E3 2014

+

E3 2014

  • Jest idealna!

    Votes: 144 44.4%
  • Może być, ale przydałoby się parę zmian.

    Votes: 155 47.8%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 4 1.2%
  • Nie podoba mi się!

    Votes: 21 6.5%

  • Total voters
    324
Status
Not open for further replies.
Nie zawsze można tłumaczyć jeden do jednego, bo wychodzą potworki lingwistyczne. Dla mnie słowo bożątko brzmi dziwnie, nie przypominam sobie, bym się z takim spotkał. Natomiast co do niebożątko, to wiem że istnieje i jest używane. Ale kruszyć kopii o to nie będę.
 
@raison d'etre
Nie zawsze można tłumaczyć jeden do jednego, bo wychodzą potworki lingwistyczne. Dla mnie słowo bożątko brzmi dziwnie, nie przypominam sobie, bym się z takim spotkał. Natomiast co do niebożątko, to wiem że istnieje i jest używane. Ale kruszyć kopii o to nie będę.

Z Bestiariusza:
"Bożątka były ciche i potulne istoty powstałe z duszyczek zmarłych dzieci, których nie zdążono ochrzcić. Zamieszkiwały w chatach wraz z ludźmi, unikając jednak wzroku żyjących. Często litościwe gospodynie zostawiały im w miseczkach odrobinę pożywienia, a one odwdzięczały się, chroniąc dom przez złymi duchami."
 
Last edited:
Tak przypomniało mi się odnośnie igni na bagnach zadziałało z taka mocą bo niektóre tereny/potwory? gazują i można to wykorzystać na własną korzyść, co w pojedynku tam wystąpiło, po prostu gazy spowodowały lepszą skuteczność znaku.
 
Mam prośbę niech ktoś z was zbuduje wehikuł czasu i przeniesie mnie w luty 2015;) jestem ciekawy gdzie będziemy znajdować się na początku gry...Tak czy inaczej jak będę w Novigradzie to wpadnę do jakiejś karczmy i się na pije piwa!! ewentualnie kogoś poderwę ale do łóżka nie pójdę;)
 
Bo patrzy na sympatyczną istotkę :) Chociaż chciałbym, żeby jeszcze przed premierą poprawili to i owo w twarzy Geralta. Mógłby mieć nieco bardziej zapadnięte policzki. Teraz wygląda jak jakiś mafiozo albo amerykański aktor.
O nie, tylko nie zmiana twarzy, obecna jest idealna ;P Już dwukrotnie zmieniano twarz w Wiedźminie 3 i ta aktualna wyszła perfekcyjnie ;P

Pierwsza twarz:


Druga:


Obecna:


Dobrze jest, nie trza psuć ;P
 
Last edited:
Już nie wiem w co wierzyć. Gdzieś na forum wyczytałem,że potwierdzone jest, że Novigrad i okolice to kwadrat 8x8km. To daje nam 64 km^2. Skyrim miał 14,8 mil kwadratowych co daje 38, 94 km^2. Wychodziłoby z tego, że sam Novigrad jest większy niż Skyrim. Gdzie indziej słyszymy, że świat jest 20% większy niż skyrim, a teraz, że 10%. Nic nie rozumiem.

To samo ja, tym bardziej, że 20 minut jazdy konnej nadal może dać zdecydowanie większy obszar niż ten w Skyrim, ale tutaj wszystko zależy od tego jak szeroka jest mapa. Niby podają różne liczby, a nadal nie wiele to wyjaśnia.

To drzewo widoczne z każdego miejsca mnie martwi, nie dlatego że oznacza małą mapę, tylko dlatego, że tak się wybija. Obszar ma oddawać znaczną część świata wiedźmińskiego, a my ciągle będziemy widzieć jakieś drzewo.
 
A te 20 min nie odnosiło się czasem do podróży z Novigradu do lokacji do której przenosiliśmy się systemem fast travel?
 
mam niejasne i nieracjonalne przeczucie, że buzię Yennefer modelowano na podstawie jakiejś polskiej aktorki

może ktoś pomoże w identyfikacji
 
To drzewo widoczne z każdego miejsca mnie martwi, nie dlatego że oznacza małą mapę, tylko dlatego, że tak się wybija. Obszar ma oddawać znaczną część świata wiedźmińskiego, a my ciągle będziemy widzieć jakieś drzewo.

Z tego co widać, nie jest to zwykłe drzewo. Jest bardzo duże, a na dodatek rośnie na wielkiej górze, więc normalne jest, że widać je z niemal każdego zakątka ziem niczyich. Mi to nie przeszkadza.
 
Drzewo - intrygujące w istocie. Z kształtu wygląda na poddane jakimś silnym przemianom. Sądząc po odległości do niego musi być gigantyczne. Mogę się założyć, że połowa graczy na początku do niego pobiegnie i o to chodzi twórcom bo będzie tam siedział jakiś naprawdę potężny przeciwnik z którym nie damy sobie rady do 3/4 gry. Będzie silny bodziec do rozwoju bohatera czyli długotrwałego grania.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom