E3 2014

+

E3 2014

  • Jest idealna!

    Votes: 144 44.4%
  • Może być, ale przydałoby się parę zmian.

    Votes: 155 47.8%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 4 1.2%
  • Nie podoba mi się!

    Votes: 21 6.5%

  • Total voters
    324
Status
Not open for further replies.
Któryś ze skrinów napewno będzie idealne na pulpit


ten z burdelu jak ulał
 
ten z burdelu jak ulał
Nadałby się gdyby nie te psujące kompozycję, dość sztucznie dodane włosy na piersiach.

grała w filmie wiedźmin więc może i sie na niej wzorują

Pani Wolszczak ma twarz kobiety, Yennefer ze screen'a wygląda jak porcelanowa laleczka. Nie widzę podobieństwa.

chyba chodzi ci o futerko i ten wszystko zakrywający ręcznik dodane na poczet cenzury na targi mam nadzieje :)

Faktycznie na zdjęciu widać, że to futerko. Na filmie wyglądało to jak strategicznie zaczesane, rozpuszczone długie włosy.
 
Last edited:

Dobrze jest, nie trza psuć ;P
Czy tylko mi się zdaje, że ta twarz najbardziej przypomina Geralta granego przez Żebrowskiego? :D
Grr, internet się muli. Do niziołków jeszcze nie doszedłem. Herb Novigradu... kontrowersyjny. AS go nie opisał, jednak ten nieoficjalny z Wiki chyba lepszy. No i trochę kontrowersyjna obecność redańskiego orła.
 
Nie zawsze można tłumaczyć jeden do jednego, bo wychodzą potworki lingwistyczne. Dla mnie słowo bożątko brzmi dziwnie, nie przypominam sobie, bym się z takim spotkał. Natomiast co do niebożątko, to wiem że istnieje i jest używane. Ale kruszyć kopii o to nie będę.

Wpisz w Google i znajdziesz odpowiedź. Dla mnie brzmi idealnie.
 
A te 20 min nie odnosiło się czasem do podróży z Novigradu do lokacji do której przenosiliśmy się systemem fast travel?

Mam wrażenie, że wychodzi praktycznie na jedno z przemierzeniem całej mapy z północy na południe, bo pierwsza lokacja to Novigrad leżący na północnym skraju mapy gry, a druga Valen, leżące na południowym skraju.
 
Wpisz w Google i znajdziesz odpowiedź. Dla mnie brzmi idealnie.
Niech już sobie będzie to bożątko, chociaż moim zdaniem nie jest to właściwa nazwa dla tej istoty. Ja to widzę jako małe, domowe duszki, bardziej byty niż żywe istoty. W sadze wymieniane są puk i leprekaun jako leśne stworzenia podobne do dzieci. Leprekaun to ten skrzat od garnca złota, puka nie kojarzę. Ale Sapkowski dość swobodnie mieszał funkcje i nazwy.
Już wolałbym tego boginka, ale to brzmi jeszcze gorzej.
 
, bożątko brzmi świetnie i pasuje do postaci malca o słodkich oczkach( dlia mnie trochę jak asury w guild wars 2) zupełnie nie rouzumiem chcenia ich nazwania po jakiś anglosaskich dziwadłach skoro mamy nas z słowianski , swietny odpowiednik.... tak sobie myslac mozna by nagiąc troche nazewnictwo i zrobic go boginekiem- brzmi chyba jeszcze lepiej...


ps rais skoro słyszałes o niebożatku, to chyba jasne jest że samo bożatko tez musiało istniec)
 
Niebożątko prawdopodobnie nie jest negacją bożątka tylko formą słowa ubożątko, co nawet by lepiej pasowało.
Bożątka to takie bardzo ogólne określenie na wszelkie żywe stworki. Coś jak trzoda.
 
Po wysłuchaniu materiału z tv.gry okazuje się, że dziennikarze znów dostali więcej :(. Walka z wilkołakiem, nurkowanie, no nic, jakoś przeżyję :p. Ciekawa jest ta informacja o użyciu petardy, która uniemożliwia wilkołakowi regenerację. Co do wielkości świata, to ja zrozumiałem, że użyto systemu szybkiej podróży, bo jazda między Novigradem i Velen trwa 20 minut. Natomiast cała mapa sądzą z reakcji dziennikarza (coś o zlasowanym deklu ;)) jest chyba sporo większa.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom