Dziwna melodyjka w grze

+
Witam. Postanowiłem przetestować dzisiaj platformę turniejową. Stworzyłem zawody, zrobiłem kilka ustawień i otworzyłem grę, żeby zobaczyć czy to działa. Ponieważ aktualnie nikt z moich znajomych nie grał w gwinta nie miałem możliwości nikogo dodać więc nic w zasadzie się nie zadziało... z wyjątkiem muzyki w menu głównym gry. Zamiast normalnej muzyki leci coś w rodzaju 8- bitowej melodyjki przypominającej muzykę z menu głównego. Wylogowaniem się z platformy turniejowej, opuściłem turniej, usunąłem go, wyczyściłem dane przeglądarki, pliki cache, nawet wszystkie dane gwinta i pobrałem na nowo, zrestartowałem telefon.... I dalej to samo. No cyrk normalnie. Czy ktoś z was miał lub słyszał o podobnym problemie? Czy każdy kto korzysta z platformy turniejowej jest zmuszony słuchać tej durnowatej melodyjki, czy to tylko ja jakimś cudem mam taki problem? Pomocy:cry::cry::cry:.
 
Nie jest to żaden błąd :sneaky: Muzyka ta to żart wprowadzony przez twórców specjalnie na dzisiaj jako, że jest 1 kwietnia czyli Prima aprilis
 
Miałem wczoraj problem z zalogowaniem się.
Wracając. Czy da się jakoś wyeksportować do .mp3 tę melodię, albo jest udostępniona na jakimś serwisie?
Strasznie mi się spodobała ta 8-bitowa melodyjka.
Wczoraj to zostawiłem włączoną gierę tylko po to, aby dalej tego słuchać :D
 

Lexor

Forum veteran
@LevelKR: Nie widziałem, żeby CDPR prezentował to gdzieś osobno. Póki co możesz ją sobie wyciągnąć z linku poniżej.

 
Top Bottom