E3 2014

+

E3 2014

  • Jest idealna!

    Votes: 144 44.4%
  • Może być, ale przydałoby się parę zmian.

    Votes: 155 47.8%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 4 1.2%
  • Nie podoba mi się!

    Votes: 21 6.5%

  • Total voters
    324
Status
Not open for further replies.

Attachments

  • wieśmin.JPG
    wieśmin.JPG
    82.4 KB · Views: 35
  • masoneria.jpeg
    masoneria.jpeg
    12.2 KB · Views: 27
Nie wiem, czy zdajecie sobie sprawę, ale oceniacie człowieka, którego nawet nie znacie. A może pan Mamais ma rodzinę, przyjaciół, którym jest teraz smutno i zaraz was poinformują, że nie godzi się w tak napastliwy sposób obrażać ludzi. Na waszym miejscu bym uważał. A już wstrętne pomówienia o stanie wskazującym, kwalifikują się na przynajmniej miesięcznego bana.
 
rok? 8 miesięcy ledwie:) choć krew zdazy zmyc deszcz a ślady zatrze wiatr, w naszej pamieci będzie gryf i brzoza, a nawet gryfno brzoza. pyrsk!
 
To jest krew, a nie ślad pazurem :p
Ktoś wcześniej napisał, że to ślad pazurem, więc widocznie nie tylko ja mam problem z dostrzeżeniem śladów na korze drzewa. Poza tym to naprawdę dziwne, że krew układa się na korze w ten sposób. To mi bardziej wygląda jakby jakiś upośledzony bandzior dla zabawy to robił a nie zraniony potwór.
 
Vojtas dla mnie John znacznie lepszy od Gopa którego opowiadania można było po wydaniu Wiedźmina 2 dać do jakiejś fantastyki. Jak dla mnie Johnowi nie brakuje charyzmy, może się tak wydawać po tym że jest "wychillautowany :p", wole coś takiego niż try harding i powtarzanie jak katarynka wyuczonych PR'owych tekstów.
 
Ktoś wcześniej napisał, że to ślad pazurem, więc widocznie nie tylko ja mam problem z dostrzeżeniem śladów na korze drzewa. Poza tym to naprawdę dziwne, że krew układa się na korze w ten sposób. To mi bardziej wygląda jakby jakiś upośledzony bandzior dla zabawy to robił a nie zraniony potwór.


 
rok? 8 miesięcy ledwie:) choć krew zdazy zmyc deszcz a ślady zatrze wiatr, w naszej pamieci będzie gryf i brzoza, a nawet gryfno brzoza. pyrsk!

To prawda! Na pohybel skur... Eee co ja to miałem? Wracając do tematu 8 miesięcy zleci raz dwa.
 
Nie gada przynajmniej tyle pierdoł co Gop po wypowiedzi którego produkt jawił się niczym ósmy cud świata, a jak było to czasami nie warto wspominać. Z Lords of the Fallen będzie to samo.
 
Ktoś wcześniej napisał, że to ślad pazurem, więc widocznie nie tylko ja mam problem z dostrzeżeniem śladów na korze drzewa. Poza tym to naprawdę dziwne, że krew układa się na korze w ten sposób. To mi bardziej wygląda jakby jakiś upośledzony bandzior dla zabawy to robił a nie zraniony potwór.

Przecież to, jak się ułoży krew na brzozie zależy od masy czynników. Nie każdy ślad musi mieć regularne kształty.
 
Vojtas dla mnie John znacznie lepszy od Gopa którego opowiadania można było po wydaniu Wiedźmina 2 dać do jakiejś fantastyki.
To, że część rzeczy wyleciała z W2, nie oznacza, że Gop był gorszym prezenterem. Treść przekazu to kwestia dogadania w dziale PR, a nie charyzmy, której nie można tak po prostu zdobyć. :p

Jak dla mnie Johnowi nie brakuje charyzmy,
Zalecam sprawdzić w słowniku słowo "charyzma".
 
Może trochę zbyt niska wysokość by się turlać, ale roll jest konieczny, jeśli się chce mieć zdrowe stawy spadając z wysoka.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom