E3 2014

+

E3 2014

  • Jest idealna!

    Votes: 144 44.4%
  • Może być, ale przydałoby się parę zmian.

    Votes: 155 47.8%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 4 1.2%
  • Nie podoba mi się!

    Votes: 21 6.5%

  • Total voters
    324
Status
Not open for further replies.
Podejrzenia co do braku dynamicznego cyklu dnia i nocy wzbudza we mnie ten materiał:


Może być tak, że będą 4 prerendowane mapy cieni dla 4 pór doby...
 
Last edited:
Poważni jesteście? Dostaliście odpowiedź od Marcina, a dalej kontynuujecie ten temat? Facepalm.

Problem polega na tym, że efekty pogodowe to co innego, niż cykl dnia i nocy. Marcin powiedział jedynie o pogodzie, a są pogłoski, że cyklu dnia i nocy ma nie być.
 
Dla mnie dyskusji już niema, w alchemii nic nie jest ostateczne, pogoda ma być zmienna (szerzej w dzienniku) lamentować można zacząć znowu jak wyjdzie dziennik deweloperski i tam będzie lipa.
 
No dobra - to teraz poważne pytanie, na które pewnie nie dostaniemy jak na razie odpowiedzi ;) :
Ile będzie w grze miast dostępnych do eksploracji przez gracza? (Przez miasto rozumiem coś, co znajduje się na którejś z opracowanych przez redów ogólnych map Królestw Północnych).
 
Problem polega na tym, że efekty pogodowe to co innego, niż cykl dnia i nocy. Marcin powiedział jedynie o pogodzie, a są pogłoski, że cyklu dnia i nocy ma nie być.

Tak cyklu dnia i nocy nie będzie, mam nadzieje że to ironia czy jakiś trolling no bo ciężko coś takiego na poważnie brać. Na Aurorze z 2003 był cykl dnia i nocy ale na nowoczesnym silniku od REDów nie będzie, lol.
 
Mimo wszystko szkoda, że na konferencji M$ nie pokazali np. questa z leszym. Z zeszłorocznych relacji i z gejmpleju którego nie było :) można wywnioskować jak niesamowite wrażenie robi silny wiatr i jego oddziaływanie na wszelaką roślinność. Oglądając ten materiał nagrywany kalkulatorem, nie mogłem wyjść z podziwu jak to zaje... wygląda. Jestem pewien, że gdyby tego questa zaprezentowali na scenie M$ w porządnej rozdzielczości, to wszystkich wgniotło by to w fotele, a po prezentacji zobaczylibyśmy owacje na stojąco przez 5 min. ;)
@n0rv Poważnie ? Jakie pogłoski, zresztą w jedne z relacji czytałem coś o nocy w w3.
 
Problem polega na tym, że efekty pogodowe to co innego, niż cykl dnia i nocy. Marcin powiedział jedynie o pogodzie, a są pogłoski, że cyklu dnia i nocy ma nie być.

Hmmmm... a jakby się to miało niby pogodzić z relacjami redów, że pewne potwory inaczej zachowują się w dzień, a inaczej w nocy? Siejecie panikę...
 
Tak cyklu dnia i nocy nie będzie, mam nadzieje że to ironia czy jakiś trolling no bo ciężko coś takiego na poważnie brać. Na Aurorze z2003 był cykl dnia i nocy ale nowoczesnym silniku od REDów nie będzie, lol.
Nie, to nie jest ironia. To jest na poważnie i nie jestem w stanie sobie wyobrazić, że to mogłaby być prawda, ale pojawiły się takie podejrzenia po którymś z wywiadów.

Hmmmm... a jakby się to miało niby pogodzić z relacjami redów, że pewne potwory inaczej zachowują się w dzień, a inaczej w nocy? Siejecie panikę...
Nie. Miałoby to podobno działać tak, że w czasie medytacji wybieramy sobie porę jaką chcemy i ona potem się już nie zmienia.
 
@nocny
Był w poprzednich częściach, dlaczego teraz mieliby wyciąć? Dynamiczny cykl dobowy, zmienne warunki pogodowe nie są niczym nadzwyczajnym. Ta prezentacja, która budzi Twoje obawy, jest jedynie zaprezentowaniem technologii Umbra i nic więcej, nie jest to źródło informacji o oświetleniu w grze.
 
A co do paniki że nie ma nocy - obejrzyj sobie jeszcze raz filmik z gryfem - Geralt siada do ogniska, odpala się okienko medytacji i masz 4 ikonki z porami dnia/nocy...
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom