E3 2014

+

E3 2014

  • Jest idealna!

    Votes: 144 44.4%
  • Może być, ale przydałoby się parę zmian.

    Votes: 155 47.8%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 4 1.2%
  • Nie podoba mi się!

    Votes: 21 6.5%

  • Total voters
    324
Status
Not open for further replies.
Wow . To wszystko chyba wyjaśnia , że na bank Yen będzie w trailerze Tym razem to musi być porządny trailer a nie teaser . Jest ogień!!!!!!
 
Jak jutro pojawi się ta klatka ze zwiastuna, a na niej czarne loki to będziemy mieć pewność :p
 
Myślę, że jeśli faktycznie Yennefer w jakiejś formie pojawi się w zwiastunie, to tylko jako głos, a może nawet tylko jako cytat.
 
Do 17 nie wytrzymam a to na prawdę niesamowite co? czy to obrazek czy cytat czy jakiś zwiastun to szalejemy to jest to ;) tak działa tylko wiedźmin Yennefer kocham cię!!
 

Guest 3669645

Guest
Jak jutro pojawi się ta klatka ze zwiastuna, a na niej czarne loki to będziemy mieć pewność :p
Chyba że REDzi zrobią nam psikusa (kolejnego, zaraz po zmutowanych syrenkach i prawdopodobnych orenach) i dadzą Yennefer blond włosy :D
 
haha Yennefer w blond to zaraz były by komentarze że blondynki są głupie;) ale nie tak na poważnie nie wyobrażam sobie Yennefer bez ciemnej barwy włosów
 
Ja tylko żałuję, że nie usłyszymy ich po raz pierwszy po Polsku. Wiedźmin ma o wiele lepszy dubbing po naszemu ;). Usłyszeć pana Rozenka. ech...
 

Attachments

  • hmm.jpg
    hmm.jpg
    10 KB · Views: 34
Mogą ją jedynie ogolić ewentualnie, gdybyśmy w grze spotkali ją w scenerii głód, smród i wszy np jako więźnia Nilfgaardzkiego albo jako ofiarę w jakimś obozie dla uchodźców (Geralt miał amnezję więc czemu nie Yen ;) ). Ale innego koloru włosów to sobie nie wyobrażam. Dla mnie ona i jej czarne loki to miłość z pierwszego wyobrażenia jeszcze za czasów szkoły podstawowej ;D
 
Powiedz że zartujesz. Dla mnie byłby to strzał w stopę, nie mieszajmy polityki do gier komputerowych. Wyżej cenie opinie Kowalskiego który miał styczność z grą, niż Obamy.

Tu nie o politykę chodzi, a o fakt, iż o grze wspomina prezydent USA w trakcie wizyty w Polsce i stawia ja za przykład.
O czym to świadczy - daleko zaszliście REDzi, oj daleko!
 
A już myślałem, że pojawiło się coś grubszego bo przybyło migiem ze 6 nowych stron. Patrze a tu art wioski, to ja nie chce myśleć w jakim tempie będą przybywać strony bo czwartkowej konferencji a o E3 nie mówiąc....
:wat:
 
@kubacho łysa Yen? : / niektórzy z forum byli gotowi iść z widłami i pochodniami do REDów za zły kolor włosów Triss, a co dopiero o takie coś.
 
Skoro Ripley mogła być bez włosów, to dlaczego nie Yen? Zresztą, zapewne zna magiczne sposoby przyspieszania ich odrastania, więc luuuuuuuz.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom