Dźwięk jest ale brak obrazu gry.

+
Po włączeniu gry słyszę tylko dźwięk a nie ma obrazu, i to nie tak że gra sie zacina bo słysze jak sie poruszam po menu. Prosze o pomoc.
 
U mnie jest to samo na dwóch różnych komputerach, na stacjonarnym wykonałem reinstalacje sterowników graficznych, directx 12, visual c++. Próbowałem różnych ustawień graficznych i bez skutku. Dodam że mam gtx 1080 ti 16 gb więc to nie jest kwestia za słabego komputera.
 
Od dwóch dni się męczę, zgłaszałem i na platformie GOG i na support cd project red nikt nie kwapi się do pomocy. Od suppert gog dostałem widomość żebym poszukał odpowiedzi na forach bo oni maja ważniejsze zgłoszenia.
 
Dołączam się do problemu. Po uruchomieniu słychać dźwięk intro, po czym efekty poruszania się po menu, ale brak obrazu. Gra zakupiona przez platformę GOG Łapek w pełni spełnia wymagania.
PS: wszystkie kombinacje że zmianą preferowanej karty graficznej nie pomagają, sterowniki aktualne.

Edit: U mnie problem rozwiązany. Nie wiem czy to zasługa reinstalacji ale raczej nie. Najprawdopodobniej pomogły wypuszczone specjalnie pod cyberpunka sterowniki do karty graficznej. Link do sterowników był podany w newsach na oficjalnej stronie.
Pozdrawiam i powodzenia!
 
Last edited:
Czy ktoś miał i rozwiązał podobny problem?
Po uruchomieniu gry jedynie kursor myszy zmienia się na domyślny występujący w grze, słychać dźwięki intro, efekty poruszania myszką po menu, czy czymkolwiek bo nie widziałem jeszcze nic. Po uruchomieniu gry j/w słychać jedynie dźwięki, nie otwiera się żadne okno, nie tworzy się żadna ramka, nic zupełnie. Zainstalowałem wszystkie aktualizacje karty graficznej, próbowałem uruchomić jako administrator i lipa. Oczywiście jak przeskakuje między oknami alt+tab to widnieje skrót, jakby gra była odpalona bez problemu (poza wyjątkiem, na małym okienku podczas przęłączania się między programami, też nie widać obrazu). Nie pomogło uruchamianie w trybie zgodności z poprzednimi wersjami systemowymi. Reinstall gry to też ślepy zaułek, błędne koło... Spróbuję zmienić platformę z GOG Galaxy na Steam.
Na steamie trochę lepiej, chociaż na chwilę włączył się czarny ekran, ale po 2 sekundach to samo - dźwięk, kursor, żadnego otwartego okna, mało tego już nawet nie mogę poruszać się po menu.... Widać pulpit, słychać dźwięk...
 
Top Bottom