E3 2014

+

E3 2014

  • Jest idealna!

    Votes: 144 44.4%
  • Może być, ale przydałoby się parę zmian.

    Votes: 155 47.8%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 4 1.2%
  • Nie podoba mi się!

    Votes: 21 6.5%

  • Total voters
    324
Status
Not open for further replies.
Przecież dwójka miała pudełko- stoi mi takie na półce...
Chodziło mi o dodatkowe pudełko z patchem do gry, jak to miało miejsce przy pierwszym Wiedźminie.



Dlatego odgórnie zakładam (może błędnie, oby), że wygląd pudełka zostanie taki, jaki został dziś zaprezentowany.
 
@Marcin Momot Tak nieśmiało się spytam. Jeśli oczywiście możesz zdradzić tajemnicę. Czy w najbliższym czasie możemy się spodziewać wspomnianego w trailerze materiału CGI? Bo ślinka cieknie :p

E: Przepraszam, ale nie wiem jak wywołać nazwę użytkownika ze spacją :p Niech będzie kopiuj-wklej.

Tego niestety nie mogę zdradzić;)
 
No ja sie zawiesiłem i oglądam go w kółko :hai:

Ja mam to samo :p z każdym kolejnym razem widzę więcej szczegółów.
Zauważyliście, że już w 30 sekundzie widać nogi Letho? albo że na jednym z dachów jako taki metalowy kogut widnieje nowe logo Redów :D
 
Trailer mega - Emhyr, wiedźmini, Yen, Ciri świetni! zżera mnie ciekawość kiedy wyjdzie polska wersja bo chce usłyszeć polski głos Emhyra, ale Dance ustawił wysoko poprzeczkę ;) dużo nowych potworów, powrót starych, Jaskier z wąsem :D świetna muzyka i kompedium wiedzy o wiedźminie do standardowej gry. Jedyny minus za białą okładkę ;) dokładnie taka sama grafika niech zostanie tylko z ciemniejszą okładką ;) i wszystko cacy :D
 
Najpierw obejrzałem konferencję i opadła mi szczęka jak większo.ści, choć jakość w bezpośrednim przekazie miałem taką sobie. Potem padło mi forum jak chciałem się podzielić opinią, a jak juz mi się udało wejść, to dopiero teraz skończyłem przeglądać nowe posty ;). W międzyczasie jeszcze ze dwa razy obejrzałem trailer i nadal nie mogę się pozbierać. Podoba mi się właściwie wszystko, może tylko włosy Yen mogłyby być bardziej czarne. Choć i tak od razu wiedziałem, że to ona :). Z całej prezentacji średnio podoba mi się tylko okładka podstawowej edycji. No i przegapiłem początek preordera, ale na szczęście już kolekcjonerka zamówiona :). Jeśli faktycznie jest 9999 egzemplarzy na co wskazywałby licznik, to myślę, że cały nakład pójdzie bez większego problemu :). Obecnie już ponad 4500 egzemplarzy zamówiono. Skład kolekcjonerki wg mnie wart swojej ceny, a okładka artbooka, to mistrzostwo świata. Szkoda, że w przypadku okładki Redzi nie poszli tą drogą. Resztę wrażeń spiszę jutro, jak jeszcze z 10 razy obejrzę trailer :). Aha, zapomniałem, muzyka świetna :).
 
Ja mam to samo :p z każdym kolejnym razem widzę więcej szczegółów.
Zauważyliście, że już w 30 sekundzie widać nogi Letho? albo że na jednym z dachów jako taki metalowy kogut widnieje nowe logo Redów :D

Oj, wszystko już setki razy było wymieniane. Na tym forum nawet jak Ci się wydaje, że widzisz coś jako pierwszy, przy próbie podzielenia się tym z resztą forumowiczów okazuje się, że dyskusja trwa o tym już od kilku dobrych stron :p

@Maciek_R94
https://www.youtube.com/watch?v=WxrnGjUNDoc
 
Last edited:
Ja cały czas nie mogę się pozbierać po wielokrotnym już obejrzeniu tego wspaniałego zwiastuna.
Czy Państwo może doświadczyli już tego utworu:
 
Last edited:
Tak się zastanawiam. Skoro w poprzedniej części mieliśmy fragmenty, w których mogliśmy się wcielić w inną postać, to czy w trójce przyjdzie nam pokierować Ciri? Jeśli zostałaby bohaterką nowych części, to byłoby to ciekawe posunięcie. Takie zapoznanie z postacią, wcielenie się w nią na kilka chwil, poznanie umiejętności. Bo taką sobie mam nadzieję, że to nie będzie ostatnia gra w świecie Wiedźmina.
 
A propos konferencji, bo nie widziałem - było coś ciekawego ponad trailer? Jest już może gdzieś zapis do obejrzenia?
 
A propos konferencji, bo nie widziałem - było coś ciekawego ponad trailer? Jest już może gdzieś zapis do obejrzenia?

Był też filmik z unboxingu EK, bardzo ciekawy pomysł mieli redzi na to ;p szkoda że nie pokazali tego filmiku z tworzeniem figurki bo też bardzo ciekawy

 
Kolekcjonerkę już zamówiłem. Trochę droga, przycisk do papieru, znaczy się figurka do niczego mi nie jest potrzebna, ale kto by się silił na racjonalność w taki dzień. Po obejrzeniu takiego zwiastunu. Serio jestem zachwycony.

Hahaha ja mam dokładnie takie same odczucia. Figurka mi niepotrzebna, ale co mi tam :) I tak byłam już w okolicach liczby 2800 na liczniku kupionych kolekcjonerek.
 
To jak to jest w końcu z tym CGI? Wydaje mi się, że Marcin Iwiński mówił, że fragment CGI jest tylko na końcu, czyli ta scena z ptakiem. @Marcin Momot Proszę napisz, który fragment to CGI a który to in- game footage.
 
Mi się wydawało, że wszystko co zobaczymy jest na siliniku gry i w grze się znajduje, ale może głuchy jestem.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom