E3 2014

+

E3 2014

  • Jest idealna!

    Votes: 144 44.4%
  • Może być, ale przydałoby się parę zmian.

    Votes: 155 47.8%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 4 1.2%
  • Nie podoba mi się!

    Votes: 21 6.5%

  • Total voters
    324
Status
Not open for further replies.
Kurcze nie wiem co napisać , każdy z fragmentów rozgrywki jest po prostu niesamowity :D
Warto czekać do lutego 2015 :) , dziękuje za świetny polski PRODUKT :)
 
W tym materiale wyżej bardzo mi się podoba ta walka w wodzie bardzo fajnie ta woda się zachowuje ;) te drzewa jak na wzgórzu stoi Geralt też świetnie wyglądają mam tylko nadzieje że nie będzie jakiejś rażącej różnicy pomiędzy pc a ps4;) ktoś wspominał lecz nie wiem czy to prawda że jak bym siedział metr od telewizora to bym widział sporą różnicę lecz jak będę siedział 2,3 metry od tv to już różnica będzie mało zauważalna
 
@Keth Po pierwsze gratulacje za pokazy na E3 - zwłaszcza dwa najnowsze gameplaye. Gra zapowiadała się kapitalnie od samego początku, a fragmenty z E3 tylko to potwierdziły :hatsoff:

Nie wiem czy padały już takie pytania, ale trudno przekopać tak szybko rozwijający się temat. Czy jest jakaś szansa, że po E3 zaprezentowane gameplaye (najlepiej te z Dijkistrą i Johnnym) pojawią się w wersji z PL dubbingiem? Moglibyśmy zobaczyć jak wygląda mimika w naszej wersji i ocenić jakość naszego dubbingu :)
 
Rozchodzi ci się o ten konkretny fragment czy ogólnie ci się nie podoba jego twarz ? Jeśli o to pierwsze, to Geralt musiał wzbudzić u Jaśka zaufanie i to akurat wyglądało fantastycznie.
O właśnie. Geralt wygląda przyjaźnie tam, gdzie jest to ze wszech miar wskazane. Vide pozyskanie zaufania godlinga.
 
Czegoś brakuje mi w jego twarzy. Ma takie zbyt dobre i przyjazne oblicze. :sad:


Cytując samego siebie sprzed kilku stron, zachwalającego mimikę twarzy:
6. Geralt podczas rozmowy z Jaśkiem stara się sprawiać wrażenie tak makabrycznie miłego, że zaczyna przypominać nieznajomego pana rozdającego dzieciom cukierki na ulicy xD

Znaczy Geralt specjalnie się tak przymila, by zdobyć zaufanie Boginka ;P
 
Na razie wszystkie gejmpleje były w języku Angielskim fajnie by były,gdyby te same gejmpleje były by w języku Polskim;)
 
To ja poproszę na przyszłość materiał paskudnego Geralta nafaszerowanego miksturami, żeby wyglądał upiornie jak w 52 i pół.
 
@lanchdan @gregmastergruda

Ja nie tłumaczę, a forma "łzawienie ekranu" po prostu podoba mi się. Jest taka poetycka.
Tak samo trailery nazywam przyczepami. Kto chce i tak się domyśli.
W końcu się wyjaśniło, czym jest ta twoja przyczepa. Intrygowało mnie to od dłuższego czasu.

Dobra nie ma pytania znalazłem sobie
Jest to bożątko :p
Bardziej niebożątko. Forma bożątko raczej nie istniała, a boginek/boginka też moim zdaniem nie do takiej istoty się odnosiło.
I z tego co widziałem, zmysły pokazują również punkty aktywne typu miejsce do wspinaczki. Widocznie zastąpią aktywacje medalionu z dwójki.

Ed
Znaczy znalazłem sobie bożątko w Bestiariuszu Słowiańskim, najbardziej przypomina mi tego stwora i nazwa z angielskiego też jakoś tak do przetłumaczenia. No zobaczy z polska wersją jak to będzie...
Skoro jest, to widocznie jest. Ale brzmi dziwnie.
 
Last edited:
Bardziej niebożątko. Forma bożątko raczej nie istniała, a boginek/boginka też moim zdaniem nie do takiej istoty się odnosiło.

Znaczy znalazłem sobie bożątko w Bestiariuszu Słowiańskim, najbardziej przypomina mi tego stwora i nazwa z angielskiego też jakoś tak do przetłumaczenia. No zobaczymy z polską wersją jak to będzie...
 
Last edited:
Czegoś brakuje mi w jego twarzy. Ma takie zbyt dobre i przyjazne oblicze. :sad:
Bo patrzy na sympatyczną istotkę :) Chociaż chciałbym, żeby jeszcze przed premierą poprawili to i owo w twarzy Geralta. Mógłby mieć nieco bardziej zapadnięte policzki. Teraz wygląda jak jakiś mafiozo albo amerykański aktor.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom