E3 2014

+

E3 2014

  • Jest idealna!

    Votes: 144 44.4%
  • Może być, ale przydałoby się parę zmian.

    Votes: 155 47.8%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 4 1.2%
  • Nie podoba mi się!

    Votes: 21 6.5%

  • Total voters
    324
Status
Not open for further replies.
wiem czego brakuje Yenn...makijazu, na statku jest w bardzo minimalistycznej wersji, dac jej smokey eye troche rózu na poliki i bydzie perfecto!

swoja drogą, skoro mamy yenn czarno na białym to mam nadzieje że redzi odtworzyli pierwsze spotkanie tej pary zakochanych, było by zabawnie jakby Yenn z amnezja poderwała wiedzmina tak samo za pierwszym razem...best erotic scene ever in game history ....!!! ta woda opływajaca niewidzialne ciało, mhm... ty nawet w kraiach arbskich by to przeszło:p
 
Last edited:
Podobało się bardzo. Ja nie mam żadnych powodów do narzekań. Bądź co bądź jeszcze trochę czasu do premiery, kilka rzeczy można poprawić, dopracować albo całkowicie zmienić.
 
@Marcin Momot Tak nieśmiało się spytam. Jeśli oczywiście możesz zdradzić tajemnicę. Czy w najbliższym czasie możemy się spodziewać wspomnianego w trailerze materiału CGI? Bo ślinka cieknie :p

E: Przepraszam, ale nie wiem jak wywołać nazwę użytkownika ze spacją :p Niech będzie kopiuj-wklej.
 
Last edited:
Właśnie też mi się wydawało, że Triss wymalowana, wypindrzona, a Yen nic albo jakiś lekki róż na policzkach.
 
Jasne, że się podobało :), ale teraz może jeszcze coś na temat wielkości świata moglibyście powiedzieć - łatwiej człowiekowi było by iść spać :D
 
Ja oglądałem te filmiki po kilkanaście razy, i dalej nie potrafię ich całkowicie ogarnąć umysłem :p Dopiero niedawno to co widziałem zaczęło do mnie docierać
 
Ano podobało- akurat mniej więcej całą konferencję ogladnąłem i muszę tylko wyrazić ze dwie wątpliwości...

Pierwsza- jeśli to faktycznie wszystko gameplay (i nie ma żadnych cutscenek) to już się boję o to jaki sprzęt będzie potrzebny aby to wogóle uruchomić...
Druga- głos Emhyra, oraz Eredina- przy imperatorze...po prostu mi głos nie pasuje, zaś przy Eredinie- dałoby się go trochę pogłębić, może obniżyć delikatnie tonację?

A ogólnie- ogladnąłem już kilka razy i wbija w fotel z siłą wybuchu supernowej ;)

P.S. Kto przemycił człowieka w żelaznej masce na pokład? :D
 
Co do dekoltu Triss, pamiętajmy, że rysy na psychice nie są wieczne. Z czasem mogła się odważyć założyć dokolt, nnikt nie zrwrócił jej uwagi dajmy na to, to poczuła się jeszcze pewniej. Ludzie wychodzą z traum, naprawde.
 
@Marcin Momot swoją opinię wyraziłem, podsumuję tylko, świetnie jest, ale może być zawsze lepiej. Yen mi nie przypadła do gustu, ale większości tak, więc sądzę, że trafiliście :)

Okładka tylko taka, no nie pasująca do poprzednich :(
 
Co do dekoltu Triss, pamiętajmy, że rysy na psychice nie są wieczne. Z czasem mogła się odważyć założyć dokolt, nnikt nie zrwrócił jej uwagi dajmy na to, to poczuła się jeszcze pewniej. Ludzie wychodzą z traum, naprawde.

No ale świecić cyckami tak często jak się da to też nie w jej stylu ;p
 
O właśnie- pudełko- wnoszę apel o dodanie pudełka takiego jak w 2 i 1er, do wersji podstawowej gry- bez tego będzie się całość bezpłciowo komponowała na półce.
No i nie pasuje kolorystycznie ten biały- chyba że to specjalne, bo ja wiem? Odcięcie- w końcu to całkiem co innego jak poprzednie części- otwarty świat i w ogóle....;)
 
Nowych stworów ogólnie zobaczyliśmy sporo. Plus kilka już wcześniej znanych. Z ciekawszych.
Coś drakopodobnego.
O boziu jakie paskudy, czyli Baby Jagi.
Pani z jęzorkiem.
Oraz najstraszniejsza istota, której nawet Geralt nie jest w stanie pokonać, czyli Triss "Pójdę z Tobą na Koniec Świata by Uratować Yennefer" Merigold. Jak mi to mogli zrobić?
Dodatkowo jest tam cała rzesza pomniejszych i wcześniej widywanych pokrak, a nawet przez chwilę miga całkiem urocza syrenka.

Jak nic nie było przez miesiące, to teraz istny potop informacji.
 
O właśnie- pudełko- wnoszę apel o dodanie pudełka takiego jak w 2 i 1er, do wersji podstawowej gry- bez tego będzie się całość bezpłciowo komponowała na półce.
No i nie pasuje kolorystycznie ten biały- chyba że to specjalne, bo ja wiem? Odcięcie- w końcu to całkiem co innego jak poprzednie części- otwarty świat i w ogóle....;)
Lobbowaliśmy o pudełkowy update do Wiedźmina 2, ale nie przeszło. Wątpię, żeby opakowanie gry zostało zmienione. Grafika na okładce to inna sprawa, chociaż i to, moim zdaniem, jest wątpliwe.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom