E3 2014

+

E3 2014

  • Jest idealna!

    Votes: 144 44.4%
  • Może być, ale przydałoby się parę zmian.

    Votes: 155 47.8%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 4 1.2%
  • Nie podoba mi się!

    Votes: 21 6.5%

  • Total voters
    324
Status
Not open for further replies.
Hej!

[Dziękuję, dziękuję, nie trzeba było;)]

Dawno mnie tu nie było, ale z takiej okazji musiałem wpaść. Wystarczy chyba jedno słowo, żeby opisać wrażenia z trailera: Ciri! <3 Całość jednak pokazuje tyle świetnych rzeczy, że chciałbym dorwać tę grę już teraz:p
 
Ogólnie głos dzikiego gonu chodzi mi o raiderów jest BEZNADZIEJNY rozumiem że jak byli widmami gonu to mogli mieć przytłumione głosy i wgl ale teraz to normalnie elfie comando z innego świata ;D a gadają jakby byli umarlakami :(

To samo z narratorem w ang wesji jest to przeciez Vesemir na 100% a w polskiej mietek z tvn... nie no beka :D
 
Last edited:
[...]
Pokazali ją tylko z jednego profilu, skąd pewność, że to właśnie na tym a nie drugim policzku ma bliznę? Moim zdaniem celowo pokazali ją tylko z jednej strony, wiemy że będzie, ale nie widzimy wszystkiego.
[...]

Ciri miała bliznę na lewym policzku, więc na razie pokazała nam ten ładniejszy.
 
Czy komuś udało się odszyfrować grawerunek na mieczu Geralta? 2.06 na polskim zwiastunie:


Zgaduję: Dubhenn haern am glândeal, morc’h am fhean aiesin – [Mój błysk przebije ciemności, moja jasność mroki rozproszy- napis na wiedźmińskim srebrnym mieczu ]
 
Zgaduję: Dubhenn haern am glândeal, morc’h am fhean aiesin – [Mój błysk przebije ciemności, moja jasność mroki rozproszy- napis na wiedźmińskim srebrnym mieczu ]


Jeśli użyli Głagolicy, to treść jest inna lub w innym języku. Nie pasuje mi układ run. Poza tym niektórych nie potrafię zidentyfikować, choć leżą przede mną trzy ściągawki z różnymi krojami liter.
 
@Thermalcake : Tej tutaj nie ma przecież :)
E: I nie chodzi mi o The Witcher 3: Wild Hunt OST - Hunt or Be Hunted :) Strasznie mi się wkręciła a słyszałem ją już przy promocji W2.
E2 : Sorry za zawracanie głowy, ale wczorajszy dzień mocno mnie oczadział :D przecież to jest Sargon :)
 
Last edited:


Artworki z paczek dla dziennikarzy. Znalezione na interze,
 
Ktoś tam pytał o drzewa to śpieszę z informacją, że gra korzysta z zewnętrznej technologii:

http://www.gamershell.com/news_157273.html

Wiemy.

Selfquote:

W Wiedźminie 3 wykorzystana zastanie technologia SpeedTree.

Michał Stec, CD Projekt RED:
We’ve created really stunning ecosystems in The Witcher 3. Vegetation and trees in the game are a really important part of the overall experience. Without the SpeedTree library, tools and SDK, it wouldn’t have been possible to include this level of detail and interaction with such intricate, woodland environments.
 
@Marcin Momot Panie Marcinie, przepraszam, a czy na targach E3 będzie jeszcze cokolwiek na graczy ? Jest na co czekać ? Nie proszę o nic konkretnego, bo naturalnie ten trailer mógł być odpowiednikiem tego z przed roku.

P.S Ten trailer zmiótł mnie dosłownie... dziś rano przed zajęciami oglądałem go jeszcze kilka razy :D
 
@Marcin Momot Panie Marcinie, przepraszam, a czy na targach E3 będzie jeszcze cokolwiek na graczy ? Jest na co czekać ? Nie proszę o nic konkretnego, bo naturalnie ten trailer mógł być odpowiednikiem tego z przed roku.
Podobno ma być jeszcze trailer CGI na którejś z konferencji E3 (prawdopodobnie Microsoft jak rok temu).
 
Mam nadzieję, że nie tylko CGI :p Wybaczcie, ale REDzi dosyć hucznie zapowiedzieli swój tegoroczny pobyt w Los Angeles :)
 
najlepszy moment w trailerze? Gdy Emhyr akcentuje "deserves" i jego brwi się podnoszą, perfekcyjnie to jest zrobione! (mówię o ang wersji) tak jak poprzedni trailer bardziej podobał mi się po polsku tak ten wydaje mi się lepszy po angielsku

drugi najlepszy moment sam wstęp, ten wokal... juz 30 raz to oglądam i za każdym razem mam ciary
 
Last edited:
Nie mam nic do powiedzenia naturalnie, ale noo... trochę się czuję zawiedziony. Trailer kapitalny, jednak od paru miesięcy czekam na gameplay, nawet 5 minut.
Przypomina mi się, kiedy to było u nas na forum głośno o jakimś pracowniku nowym, który po obczajeniu materiałów na E3 uśmiechał się przez godzinę. Mam nadzieję, że nie chodziło tylko o ten trailer :(
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom