Dziwne działanie znaków

+
Dziwne działanie znaków

Hej. Zauważyłem że zarządzanie znakami w wiesku trzecim jest dziwne, chodzi o to że znak igni :mam wykupiona umiejętność "stopienie pancerza "na poziomie 3 do tego alternatywny znak igni "strumień ognia "na poziomie 1 i nie mam żadnego z nich wlozonego w slot a mimo to obydwie wersje działają,może nie z pełną mocą z jaką moglyby działać gdybym miał je w slotach ale działają a nie powinny tzn nie powinna alternatywna wersja igni , natomiast znak aksji~ mam wykupione umiejętność "sugestia" na poziomie 2 i "marionetka" na poziomie 1 obydwa znaki mam włożone w sloty a mimo to nie działa mi alternatywna wersja aksji, działa dopiero gdy mam włożoną tylko alternatywna wersje aksji a normalna wersję czyli ,sugestia " mam wyjęta ze slotu a moim zdaniem powinno to działać tak że jeśli mam obydwie umiejętności umieszczone w slotach to (gram na padzie) krótkie przyciągnięcie LT =oszolomienie , długie = uruchomienie alternatywnej wersji jak to jest przy innych znakach , No i oczywiście działanie aksji w opcjach dialogowych, generalnie w tym momencie muszę wybierać między alternatywną wersją a normalna czyli oszolomienie w walce + opcje dialogowe, a może tak ma być ?
Tez tak macie ? Ktoś wyjaśni o co biega ?
 
Last edited:
Dołączam że aksji dziwnie działa na rycerzy gonu i ogary - czy taki był zamiar? jeżeli tak to troche jest bezużyteczny w końcówce gry.
 
Top Bottom