Dziwna sytuacja

+
Dziwna sytuacja

Czy wy też tak macie, że nie możecie pogadać z różnymi postaciami, bo nie widać ich imiona? Jestem w misji na kacu i nie mogę porozmawiać z Ves a ona ma mój cały ekwipunek.
 
Ja czasem mam tak, że muszę troszkę "pobiegać" wkoło kogoś żeby się jego imię i, co za tym idzie, opcja rozmowy pojawiła. Jak nie z lewej strony to z prawej, dalej albo bliżej podejść.
 
Heh na forum duzo ludzi mialo ten blad ( w sumie ja tez ;p ) , zaktualizuj na maxa gre - mnie to pomoglo - , a jak to nie pomoze to jedyny sposob jaki znam to zapisac i relognac kompa , bo sam relog gry nic nie da ;/
 
filipzkonopy said:
Czy wy też tak macie, że nie możecie pogadać z różnymi postaciami, bo nie widać ich imiona? Jestem w misji na kacu i nie mogę porozmawiać z Ves a ona ma mój cały ekwipunek.

ja też tak miałem wiele razy . umnie pomagało zresetowanie gry a jak nie to kompa

Scaliłam. Proszę używać opcji "edytuj", zamiast pisać kilka postów pod rząd. Jeśli nie wiesz, jak to robić - polecam samouczek.
zi3lona
 
Też tak miałem na patchu 2.0 . Nie mogłem zagadać do Henselta , ale teraz jak mam ER już ten problem ( przynajmniej u mnie ) nie występuje.
 
Top Bottom