E3 2014

+

E3 2014

  • Jest idealna!

    Votes: 144 44.4%
  • Może być, ale przydałoby się parę zmian.

    Votes: 155 47.8%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 4 1.2%
  • Nie podoba mi się!

    Votes: 21 6.5%

  • Total voters
    324
Status
Not open for further replies.
No proszę, sumując wszystkie serwisy, trochę tego gameplayu było. Ale ja już pasuję z oglądaniem materiałów.
 
Świetne!
No i potwierdzenie, że to było na PC. Teraz przydałoby się dowiedzieć jakiego monstrum używali Redzi do tych dwóch gameplay'ów.
 

Guest 3669645

Guest
Strasznie podoba mi się postać Johnny'ego :p Fajny zamysł i projekt. Ciekawe czy będzie grał większą rolę niż tylko epizodyczną.
 
No i o tym Wiedźminie nikt już chyba nie powie, że mimika w nim kuleje ;] Świetnie oddane poszczególne emocje na twarzy Jonnhy'ego (Jaśka? ;P) i Geralta ;P
 
Mmm.. Ładnie, ładnie :)
PC rządzi ;)
Tylko jaki to był sprzęt... i jaki będzie musiał być za te5-7 miesięcy...

W grze będzie mnóstwo smaczków, tak jak :facepalm: Jonego ;)

20 minut przez 2a regiony. Po trailerze odniosłem wrażenie, że konik biegnie ciut szybciej... ale mogę się mylić
 
Pojawiły się nowe foty







 
Last edited:
Screeny urywają rzyć :p Nawet nie narzekam na przenikający hak na trofeja :D Warto nieraz siedzieć nad projektem do późna, żeby takie rzeczy zobaczyć :p

Nie ma spoilera z Dijkstrą, poza takim, że będzie i że zleca nam zabicie gryfa.

O, co do Dijkstry, w ogóle nie odpowiada on mojemu wyobrażeniu, ale świetnie odwzorowuje opis i charakter. Bardzo mi się podoba.
 
Last edited:
Jedną rzecz zauważyłem po ponownym rzuceniu oka na gameplay 3-ci.

Jestem przekonany, że animacje wyjmowania, wkładania miecza do pochwy mają już dopracowane :)
Przepraszam za moje wcześniejsze uwagi w tej materii.Ale gdyby od razu było super nic bym nie pisał.

Jest b. dobrze, będzie super;)

Pozdrawiam wszystkich i życzę dobrej nocy ;) dla każdego o innej godzinie ;)
 
Last edited:

Guest 3669645

Guest
Szczodrze, szczodrze.

Ale kiedy dziennik? Ostatni pojawił się rok temu... Czas najwyższy :p
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom