E3 2014

+

E3 2014

  • Jest idealna!

    Votes: 144 44.4%
  • Może być, ale przydałoby się parę zmian.

    Votes: 155 47.8%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 4 1.2%
  • Nie podoba mi się!

    Votes: 21 6.5%

  • Total voters
    324
Status
Not open for further replies.
Ludzie, nie umiecie czytać? :p Wyraźnie Marcin napisał, i kilka osób to powtarzało, ze nie musimy czekać na 1:30 bo zostało to przeniesione, i jest to ten sam fragment któryy pokazali wcześniej. Nic już nie będzie dziś.. Chyba ze zarzucą jakimś screenem albo tym gameplayem w lepszej jakości.
 
Oj, dzieciaki, nic to Forum się nie zmienia z roku na rok, a już troszkę tu siedzę. :) Chłopcy, wyluzujcie we dwóch - na rozpisce, która była przed chwilą wyświetlana NA ŻYWO, dalej jest W3, a osobiście myślę, że Marcin albo Keth powiedzieliby nam, że nie warto czekać. :)
Hugo, o tym nie wiedziałem, ale nie wierzę, że robiliby zadymę o 5 minut tego samego gameplayu. No to czekam, może jednak.
 
link do konferencji CDP ?

Niektórzy ludzie chyba nigdy nie ogarną że forum to nie jest czat, wystarczy zerknąć na kilka poprzednich postów zamiast pytać od razu...
Szkoda że REDzi nie pokazali nic więcej, chociażby trochę dłuższego gameplaya
 
Niektórzy ludzie chyba nigdy nie ogarną że forum to nie jest czat, wystarczy zerknąć na kilka poprzednich postów zamiast pytać od razu...
Szkoda że REDzi nie pokazali nic więcej, chociażby trochę dłuższego gameplaya
Nie ogarniam bo dopiero się obudziłem, wybacz już doszedłem do siebie. :D
 
"Drugi" - lepszy gameplay (nie ten z konferencji Microsoftu) jest w linkach. Tutaj jest "KONFERENCJA CD PROJEKT RED"

Zaczyna się w 2:32:00 - czyli już była. Można ją tutaj obejrzeć, wsytarczy porzesunąć i ten drugi, pelszy gameplay tez tutaj jest.
[video]http://www.twitch.tv/twitch/b/536974636[/video]
 
Tutaj macie oficjalną zachętę do konstruktywnej krytyki. :)

http://forums.cdprojektred.com/threads/30211-E3-Discussion-Thread?p=1322948&viewfull=1#post1322948

At this point we're still fixing loads of stuff, so constructive feedback is much appreciated.

Jeśli o mnie chodzi:

- Poprawić na ile jest to możliwe animację biegu pod wzniesienia.
- Doszlifować animacje walki.
- Dać opcję (choćby w ustawieniach) wyboru działania kamery podczas walki, czy ma się automatycznie oddalać, czy pozostać bliżej postaci. Może być nawet 3 stopnie (blisko, nieco dalej i tak jak w gameplaju)
- Usunąć smugi, bo wyglądają okropnie. (Ewentualnie także dać jako opcję)
- Poprawić wygląd podświetleń śladów na o wiele bardziej subtelne (Ewentualnie jako wybór - mocniejsze lub słabsze)
 
frog67 said:
Jak dla mnie rewelacja E3 to na razie RAINBOW SIX: SIEGE, palce lizać powrót do korzeni,
O tak, chociaż włączyłem stream'a w tym momencie zupełnie nieplanowanie to gra mnie urzekła.
 
Z malutką nutką nadziei czekałem jednak do tej 1:30, niestety niepotrzebnie. Nie lubie hejtować, ale dzisiejszy dzień nie był zbyt miły, owszem był gameplay, ale...
ale na konferencji microsoftu, o czym nigdzie wcześniej nie było mówione, a zakładam, że jednak redzi wiedzieli o tym od jakiegoś czasu. Nastęnie miało coś być o 1:30, a było o północy. Na cycki melitele, nie wszyscy mają czas cały dzień oglądać streama z E3 i byłoby miło gdyby informacja o przesunięciu materiału była podana chociaż pół godziny wcześniej. Owszem, można sobie obejrzeć na YT, tylko wcześniej by się o tym dowiedzieć, trzeba przekopać się przez forum, gdzie wszystko o wszystkim już zostało powiedziane i żadnej niespodzianki z gameplay'a nie ma. Bardzo niemiło. Hejt skończony.
 
Chciałem powiedzieć, że walka jest spoko - oprócz nie dosciągnięć i animacji jest dobrze, SĄ PIRŁETY ale i dziwne uniki. JEST NOWY YRDEN ale i dziwny Quen.
 

Guest 3669645

Guest
Ma być jeszcze coś na IGN dzisiaj, nie? Czekajmy jeszcze na screeny i jakiś dziennik. I relacje z pokazów :p
 
Plan E3 na twitchu jest taki:
4:00pm – Ubisoft 2014 E3 Media Briefing Post show
4:30pm – Witcher 3 (CD Projekt RED)
5:00pm – Dying Light (Techland)

Wychodzi na to, ze Wiedźmin tak jakby został pominięty... Albo na konferencji microsoftu pokazali wszystko co mieli pokazać dziś czy na E3 nie wiem sam :)
 
Teraz leci Dying Light, więc na to wygląda.

No, ale grunt że gameplay pokazano. Szkoda, że taki króciutki.

Ale plus za brak spoilerów fabularno-geograficznych.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom