E3 2014

+

E3 2014

  • Jest idealna!

    Votes: 144 44.4%
  • Może być, ale przydałoby się parę zmian.

    Votes: 155 47.8%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 4 1.2%
  • Nie podoba mi się!

    Votes: 21 6.5%

  • Total voters
    324
Status
Not open for further replies.
Jakość miałem tak nędzną, że właściwie trudno się wypowiedzieć o wyglądzie gry. Cutscena z dobiciem gryfa chyba tylko na potrzeby prezentacji - walki miały nie być oskryptowane. Animacja skoku - rewelacja, mimika i gestykulacja - zostawia w tyle konkurencję. Wreszcie szermierka - nie zachwyciła mnie, ale może to wina chlebakowej jakości nagrania. Czekam na HD, wcześniej nie oglądam :D
 
na konferencji XONE mieli około 2-3minut, o 1:30 mają całe pół godziny, jestem przekonany, że będą wypełnione informacjami.
 
Wydaje mi się, że występ na konferencji MS może być błędem. Nie można pokazać tak wielkiej gry w kilkuminutowym gameplayu. Wyszło na to, że "Witcher" to zręcznościówka a nie RPG. Fani zadowoleni, a nieprzekonani pozostaną nieprzekonani.
 
I to jest, kurde, to! Totalna wolność, sprint przez las, skoki, przewroty, wspinanie się! Pięknie ku**a, pięknie! :hatsoff:
 
Gameplay wywołał u mnie lekki niepokój, kilkoma rzeczami, no ale moze obawy mina po dłuższym materiale.
 
Twarz Geralta zdecydowanie na plus względem dwójki. Animacje skoku piękne. Chciałbym trochę więcej walki zobaczyć, albo przynajmniej w lepszej jakości z tego co dostaliśmy. Wygląda dość podobnie do tej z poprzedniej części. Nie wiem co myśleć o tych zmysłach wiedźmińskich. Na szczęście świat nie szarzeje i podpowiedzi aż tak nie rażą po oczach. Rozmycie ekranu i wyostrzenie dźwięków jest bardzo fajnym rozwiązaniem. Te krwawe ślady mogłyby za to być trochę mniej widoczne, ale to już szukanie dziury w całym. To tak na szybko. Jestem ciekaw co też w takim razie będzie w nocy. Jednym słowem poezja :)
 
Czas na moje 5 groszy

+ grafika włosy, las postacie animacje
+ kurwa niesamowita dynamika, te skoki bieg wszystko
+ polowanie wygląda świetnie
+ Geralt jest nieludzko szybki

- w ogóle nie podoba mi się ten tryb wyostrzonych zmysłów, strasznie niszczy to imersję świata
po co robić tak niesamowitą grafikę żeby niszczyć ją głupimi przybliżeniami rozmazaniem ekranu i
świecącymi się jak psu jajca plamami.
Oby dało się robić questy bez używania tego
- nie podobają mi się te czerwone smugi za mieczem, walka wygląda przez to dziecinie
- manu jest jakieś dziwne
 
Właśnie miałem pisać, że Novigrad. Swoją drogą ,kolorystyka Ziem Niczyich, bez filtra na który był skargi, naturalne kolory :D I ten koleś na pół rozcięty, mniam :p Mankamencik, troszkę sztuczny gest podczas rozmowy, oraz wbieganie pod górę. Ale to nie narzekanie! Całość wspaniała.

Ja smug nie widziałem za mieczem, ale skoro mi w W2 nie przeszkadzały, to i tutaj mi nie przeszkodzą.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom