E3 2014

+

E3 2014

  • Jest idealna!

    Votes: 144 44.4%
  • Może być, ale przydałoby się parę zmian.

    Votes: 155 47.8%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 4 1.2%
  • Nie podoba mi się!

    Votes: 21 6.5%

  • Total voters
    324
Status
Not open for further replies.
A ludzie już mają rozkminy...

 
A kto się zastanawia podczas gry czy te rośliny kwitną w dobrym miesiącu czy nie? Te wiśnie i słoneczniki właśnie sprawiają, że gra wygląda swojsko. I chyba Wiedźmin 3 nie musi perfekcyjnie odwzorowywać naszego świata, by oszukać oka gracza. Grafika jest i tak rewelacyjna.
No właśnie nikt się nie zastanawia w czasie gry nad takimi szczegółami, a potem masz cały temat na forum z postami w stylu: "coś jest nie tak, ale nie wiem co...". Więc napisałem od razu w czym jest problem.
 

Guest 3669645

Guest
Odpalcie sobie od 3:39 i obczajcie jak śmiesznie drepta ten robo-niziołek po prawej :D
 
Jeśli chodzi o to porównanie screenów z Novigradu... Pomijając kiepską jakość nowszego screena, uważam, że na starszym wszystko jest zbyt ostre (aż razi w oczy) i oświetlenie jest mniej nienaturalne, podczas gdy na nowszym oświetlenie prezentuje się o wiele lepiej, miękko. A że wszystko wydaje się mniej szczegółowe, to raczej tylko wina dużo gorszej jakości video i poziomu zbliżenia, niż używanego sprzętu. Przydałby się gameplay do ściągnięcia w full hd, wtedy można by było oceniać :)
 
Muszę przyznać, że nawet na tak podłej jakości materiałach, mimika i synchro ust prezentują się naprawdę dobrze. Co dziwne, na trailerze wyglądało to gorzej, jakby robione całkiem inną techniką.
 
A co tam nigdy tego nie robiłem ale kiedyś trzeba...

Pękła 400 ?? ;) było blisko... :D A jednak :D HA

A by nie było @Crushon Mama nadzieję, że zamierzasz uporządkować "E3 2014 " z linkami na 1wszej stronie ;)
Jutro z chęcią obejrzę ładne połączenie gameplaya 1 i 2 ;) jeżeli oczywiście będzie już takie gotowe ;)
 
Last edited:
No właśnie nikt się nie zastanawia w czasie gry nad takimi szczegółami, a potem masz cały temat na forum z postami w stylu: "coś jest nie tak, ale nie wiem co...". Więc napisałem od razu w czym jest problem.

Spoko, ja też zwracam uwagę na takie coś :D Np. zauważyłem, że strasznie dużo brzozy jest w Novigradzie :p Ale w Sadze nie jest napisane co kiedy kwitnie, więc Redzi mogą z takich rzeczy spokojnie wybrnąć, stwierdzając, że świat wiedźmiński nie jest taki sam jak nasz.
 
Pod wskaźnikiem pory dnia obok mini mapy mamy pasek a w nim napis moon wraith czyli północnica i jakąś miniaturkę. Wie ktoś o co chodzi? Geralt nastawił medalion na wykrywanie północnic?
 
Pod wskaźnikiem pory dnia obok mini mapy mamy pasek a w nim napis moon wraith czyli północnica i jakąś miniaturkę. Wie ktoś o co chodzi? Geralt nastawił medalion na wykrywanie północnic?

W tym samym miejscu widziałem napis Novigrad, po tym jak wjechał, podjechał do miasta.
Czy możliwym jest, że wyświetla się tam również aktualnie aktywna misja, quest?
 
Pod wskaźnikiem pory dnia obok mini mapy mamy pasek a w nim napis moon wraith czyli północnica i jakąś miniaturkę. Wie ktoś o co chodzi? Geralt nastawił medalion na wykrywanie północnic?

Na pierwszym game playu z gryfem miał Fiend czyli diablik/diabełek może rzeczywiście to jakaś funkcja medalionu
 
...Np. zauważyłem, że strasznie dużo brzozy jest w Novigradzie :p ...
Bo brzoza jest lekkonasienna i wszędzie si wysieje :).
...Ale w Sadze nie jest napisane co kiedy kwitnie...
Opis Sapkowskiego przyrodniczo nie pokrywa się z mapą Redów :). Wg Sapkowskiego nad Pontarem powinny być lasy cypryśnikowe. Z mapy Redów i z wyglądu lokacji W1 i W2 można wywnioskować, że Novigrad ma klimat zachodniej Europy.
 
Musiałem pisać posta ponownie, przy próbie wysłania forum zdechło.
Foch.

Dijkstra. Brzydal, dokładnie jak w sadze, świetnie.
Ciekawe kim jest jego potężny mocodawca? Czyżby Radek?
Radowid i Dijkstra, byłby to cholernie niebezpieczny duet.

Novigrad jest przepiękny, każdy z mieszkańców ma własny plan dnia, fajno że to potwierdzono, tylko czemu tak krótko? Czterdzieści minut byłoby w porządku.
Da się to gdzieś obejrzeć? Znaczy w jakiejś naprawdę dobrej jakości?

Aha, utwierdzam się w przekonaniu, że standardowa kamera jak najbardziej sprawdzi się w walce.
Zapewnia spore pole widzenia.

Tak w ogóle zauważyłem, że się czasami psioczy na grafikę.
Wszystko wszystkim, ale żeby grafika? Ej, bez przesady.
A skoro o grafice, albo framerate bardzo kulał, albo coś ze streamem nie tego.

Co za pięciu niegodziwców dało w ankiecie "Nie podoba mi się!"?

Jak nic to ci z fanklubu pewnej rudej czarodziejki.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom