E3 2014

+

E3 2014

  • Jest idealna!

    Votes: 144 44.4%
  • Może być, ale przydałoby się parę zmian.

    Votes: 155 47.8%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 4 1.2%
  • Nie podoba mi się!

    Votes: 21 6.5%

  • Total voters
    324
Status
Not open for further replies.
Co dokładnie Cię zaniepokoiło?
Walka nie wyglądała płynnie, bardzo rwana była nie wiem czy to wina streamu czy po prostu na razie tak się prezentuje, poczekam na osobny materiał. Taka krótka prezentacja wypacza cały obraz gry! FAIL moim zdaniem.
 
:hatsoff: Ahhh... Gameplay!
Fajny, długo oczekiwany, czekamy na oficjalną wersję na YT i bez kompresji :D
Ciekawe co będzie o 1:30. Niektóre rzeczy troszkę mniej mi się spodobały, ale pewnie w finalnym produkcie będzie to zmienione. Wszystko działo się tak szybko, jak lepiej się przyjrzę elementom może zmienię zdanie.
 
Last edited:
Pewnie zaraz zlecą się wszyscy ci zawiedzeni, którzy od W3 oczekiwali, że będzie więcej niż grą, wspaniałą, ale jednak grą. Zaraz zacznie się wychwytywanie sztywnych animacji, przenikających tekstur itp. itd.
Dla mnie było genialnie! I nie pozostaje nic innego jak czekać na konferencję CDP Red. Skoro u M$ coś pokazali to u siebie tym bardziej i to o wiele dłuższy gameplay zobaczymy. Pytanie czy z tego samego fragmentu.
 
No i o taką brutalność w grach chodzi!!!) tak jest a ciekawe czy można odrąbać ręce i nogi w jednej walce no super jestem pozytywnie zaskoczony , jeszcze tylko w wersji HD i gitara
 
Ciekawie prezentuje się ekwipunek. Będzie tradycyjna siatka a Geralt będzie mógł nosić dwa miecze, kuszę i jakieś trofeum. Jeśli chodzi o ubiór to będzie kurtka, spodnie, rękawice i buty. Czyli w gruncie rzeczy tak jak w W2. Przy pasku będzie chyba można mieć mikstury do natychmiastowego użycia.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom