E3 2014

+

E3 2014

  • Jest idealna!

    Votes: 144 44.4%
  • Może być, ale przydałoby się parę zmian.

    Votes: 155 47.8%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 4 1.2%
  • Nie podoba mi się!

    Votes: 21 6.5%

  • Total voters
    324
Status
Not open for further replies.
Może... boginek, boginka...
Co do kamery - obejrzałem sobie uważnie wszystkie fragmenty dotyczące walki i powiem, że mnie to się podoba. Nie mam zastrzeżeń. Widać wszystko co się dookoła dzieje, aczkolwiek taka opcja zmiany kamery byłaby mile widziana.
 
@nocny

Łzawienie ekranu ? co masz na myśli ?
Mówiąc po chłopsku rozjeżdżanie się obrazu, nie ma synchronizacji klatek (albo jest kiepsko zrobiona) i najczęściej wtedy klatki niesymetrycznie się nakładają, tearing strasznie wkurza, jeżeli mamy wyjątkowo chamski (czyli w ciągu jednej sekundy obraz rozjeżdża się 2-3 razy no to nie da się grać.

Baardzo dobrze tearing widać tutaj bo jeszcze spowolnili materiał, na PS4 mamy git,,zaś na PC - cóż mocny tearing

Chyba materiał tłumaczy wszystko.
 
Last edited:
@frog67
Wiem co to jest, w grach się to wyłącza za pomocą V-SYNC albo po prostu synchronizacja pionowa
Nocny to dziwnie nazwał "łzawienie ekranu" lol
 
@frog67
Wiem co to jest, w grach się to wyłącza za pomocą V-SYNC albo po prostu synchronizacja pionowa
Nocny to dziwnie nazwał "łzawienie ekranu" lol

Nazwał to po prostu po polsku w swoim tłumaczeniu, dlatego, nie każdy mógł zorientować się od razu, ja wole mówić tearing wtedy każdy natychmiast łapie o cho chodzi.
 
Last edited:
Wam też materiały na gamespocie tną niemiłosiernie? Przebrnąłem jakoś, ale ciężko się to ogląda. Nie wytrzymałem niestety do 2 a widzę, że było warto. Wszystko bardzo ładnie się prezentuje. Kipi klimatem z bagien. Mimika wielki plus no i Johnny :D Ciekawa postać. Mam nadzieję, że zobaczymy go więcej. Dostaliśmy naprawdę dużo, więcej niż się spodziewałem. Świetna robota :) Teraz tylko czekać na jakieś wywiady.
 
O ja, czyli po drugiej w nocy było coś nowego? :O Nieźle, spodziewałem się tego samego fragmentu z Dijkstrą :p
 
Mam nadzieję, że tylko na potrzeby pokazu wszędzie jest tak blisko. Choćby na ostatnim gameplay'u. Geralt znalazł godlinga po paru krokach, rzut czapką i utopce potem sekunda i górka z harpiami. Jak świat duży to niech będą choć minutowe odstępy.
 
Trzeba przyznać, że porozumiewanie się z godlingiem i klimat bagien jest naprawdę świetny. Dialog też bardzo klimatyczny, jak i całe otoczenie i muzyka temu towarzysząca (która do bagien o wiele lepiej pasuje niż do miejsca, gdzie był gryf). No i w ogóle quest wydaje się bardzo ciekawy. "Woman with ashen hair" - Ciri(?), która się pewnie zaprzyjaźniła z tym stworkiem. Aż się nie mogę doczekać gry. Ciekawe, czy godling będzie miał jakąś większą rolę. Mam nadzieję, że tak i że będzie ta rola powiązana z postacią Ciri i główną fabułą. Co materiał to lepszy, więc jest na co czekać ;)
Widać też wg mnie znaczną różnicę między konsolą, a PC.
 
Wrażenia na Gry Online
http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=9768&STR=2

Zapytaliśmy Konrada Tomaszkiewicza o to, czy wroga (na ogół) fauna będzie zachowywać się realistycznie w Wiedźminie 3: „Monstra będą się naturalnie spawnować, tak jak to robiły w „dwójce”, czyli będą miały swoje spawnpointy – mogą wychodzić z wody, nadlatywać z powietrza, czy schodzić z drzew. W grze funkcjonuje też swoisty ekosystem, gdzie agresywnie nastawione stwory mogą atakować się nawzajem i pożerać zwykłe zwierzęta. Te ostatnie z kolei żywią się roślinami, dlatego niekiedy trzeba je odganiać, zanim zbierzemy składniki alchemiczne.”
Fajny pomysł :)
 
Garram said:
Mam nadzieję, że tylko na potrzeby pokazu wszędzie jest tak blisko. Choćby na ostatnim gameplay'u. Geralt znalazł godlinga po paru krokach, rzut czapką i utopce potem sekunda i górka z harpiami.
Zanim Geralt doszedł do bagien to pewnie trochę minęło. A godling tylko wskazał drogę, chociaż przyznam, że było blisko. Ale przecież nie wiemy co nas spotka jak już dotrzemy na górę, więc pewnie będziemy musieli zwiedzić większy kawałek świata. O to się nie martwię.

Ps. Czemu nie można dać RED pointa??
 
Zastanawiałem się i zastanawiałem i już wiem co tak bardzo mi odstaje w twarzy Geralta, która swoją drogą jest niezła. On ma ciemne brwi... Wcześniej też miał, ale teraz są ciemniejsze i to bardzo dużo zmienia w odbiorze. Jestem ciekaw czy takie już zostaną. Bez specjalnej oceny czy to lepiej czy gorzej ogólnie, ale przyzwyczaiłem się do jaśniejszych.

Same nagrania rozgrywki mi się bardzo podobają. Po początkowym lekkim zawodzie pierwszym pokazem na konferencji m$ teraz już wydaje mi się, że pokazali tyle ile trzeba.
 
Jeszcze jedna rzecz - zauważyliście, że przy dialogach zawsze są po 2 możliwości wyboru? Trochę mnie to niepokoi. Powinno być więcej, żeby mieć większy wybór i większy wpływ na to co się może stać.
 

Attachments

  • Tw2_Map.jpg
    Tw2_Map.jpg
    39.4 KB · Views: 30
Last edited:
"Godling" Może ktoś powiedzieć co to jest na j. polski? Czy nazwa tego stworzenia nie ma tłumaczenia? Jakoś go nie kojarzę.

Oznacza bożka, istotę nadprzyrodzoną o mniejszym znaczeniu niż bogowie, zazwyczaj jest to nazwa tożsama z demonem (acz ma mniej negatywny wydźwięk). Na przykład w słowiańskim folklorze typowym "godling'iem" jest boginka/rusałka, tudzież domowy.
 
Last edited:
Krótki wywiad:
http://www.youtube.com/watch?v=qN-WRNwczGQ

Peter Gelencser twierdzi, że przejście gry w ciągu 100-u godzin to będzie speedrun i ktokolwiek tego dokona powinien otrzymać medal.

To przy moim flegmatycznym wałęsaniu się po świecie i zaglądaniu pod każdy kamień na setce się raczej nie zakończy. W Skyrim miałem 110 godzin i jeszcze 1/4 mapy nieodkrytą.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom