E3 2014

+

E3 2014

  • Jest idealna!

    Votes: 144 44.4%
  • Może być, ale przydałoby się parę zmian.

    Votes: 155 47.8%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 4 1.2%
  • Nie podoba mi się!

    Votes: 21 6.5%

  • Total voters
    324
Status
Not open for further replies.
Skoro są to słowa Yennefer, to można zakładać, że pojawi się w trailerze. Oj coś czuję, że nie jeden fan oglądając ten trailer uroni łzę. Zapowiada się na coś emocjonalnego :)
 
Mocna zajawka. Nie wyobrażam sobie teraz, żeby Yennefer nie pojawiła się w zwiastunie w jakiś sposób.
 

Guest 3669645

Guest
Wgl to jestem ciekaw czy od czasów VGX jest jakiś skok graficzny. Nie żebym szczególnie zwracał uwagę na ten aspekt, ale wiecie :p

Oby już nie było tego filtra wyostrzającego...
 
No i ciekawe jak by wyglądała czarnowłosa piękna czarodziejka o zapachu bzu i agrestu no Yennefer pokaż nam się;)
 
No i znowu hype porwał większość forum, a u mnie ciągle takowy jest poniżej forumowych granic normy... :whistle:
 
Jeśli w nowym trailerze narratorką będzie Yennefer, to @raison d'etre właśnie zepsuł wszystko. Czar prysł jak bańka i efekt już nie będzie taki sam:p Wielkie dzięki, zły Ty. :p Osobiście mam nadzieje, że nie. Wolałbym spotkać i usłyszeć zarówno Yennefer jak i Ciri dopiero w grze.
 
Albo coś w spodniach haha;) zależy w co będzie ubrana ale dobra lepiej już nie pisać o tym bo chyba odbiegam/y od tematu
 

Guest 3669645

Guest
Teraz jeśli w nowym trailerze nie będzie Yennefer (a jak znam okrutne życie to nie będzie) to szykuje się niezły shitstorm :D
 

Attachments

  • sdsdsdsdsd.jpg
    sdsdsdsdsd.jpg
    70.8 KB · Views: 29
Last edited:
A mnie z kolei ciekawi co to za rąbek jutro będzie.

:hmm

@solan7 mam jutro prawie cały dzień wolny - będę czuwał. ;)
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom