E3 2014

+

E3 2014

  • Jest idealna!

    Votes: 144 44.4%
  • Może być, ale przydałoby się parę zmian.

    Votes: 155 47.8%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 4 1.2%
  • Nie podoba mi się!

    Votes: 21 6.5%

  • Total voters
    324
Status
Not open for further replies.
@up Dokładnie o to mi chodziło :)
Swoją drogą to coś czuje, że nieważne jak Yen będzie wyglądała w W3 to i tak posypią się hejty, każdy inaczej ją sobie wyobraża.
 

Guest 3669645

Guest
Geralt przefruwa przez salę po tym jak Yennefer dowiedziała się, że spał z Triss
Inaczej: Geralt przefruwa całą salę rażony piorunem Yennefer, bo ta jeszcze nie odzyskała pamięci w jakimkolwiek stopniu i przez połowę gry będzie czarnym charakterem współpracującym z ludźmi chcącymi zniszczyć Geralta i Ciri :p
 
To byłby świetny motyw fabularny, wolę taki niż Yen rzucająca się na szyję Geralta gdy ją odnajdzie i tekst: "o jejku jej, przybyłeś po mnie, chodźmy się "r%&@ć", a zapomniałam, jednorożec nam się zepsuł, ehh amnezja."
 
Najlepiej jakby ten gejmplej co go mają pokazać był tym samym lub podobnym do tego, które zostały pokazane na E3 i Gamescomie, ponieważ każdy już zna kto tam był i co się działo, więc nie trzeba by pokazywać nowych npców i nowych potworów.
 
Chciałbym tylko zauważyć (co pewnie wszyscy widzą), że jesteśmy mistrzami w pisaniu masowej ilości postów. Wystarczył nowy temat i już mamy 3 strony, tego co było na ostatnich 10 w dyskusji o artykułach. Ale oczywiście nie narzekam, fajnie ze coś się dzieje :victory:
 
Czy założenie tematu było konsultowane z odpowiednimi osobami, czyli z moderatorami lub administratorami?
Przecież są już tematy o odpowiedniej tematyce... "[Linki] Wiedźmin 3 w mediach" oraz "Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3".
Nie ma potrzeby zakładania kolejnego, wnoszącego nic innego jak tylko dodatkowe hektolitry spamu, tematu.
View attachment 3353
 

Attachments

  • default.jpeg
    default.jpeg
    6.4 KB · Views: 52
To byłby świetny motyw fabularny...

NIE! W pierwszej czy drugiej części można się tak było bawić, teraz jest na to cokolwiek za późno.
Chcę Yennefer, a nie nemezis z amnezją przez 95% gry. Gdyby Czerwoni zaserwowali mi coś takiego z miejsca szturmowałbym ich siedzibę uzbrojony w widły, a z braku laku choćby wykałaczki.

Tyle fajnych gier będzie na E3...

W moim wypadku "tyle fajnych" daje zawrotną liczbę trzech gier. Wliczając w to nowego wiedźmaka.
Także tego, bidnie się te targi zapowiadają.
 
Last edited:
Widzę Polliver powrót na forum przed burzą w L.A. :D. Yennefer na pewno będzie dopieszczona w każdym calu, więc nie macie się o co martwić, to że każdy sobie ją inaczej wyobraża to już trzeba przeboleć. Każdy wyobrażał sobie też inaczej Geralta a jego twarz z gry jest dla mnie idealna ;)
 

Guest 3669645

Guest
NIE! W pierwszej czy drugiej części można się tak było bawić, teraz jest na to cokolwiek za późno.
Chcę Yennefer, a nie nemezis z amnezją przez 95% gry.
Mimo wszystko mam wrażenie, że REDzi troszkę namieszają z tą amnezją Yennefer. Jej ostry charakterek aż się prosi o zagrywkę w tym stylu ;) Przypomnij sobie tylko opowiadanie, w którym Geralt i Yen się poznali -Nasz Wiedźmin był dla niej tylko kolejnym pionkiem, który można wykorzystać i odrzucić na bok, kiedy się już osiągnie własne cele. Traktowała tak zresztą wszystkich. Jeśli w grze nadal będzie bez pamięci (a jest to bardzo możliwe, bo inaczej sama już by Geralta szukała, a poza tym dla REDów takie rozwiązanie to na pewno ciekawy i oryginalny twist fabularny) zachowując jednocześnie swoją wredną osobowość, to z pewnością pierwsze spotkanie z nią nie będzie najprzyjemniejsze.

Jeśli tak będzie to jest kilka możliwości, albo odzyska pamięć bardzo szybko i nie będzie się nam naprzykrzać, albo przywrócenie jej pamięci będzie jednym z ważniejszych wątków gry i potrwa dłużej. Tak czy owak, nie sądzę by REDzi przez większość gry robili z niej nie wiadomo kogo, jeśli nie odzyska pamięci od razu to pewnie ją odzyska najpóźniej w 1/3 gry, no bo to finał całej sagi więc każdy chce pobyć z "swojską" Yen jak najdłużej ;)

Jedyna i na zawsze <3
A to kto znowu?
 
E tam, Grażyna to Yen z żadnej strony nie przypomina.
Swoją drogą 99% różnorakich artów również.
Dziwnym trafem wszelkie wizualizacje cechuje dość znaczny pierwiastek męski.
W rezultacie zazwyczaj przypomina na nich wiedźmę nie zaś atrakcyjną czarodziejkę.

Jestem ciekaw jak sobie z jej wizualizacją poradzili Redzi, bo społeczność fanów ma z tym ewidentne problemy.
I liczę, że CDP RED pamiętają, iż czarodziejka z Vengerbergu jest raczej filigranowa.

Mimo wszystko mam wrażenie, że REDzi troszkę namieszają z tą amnezją Yennefer. Jej ostry charakterek aż się prosi o zagrywkę w tym stylu.

Było na to dość czasu, Triss dostała dwie gry, Yen jak dotąd nawet minuty.
Nie chcę tracić, diabli wiedzą ile, na przywracanie jej pamięci.

Przypomnij sobie tylko opowiadanie, w którym Geralt i Yen się poznali -Nasz Wiedźmin był dla niej tylko kolejnym pionkiem, który można wykorzystać i odrzucić na bok, kiedy się już osiągnie własne cele.
Traktowała tak zresztą wszystkich.

Ani jemu, ani trubadurowi żadna poważna krzywda nie miała się przy tym stać.
Co więcej Jaskra uzdrowiła.
A Geralt posiedziałby najwyżej trochę w ciemnicy.
Zresztą poecie uratowała życie nie tylko wtedy.
Nie nakablowała też jarlowi na wyspiarkę, która zdzieliła ją wiosłem, z miejsca udzieliła pomocy innej, której ciąża była zagrożona
To tyle jeśli chodzi o wredną czarownicę, co to na innych się nie ogląda.

Jeśli w grze nadal będzie bez pamięci (a jest to bardzo możliwe, bo inaczej sama już by Geralta szukała, a poza tym dla REDów takie rozwiązanie to na pewno ciekawy i oryginalny twist fabularny).

Amnezja jako oryginalna i ciekawa zagrywka... No wiesz?
Ciężko o bardziej oklepany i wyeksploatowany motyw.
Tym bardziej nie.

Uważam, że wariant, w którym Yennefer w dalszym ciągu nie odzyskała wspomnień jest mało prawdopodobny.
Czarodziejka wie (o ile pamięć jej wróciła), że najważniejsze to zneutralizować zagrożenie ze strony gonu.
A kto byłby lepszym sojusznikiem niż Emhyr, najpotężniejszy człowiek na kontynencie?
Względem Geralta, nie jest powiedziane, że go nie szuka.
 
Tyle fajnych gier będzie na E3, a ci tylko Wiedźmin i Wiedźmin.
No. Ja na ten przykład czekam jeszcze na jakieś info ws. planszówki. Wiedźmińskiej.


A poza tym to ciekawi mnie Civ: Beyond The Earth oraz Alien: Isolation. Reszta tak średnio. Za to będzie mnóstwo okazji, by ponabijać się z krawaciarzy i ich bełkotu. Ludzie mediów też potrafią dostarczyć sporo rozrywki.

 

Guest 3669645

Guest
Ta propozycja JustAnor przemawia do mnie najbardziej -Dla mnie Yen idealna. Zgodna z książkowym opisem, piękna, ale nie jak lalka z pierwszego lepszego billboardu. Widać po niej, że jest to kobieta pewna siebie, z silnym charakterem, z jednej strony może w niej się czaić diabeł, z drugiej kochająca matka. Nie obrażę się, jeśli REDowa wizja będzie podobna ;)

Amnezja jako oryginalna i ciekawa zagrywka... No wiesz?
Nie amnezja. Tylko wykorzystanie "pozytywnej" bohaterki z amnezją jako czarnego charakteru (albo neutralnego, mającego na Geralta mocno wy*ebane) -Gracze spodziewać się będą wzruszającego spotkania zakochanych, rozłączonych na lata, a tu bum. Powiedzmy, że ktoś skorzystał z sytuacji i wmówił Yen, że Geralt to ten zły. Byłoby ciekawie zobaczyć starą znajomą w nowej roli, ale byleby na krótko. Jak wspominałeś, nie było jej całe dwie gry, więc fajnie, jeśli w tej części pobędzie jak najdłużej będąc w 100% sobą.
 
Last edited by a moderator:
Tak o propo E3, z ostatniego wywiadu dla Eurogamera z Marcinem Iwińskim.

- Na pytanie czy W3 pojawi się na na scenie (konferencje Microsoft i Sony) Marcin odpowiedział " Hopefully"

po czym (dodając komentarz po stwierdzeniu o tym, że nie będzie żadnej ekskluzywnej zawartości dla którejś z platform) stwierdził "What we are doing in terms of marketing cooperation," he added, "you'll see that at E3"

Wydaje mi się, bazując na tych wypowiedziach, że pojawienie się na którejś z konferencji jest więcej niż prawdopodobne
 
Mam dziwne przeczucie, że na poglądy Yennefer mogli wpłynąć Emyhr oraz Vattier de Rideaux i faktycznie nie od razu przyjdzie nam zobaczyć tą Yen z sagi.
Z drugiej jednak strony cesarz zapewne ją szanuje za troskę o Ciri i równie dobrze mógł tylko dowiedzieć się od niej o Loży i puścić ją w poszukiwaniu Geralta. REDzi mają ogromne pole do popisu. Ja jednak ciągle myślę, że Cirilla odegra tutaj wielką rolę :).
 
Wydaje mi się, bazując na tych wypowiedziach, że pojawienie się na którejś z konferencji jest więcej niż prawdopodobne

Zgadzam się. Wydaje mi się, że w świetle wypowiedzi konfa PS4 wydaje się naturalnym wyborem.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom