Dziwne rozbłyski, problemy z grafiką po patchu 3.1

+
Po zainstalowaniu nowego patcha nie działa mi prawidłowo grafika, pojawiają się dziwne rozbłyski, plansza jest jakby prześwietlona i niektóre efekty działaja nieprawidłowo. Grać mogę, jest to jednak dość uciązliwe. Do tej pory nie było żadnych problemów z grafiką Gwinta. Czy ktoś ma podobny problem i wie, co zrobić, by go wyeliminować?
 

Attachments

  • Screen Shot 08-01-19 at 10.54 AM.PNG
    Screen Shot 08-01-19 at 10.54 AM.PNG
    911.3 KB · Views: 177
Też mam coś takiego. Nie w każdej grze, ale się zdarza, najczęściej podczas używania umiejętności kart.
 

Irtek

Forum regular
Może pomóc aktualizacja sterowników karty graficznej - a jeśli nie, to można jeszcze spróbować odwrotnej operacji, czyli zainstalować jakąś starszą wersję sterowników - czasami nowe wersje mogą powodować jakieś problemy.
 
U mnie niestety też się pojawił ten problem. Bardzo utrudnia granie, czasem wręcz uniemożliwia użycia pewnych umiejętności kart/dowódców.
 
Komputer i właściwości następnie menedżer urządzeń później wchodzisz zakładkę karty graficzne (aktualizujesz sterownik poszukując lub przeglądasz który pasuje.
 
Mi to wygląda, na fale uderzeniową
(Kamehame-Ha), rzuconą z powietrza przez Son Goku =]
 
Windows update albo wybierasz sterownik (jeśli wybierałeś to wybierz kolejny jaki posiadasz)
 

Attachments

  • PP.png
    PP.png
    292.8 KB · Views: 101
Nie dziękuj za wsparcie gdyż ta sprawa nie została rozwiązana (jak zjesz to podziękujesz). Mi pomogło wybranie ręcznie tej karty graficznej, ale też powinieneś zrobić dwie rzeczy czyli 1 Jaką masz kartę graficzną i 2 Spróbować napisać do wsparcia ze strony producenta może oni pomogą w tej sprawie.
 
Odkopuję stary temat... Moje pytanie brzmi czy da się coś zrobić z tymi rozbłyskami? Instalowałem różne sterowniki, próbowałem paru innych rzeczy, pisałem do supportu niestety brak odpowiedzi... Może ktoś ma jakąś radę na to?
 
nie pomogło :(
Post automatically merged:

Może ktoś ma inny pomysł?
 
Last edited:
Czy ktoś znalazł rozwiązanie? Wykonałem wszystko, co było podane w tym wątku i nic..
Najdziwniejsze, że jak zainstalowałem Gwinta (steam) ok miesiąca temu, to przez 2 tygodnie było O.K. i nagle zaczeły się te dziwne graficzne bugi podczas używania kart :(
 
Czy przez ten miesiąc aktualizowałeś sterowniki graficzne? Może na starych sterownikach działało poprawnie a nowe narobiły problemów.
 
Czy przez ten miesiąc aktualizowałeś sterowniki graficzne? Może na starych sterownikach działało poprawnie a nowe narobiły problemów.
Wiesz, teraz żyjemy w czasach, w których system sam potrafi zaktualizować sterowniki bez wiedzy użytkownika.
 
Nic nie zmienaiłem kompletnie w systemie. Jak zaczęły występować takie jazdy to przeinstalowywałem itd...
 
@BartGib: Może podaj konfiguracje obu komputerów, starego i nowego (OS, CPU, płyta, RAM, karta graficzna, zasilacz).
 
Może komuś to pomoże wyciągnąć jakieś wnioski co do sprzętu: u mnie ten problem pojawił się na laptopie Asus N61VG (konfiguracja jak na tej stronie, tylko dysk wymieniony na SSD, a system na Win 8.1) i mimo wielu prób nie udało mi się go rozwiązać. Nie grałem na nim jednak odkąd wyszła wersja na androida, więc nie wiem czy w obecnej wersji gry coś się zmieniło pod tym względem.
Na Thinkpadzie E570 problem ten nigdy nie wystąpił. Kilka razy odpaliłem Gwinta również na leciwym thinkpadzie T400 i mimo dość powolnego działania nie było problemów z grafiką.
 
Top Bottom