E3 2014

+

E3 2014

  • Jest idealna!

    Votes: 144 44.4%
  • Może być, ale przydałoby się parę zmian.

    Votes: 155 47.8%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 4 1.2%
  • Nie podoba mi się!

    Votes: 21 6.5%

  • Total voters
    324
Status
Not open for further replies.
A wyobrażacie sobie taką sytuacje że masz do wyboru uratować Yen,Triss lub Ciri?;) jedną wybierasz która przeżyje a dwie pozostałe umrą....Mam nadzieje że takiej sytuacji nie będzie a tak z innej beczki ciekawe jak by wyglądało zbieranie roślin i czy też będzie można się upić aż obraz się rozmyje Jaskier!!! uchlejmy się bo nie mogę chędożyć heh

Śmierć dwóch z trzech dam, to przegięcie, za to śmierć jednej... Oczywiście byłby to bardzo ciężki wybór, w końcu niełatwo zdecydować jak daleko od domu umieścić zgrabny kurhanek dla Triss.
 
W artykule z polygamii pisze, że podróż z novigradu do ziem niczyich zajmie 15-20min. No super. Na początku mówili o 45min. potem o 30-40min. wczoraj 20min a teraz 15-20min. Coś mi się wydaję, że świat się nie rozrósł,a zmalał.
 
Oj, oj. Wbicie na pal czarodziejów w Loc Muinne to szybka i bezbolesna śmierć w porównaniu z tym, co fani zrobiliby Redom w przypadku takiego wyboru.
Sądząc po opisie fragmentu questa z zamkniętego pokazu jestem niemalże pewien, że przed takim wyborem zostaniemy postawieni i przeczuwam, że niektóre ścieżki fabularne przyniosą śmierć naszym towarzyszom albo i samemu Geraltowi.
 
W artykule z polygamii pisze, że podróż z novigradu do ziem niczyich zajmie 15-20min. No super. Na początku mówili o 45min. potem o 30-40min. wczoraj 20min a teraz 15-20min. Coś mi się wydaję, że świat się nie rozrósł,a zmalał.
Nie wiemy jak wygląda mapa, a przejechanie z Novigradu do Ziem Niczyich nie musi oznaczać przejechanie całego świata z północy na południe.
 
W artykule z polygamii pisze, że podróż z novigradu do ziem niczyich zajmie 15-20min. No super. Na początku mówili o 45min. potem o 30-40min. wczoraj 20min a teraz 15-20min. Coś mi się wydaję, że świat się nie rozrósł,a zmalał.
Ja to rozumiem, że 15-20 min. jazdy zajmie nam podróż z bram Novigradu, do miejsca w którym zaczynają się Ziemie Niczyje, więc te 45 minut pomiędzy jednym krańcem mapy, a drugim są jak najbardziej realne.

@W tym wypadku pewnie chodziło o czas z jakim Geralt pokonał by trasę z Novigradu do miejsca spotkania Jasia.
 
Moorwen podałeś dość mało optymistyczną wiadomość mam nadzieje jednak że świat nie zmaleje chociaż jeżeli piszę że podróż Novigradu do Ziem niczyjich potrwa 15-20 minut a początkowo miało to być 40 minut no to jest to zastanawiające ja jednak wierze że to informacje są nieprawdziwe;) do premiery jeszcze długo może wiele rzeczy jeszcze ulec zmianie
 
W artykule z polygamii pisze, że podróż z novigradu do ziem niczyich zajmie 15-20min. No super. Na początku mówili o 45min. potem o 30-40min. wczoraj 20min a teraz 15-20min. Coś mi się wydaję, że świat się nie rozrósł,a zmalał.

40-45 minut ma zająć podróż z jednego krańca mapy na drugi. A tutaj masz tylko informację odnośnie dystansu dzielącego Ziemie Niczyje od Novigradu. Bez uwzględnienia wysp Skellige.
 
Sądząc po opisie fragmentu questa z zamkniętego pokazu jestem niemalże pewien, że przed takim wyborem zostaniemy postawieni i przeczuwam, że niektóre ścieżki fabularne przyniosą śmierć naszym towarzyszom albo i samemu Geraltowi.

Oby tylko te zakończenia były oryginalne. Jeśli zobaczymy powtórkę z zakończenia sagi lub coś bardzo podobnego, mocno się rozczaruję. Nie po to Geralt wracał do swojej rzeczywistości, żeby po roku znów przeżyć to samo.
 
