E3 2014

+

E3 2014

  • Jest idealna!

    Votes: 144 44.4%
  • Może być, ale przydałoby się parę zmian.

    Votes: 155 47.8%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 4 1.2%
  • Nie podoba mi się!

    Votes: 21 6.5%

  • Total voters
    324
Status
Not open for further replies.
wiedźmin i te jego magiczne sztuczki chowania mieczy za pochwami ;P
 
Peter z CDPR mówił w wywiadzie, że potrzeba 20 minut jazdy, aby przemierzyć mapę, a teraz dziennikarze mówią, że 20 minut jest z Novigradu do Velen, więc wychodzi na to, że oba miasta znajdują się na przeciwległych krańcach mapy.
 
To nie był bucca, tylko godling

Jak oglądałem na dużym TV, to napisy były trochę malutkie, a nie znam aż tak angielskiego, żeby to wychwycić ze słuchu :). Teraz obejrzałem na normalnym ekranie i doczytałem, że Geralt na początku pyta czy stworzenie jest buccą, a potem dochodzi do wniosku, że to godling :).

Peter z CDPR mówił w wywiadzie, że potrzeba 20 minut jazdy, aby przemierzyć mapę, a teraz dziennikarze mówią, że 20 minut jest z Novigradu do Velen, więc wychodzi na to, że oba miasta znajdują się na przeciwległych krańcach mapy.

Mi się wydaje, że z tymi 20 minutami, to chodziło o jazdę do tych bagien tylko. Nie wydaje mi się, żeby zaraz za nimi mapa nagle się urywała. No ale zobaczymy :).
 
Last edited:
Właśnie do domu wróciłem ,a tu tyle rzeczy się wydarzyło... Nadrobię i spróbuję uzupełnić linki w pierwszym poście.
 
tak mi się przypomniało że Redzi tworzyli stwory wraz z twórcami tego bestiariusza, więc można by tam sprawdzić jak sie takie cudo(johnny/Jasiek) nazywa
 
tak mi się przypomniało że Redzi tworzyli stwory wraz z twórcami tego bestiariusza, więc można by tam sprawdzić jak sie takie cudo(johnny/Jasiek) nazywa

Ekhem Bożątko, było to tutaj już, ale rozumiem dużą ilość spamu i problemy z orientacją się pojawiają :D
 
Tak sobie z nudów odpaliłem skyrim. Nie znam się na biegach konia (czym jest galop a czym cwał) dlatego spokojnym biegiem(nie że tak powiem na sprincie) koniem dojechanie z Markartu w okolice trochę za Pęknine(chyba dwa najbardziej oddalone od siebie miasta) zajęło mi ok 16min. Tak do porównania z 20min galopem z Novigradu do Jaśka.
 
yhm , orientuje sie ze to bożątko, tylko nie zauważyłem ze ktos napisał że to dane z tego bestiariusza
 
Ekhem Bożątko, było to tutaj już, ale rozumiem dużą ilość spamu i problemy z orientacją się pojawiają :D

Eeem, ale takie tłumaczenie to chyba sami sobie wymyśliliśmy, nie było chyba żadnego oficjalnego potwierdzenia ze strony Redów ;P

Chociaż rok temu z Biesem to trafiliśmy ;P

John mówi ciekawą rzecz - ponoć gameplay z konferencji Microsoftu został zmieniony w ostatnim momencie - wcześniej miało być więcej walki, mniej klimatu (ale za to walka na koniu).
Może to i dobrze, bo walka wciąż jeszcze wymaga lekkiego doszlifowania i z pewnością pojawiłoby się marudzenie, a tak pokazali ogrom świata oraz storytelling, który zawsze wychodził Redom bezbłędnie, więc wszyscy są zachwyceni ;P
 
Last edited:
Najedliście się już gejmplejów?;) heh ciekawe kiedy teraz znów coś będzie fajnie jak by kiedyś jakąś akcje na morzu pokazali ;)
 
@Marcin Momot A jak ma się sprawa z dynamicznymi warunkami pogodowymi? Bardzo się chwaliliście tym ficzerem w zeszłym roku a teraz jakoś tak mało o tym wspominacie. Czy np. w Nowigradzie i okolicach będzie czasem pochmurno, burzowo czy deszczowo?

Dzięki SMiki55 :)
 
Last edited:
Ciekawi mnie walka z wilkołakiem wspomniana w materiale tvgry.pl. Chętnie bym to zobaczył. W odpowiedniej jakości, rzecz jasna. :)
 
I czas gdy bedzie mroźna zima, bo wonsuf pod nosem ni ma.
@mitek24 w sumie też chętnie bym coś zobaczył na morzu, na razie tylko krótki kawałeczek pięknej wody na trailerze.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom