Dziwny bug związany z deszczem

+
Dziwny bug związany z deszczem

Po pierwsze chciałby powiedzieć, że gra jest wspaniała, jednak natrafiłem na dwa irytujące bugi.
Pierwszy związany jest z tym, że przy wejściu do menu,lub menu sklepu moja postać jest mokra, tak jak podczas deszczu lub wyjściu z wody.
Drugi natomiast o wiele bardziej irytujący jest związany z warunkami pogodowymi a dokładnie z deszczem. Jeśli zginę a ostatni save posiadam podczas opadów deszczu to po wczytaniu na ekranie nie pojawiają się krople deszczu. Wszystko inne jest takie jak powinno być , czyli jestem mokry,ludzi się schowali a na tafli kałuż widać krople wody, hud wskazuje deszcz. Strasznie to irytuje i psuje immersje, a jak wiadomo warunki pogodowe są silnym punktem Wiedzmina. Z problemem można sobie poradzić wychodząc z gry i z powrotem odpalajac grę. Drugim sposobem jest wczytanie save bez deszczu i ponownie wczytanie tego z deszczem. Mając na uwadze czas loadingów jest to wielce uciążliwe. Oczywiście można medytować, aż do czasu gdy nie będzie padać ale potyczki podczas burzy posiadają niezapomniany klimat.Mam nadzieje CDPR poprawi to w najbliższym patchu lub w następnym.
Ps.
Mam oczywiście problem z Gwintem, ale na razie po prostu w niego nie gram. Było jeszcze kilka bugów np.Geralt wchodząc do łodzi spadł pod mapę.-jednak w przeciwieństwie do dwóch wymienionych był to jednorazowy bug a nie nagminny.
Z góry dziękuje za jak najszybsze rozwiązanie problemu
 
Top Bottom