W artykule z polygamii pisze, że podróż z novigradu do ziem niczyich zajmie 15-20min. No super. Na początku mówili o 45min. potem o 30-40min. wczoraj 20min a teraz 15-20min. Coś mi się wydaję, że świat się nie rozrósł,a zmalał.
Chyba mylisz różne rzeczy. 40 minut miało trwać przejechanie całego świata (pewnie między 2 najdalej wysuniętymi zakątkami tego świata), 20 minut przejechanie Ziem Niczyich z północy na południe, a 15-20 minut podróż z Novigradu do Ziem Niczyich. To są przecież różne trasy.
 
Oby tylko te zakończenia były oryginalne. Jeśli zobaczymy powtórkę z zakończenia sagi lub coś bardzo podobnego, mocno się rozczaruję. Nie po to Geralt wracał do swojej rzeczywistości, żeby po roku znów przeżyć to samo.

Lepsze to niż kolorek do wyboru :p
 
Kurde jak przynudzają ludzie o tej grafice na międzynarodowym. Może mają rację, ale irytuje mnie brak dobrych video. Nie wiem, czy mam się przyłączyć do narzekań, czy zachwycać grafiką. :)

Wiadomo, że trailery zawsze są podrasowane, ale trudno ocenić jak bardzo...

@Marcin Momot Ja chcę do zassania te same urywki bez kompresji w HD! :)
 
Last edited:
Moorwen podałeś dość mało optymistyczną wiadomość mam nadzieje jednak że świat nie zmaleje chociaż jeżeli piszę że podróż Novigradu do Ziem niczyjich potrwa 15-20 minut a początkowo miało to być 40 minut no to jest to zastanawiające ja jednak wierze że to informacje są nieprawdziwe;) do premiery jeszcze długo może wiele rzeczy jeszcze ulec zmianie

40 minut miało być od jednego do drugiego krańca mapy. Novigrad zapewne nie leży na krańcu mapy, nie wiadomo jak tamta lokacja na Ziemi Niczyjej.
 
Zresztą w grze 15-20 minut galopem to naprawdę MNÓSTWO czasu, jeśli sprawdziłby się najczarniejszy scenariusz ofc. Twórcy Kingdom Come zmierzyli ile trwa przebiegnięcie całego świata w Oblivionie i wyszło im...7 min. W Gothicu 3 też świat jest duży a wbrew pozorom jego przebiegnięcie zajmuje góra kilkanaście minut. W grach przemierzanie świata wydaje się znacznie dłuższe niż jest w rzeczywistości.
 
Oby tylko te zakończenia były oryginalne. Jeśli zobaczymy powtórkę z zakończenia sagi lub coś bardzo podobnego, mocno się rozczaruję. Nie po to Geralt wracał do swojej rzeczywistości, żeby po roku znów przeżyć to samo.

Było kiedyś powiedziane, że Redzi chcą zakończyć historię Geralta w taki sposób, że nie będzie niedomówień. Koniec to koniec.
 
Kurczę jeżeli 40 minut trwa jazda konno od jednego końca do drugiego końca to naprawdę będzie co podziwiać ;) mam nadzieje że Płotka wytrzyma ej kurczę a jak wejdę do tawerny to jak z niej wyjdę to mi złodzieje zapie.... znaczy ukradną kunia? wtedy miecz w dłoń i ucinamy kończyny złodziejom ;)
 
Było kiedyś powiedziane, że Redzi chcą zakończyć historię Geralta w taki sposób, że nie będzie niedomówień. Koniec to koniec.

A dam w spojler :p. Może ktoś akurat sagę czyta.
A czy koniec musi się równać śmierci? Tudzież czemuś do niej baaardzo podobnemu?
 
A dam w spojler :p. Może ktoś akurat sagę czyta.
A czy koniec musi się równać śmierci? Tudzież czemuś do niej baaardzo podobnemu?

Ni cholery nie wiadomo jaki będzie koniec. Spodziewam się, że niektóre ścieżki fabularne skończą i się bardziej dobrze, a inne bardziej źle. Zobaczymy po premierze :)
 
A ja tam się nie uginam, i nie czytam tego wielkiego spoilera. I jak ktoś mi go przytoczy bez zamknięcia w spoiler i wyraźnego opisania, to zaprowadzę go do sali Vilgefortza w Styddze.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom