych z kosmetyka, pewnie w tym przypadku wspierałvym grę i nagrody zdobywał w późniejszym czasie gdy będę miał więcej luzu.
 
Minął ósmy a zapowiedzi dodatku dalej nie ma, czy ktoś się orientuję kiedy takowa może się pojawić? A może będzie w stylu kupców ofiru?
 
Obstawiam nowy rok. Myślę, że mają tyle zasobów ludzkich w tym momencie, żeby wypuścić podróż, ale nie nowy dodatek. W grudniu pewnie tylko balans kart i jakieś paczki. Ale może się mylę.
 
Witam.Jest zadanie tygodniowe w podróży by rozegrać 5 partii sezonowych.Rozegrałem i rankeda i drafta ale mi nie zaliczyło nawet pojedyńczego meczu.Co jest nie tak?Pozdrawiam :)
 
Witam.Jest zadanie tygodniowe w podróży by rozegrać 5 partii sezonowych.Rozegrałem i rankeda i drafta ale mi nie zaliczyło nawet pojedyńczego meczu.Co jest nie tak?Pozdrawiam :)
Hej Piotras, musisz zagrać w specjalny tryb sezonowy - karta krasnoluda, gdzie jednostki dostają wytrzymałość. Pyknij sobie 5 meczy dowolną talią i będzie. Szkoda czasu na składanie czegoś pod sezon :)
 
Rok temu artefakty też dostawały wytrzymałość więc można uznać, że opis jest błędny.
 
witajcie po przerwie, mam pytanie, czy jak progresuje sobie podróż bez wykupionej premium i np wbije w przyszłości powiedzmy 40 poziom, to czy jak wtedy wykupie premium to dostanę instant wszystkie nagrody z premium ?
 
witajcie po przerwie, mam pytanie, czy jak progresuje sobie podróż bez wykupionej premium i np wbije w przyszłości powiedzmy 40 poziom, to czy jak wtedy wykupie premium to dostanę instant wszystkie nagrody z premium ?
Nagrody tak, ale zadania z trybu rozszerzonego będziesz musiał robić od początku tzn. od 1 tygodnia podróży.
 
Nagrody tak, ale zadania z trybu rozszerzonego będziesz musiał robić od początku tzn. od 1 tygodnia podróży.
Czy to zostało zmienione? W poprzednich podróżach zadania premium można było zaliczać bez zakupu premium, a po zakupie automatycznie się uwzględniały. Teraz też mi się wykonują, mimo, że nie mam premium. Gdybym zakupił to by się zresetowały?

EDIT: Cytat z posta Slamy, napisanego w trakcie pierwszej podróży:
- Regardless of any purchase, both quest chains are active to ALL players. This means the quests actually progress and complete.
- All players get rewards for the free quest chain as the quests are completed
- Quest rewards for extended quests are only granted to those that purchased extended journey
- Purchasing an extended journey after having completed extended quests will give rewards retroactively.
 
Last edited:
Może źle się wyraziłem. Jak nie wykupisz rozszerzonej podróży to nie będziesz miał nagród za wykonywanie zadań z rozszerzonej podróży, czyli np. tych 20 koron za zadanie, a co za tym idzie progres w podróży będzie 2 krotnie wolniejszy dla tych co mają tylko wersję podstawową.
 
@Iorweth15: Wcześniej napisałeś, że @Hiobe, który już bierze udział w podróży, po zakupieniu premium będzie musiał robić zadania premium od początku. Twoje ostatnie wytłumaczenie dotyczy zupełnie innego aspektu podróży.

Nawiązując do mojego pytania: rozumiem, że jednak nic nie zostało zmienione?
 
Nic nie zostało zmienione. Jeśli wykonało się zadania z rozszerzonej podroży nie mając jej jeszcze kupionej to po transakcji normalnie dostaje się korony za te zadania i nie trzeba ich wykonywać po kupnie.
 
Mało kto ma czas na grę w której jedna partia trwa chyba z 15-20 minut... Podobał mi się sezon (bodaj kota) w którym czas był chyba 3 razy krótszy, a ile emocji :D Powinno się skrócić czas rundy jakieś dwa razy, czasem szlag mnie trafia jak widzę, że przeciwnik ma 2 karty i czeka do samego końca z zagraniem... coś tu trzeba zrobić.
 
Top Bottom