E3 2014

+

E3 2014

  • Jest idealna!

    Votes: 144 44.4%
  • Może być, ale przydałoby się parę zmian.

    Votes: 155 47.8%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 4 1.2%
  • Nie podoba mi się!

    Votes: 21 6.5%

  • Total voters
    324
Status
Not open for further replies.
Trochę żałuję, że obejrzałem ten gameplay, na szczęście jednym okiem. ;) Passuję ze śledzeniem ze względu na spoilery. 8 miesięcy przed premierą... :dry:
 
Fajne gameplay, trochę walka wygląda jeszcze średnio, no ale jeszcze daleko do premiery :p czekamy na 1;30
 
cytując pewną postać z W2 co do gameplaya. "toż to po-ku***-ezja" Nie mam się do czego przyczepić. Grafika wygląda bosko, choć to wersja na XBO, mimika twarzy i w ogóle dialogi - miodzio, walka, daje rade, finiszer - super. Jedynie urwanie walki z gryfem na rzecz cutscenki trochę srednio, ale matko, masakra, pięknie!
 
Trochę żałuję, że obejrzałem ten gameplay, na szczęście jednym okiem. ;) Passuję ze śledzeniem ze względu na spoilery. 8 miesięcy przed premierą... :dry:

Ja podobnie, nic nie oglądałem aż do tego ostatniego trailera i ten gameplay też tak przeleciałem..
 
Forum się sypie co 5 sekund ciężko coś napisać żeby kogoś nie powtórzyć więc na przyszłość sorry.
 
Ciekawe, czy inventory zgodnie z zapowiedziami będzie różne dla wersji konsolowych i pc. To pokazane wygląda na konsolowe.
Mamy podane rekomendowane eliksiry do walki z gryfem. Bełt do śledzenia, prawdopodobnie wywołujący krwawienie. Minimapa znowu się obraca wokół znacznika postaci. Nie podobają mi się te smugi przy ciosach mieczem. Slasherowe bardzo. Z gryfem walczy początkowo stalowym mieczem.
 
Dla mnie W3 to po prostu CUDO. Zachowanie gryfa świetne takie naturalne. Walka z tego co zauważyłem wiele od dwójki nie odbiega, przewroty zastąpione odskokami i piruetami. W sumie to nawet się cieszę bo lubię system walki w W2. Ekwipunek też przyjemnie zrobiony, niby taki jak w W2, ale bardziej przystępny jak w W1. :D
 
Za pierwszy razem, jak oglądałem stream negatywne wrażenie zrobiła na mnie walka i troszkę sztywna animacja wchodzenia pod stromą górkę. Za drugim razem już mnie to tak nie raziło. Gameplay chyba z konsolowej wersji prawda? Generalnie narazie trzeba się wstrzymać z oceną bo nie ma co wydawać wyroków po pięcio minutowym pokazie.
P.S. Strasznie drętwy dubbing tej wieśniaczki.
 
Taka sprawa na którą zawsze zwracam uwagę. Krew znów znika po paru sekundach, a jak koleś bez połówki krwawi, na ziemi nie ma kropli krwi. To taka mała sugestia, zróbcie to :D

Może dlatego, że była to wersja na x-kloca ? To chyba logiczne, że na konsolach nie będzie takiej jakości... JUŻ HEJTUJĄ
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom