E3 2014

+

E3 2014

  • Jest idealna!

    Votes: 144 44.4%
  • Może być, ale przydałoby się parę zmian.

    Votes: 155 47.8%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 4 1.2%
  • Nie podoba mi się!

    Votes: 21 6.5%

  • Total voters
    324
Status
Not open for further replies.
Wallace said:
Mnie proszę w to nie mieszać

Gdzieżbym śmiał, waszmość o takie praktyki podejrzewać. Sam uważam, że rude jest piękne i niedoceniane.
To pewnie jakiś ortodoksyjny odłam wyznawców "płomiennowłosych" klikał.

wolter said:
Peter Gelencser twierdzi, że przejście gry w ciągu 100-u godzin to będzie speedrun i ktokolwiek tego dokona powinien otrzymać medal.

Już kiedyś mówiłem, że deklarowane sto godzin należy traktować jako minimum?
Świat jest po prostu za duży na stówkę przy niespiesznym tempie gry
Przy moim upodobaniu do zaglądaniu pod każdy kamień będzie pewno ze trzysta. Nie mam nic przeciwko.

Chociaż gdyby nie @eustachy_J23 , to pewnie bym tego nie zauważył. A niech Cię.

Zawsze do usług ;)

W każdym razie kamera to już nie problem.
Ulżyło mi wielce.

...w grze będą różne ustawienia (kamery) i każdy będzie mógł ją dostosować do własnych upodobań



O nie, tylko nie zmiana twarzy, obecna jest idealna
Dobrze jest, nie trza psuć ;P

Tylko brwi przefarbować.
No i gdyby na siłę się czegoś czepić to cery. Za rumiany ten Geralt, powinien być bledszy, ale nic to.

Podobno kusza to nie kusza, tylko stary znajomy Gabriel. No proszę.

Znaczy tego, kanonicznie.
Obóz przeciwników kuszy, jako narzędzia wbrew kanonowi (rezydujący w głównej mierze na międzynarodówce) ma tym samym zabitego nielichego ćwieka.

Tak w ogóle to dzisiaj też coś będzie (coś innego niż wrażenia przedstawicieli mediów, bo te mnie nie grzeją)?
Nie żebym się spodziewał, ale może o czymś nie wiem?
 
Tylko ja sobie tego gabriela inaczej wyobrażałem. To jest cały czas mała kusza i jako taka nie zasługiwałaby na miano wynalazku i nową nazwę. Bardziej widzę gabriela w formie pistoletu wyrzucającego małe bełty za pomocą mocnej sprężyny.
I nawet byłoby to poręczniejsze do noszenia dla Geralta.
 
Znaczy tego, kanonicznie.
Obóz przeciwników kuszy, jako narzędzia wbrew kanonowi (rezydujący w głównej mierze na międzynarodówce) ma tym samym zabitego nielichego ćwieka.

Raczej nie zabardzo kanonicznie skoro to była mała broń na cienką skóre ludzi, a nie na grubą skóre gryfa,ale zostawmy to, bo tu nie chodzi nawet o kanoniczność tylko o ile jeszcze 1 zastosowanie na gameplayu czyli żeby gryf zaczął krwawić da się przełknąć o tyle sytuacja późniejsza gdzie gryf ryje ziemie po strzale z tej mini kuszy jest po prostu komiczna i nie usprawiedliwa tego very easy level
 
Last edited:
To, że Gabriel pojawił się w sadze, nie wiem, czy oznacza, że Wiedźmini go używali, ale pal licho, póki nikt nie będzie nas zmuszal do używania tej nie-kuszy, to wszystko przełknę.
 

Guest 3669645

Guest
Znaczy tego, kanonicznie.
Kusza też jest kanoniczna, bo występuje w książkach ;) Tylko czy Geralt używał kuszy / Gabriela to już inna sprawa... Nie żebym narzekał na taką możliwość, bo jest spoko.

Tylko czy ten Gabriel nie powinien być mniejszy i bardziej poręczny? Na gameplay'u z Johnn'ym na plecach Geralta wygląda prawie jak normalna kusza.
 
Facepalm zmiażdżył :D
W ogóle ten gameplay zmiażdżył w porównaniu do pierwszego, tylko szkoda, że jakość taka słaba.
Macie ten najnowszy chociaż w 1080p? Bo nie mogę znaleźć.
 
Chyba nie było. A jak było coś takiego, to niech będzie jeszcze raz, bo jest super i na to zasługuje, a co!
http://fukutomichi.tumblr.com/post/88475504007/the-witcher-3-wild-hunt-demo-e3-2014-johnny-the
Zdecydowanie jestem fanem Jaśka .

Jaś wygląda niesamowicie, naprawdę czuć niepokój gdy się na niego patrzy, ale jednocześnie budzi sympatie. Ciekawe jak będzie opisany w bestiariuszu (o ile będzie uznawany za potwora). Nie mogę się doczekać eksploracji po ziemiach niczyich, bożątko jest najfajniejszą dla mnie rzeczą jaką widziałem dotąd na gameplayu wiedźmina 3. :hatsoff:
 
Last edited:

Wszystko bardzo ładnie ale z takim sprzętem to już za bardzo by trąciło Assasyiem ;)

Ja tylko piszę, że "wrist-mounted" wygląda inaczej, niż kusza z gameplaya. Proponuję zmienić opis na "small".
Tylko że wtedy to nie byłby już Gabriel, a zwykła mała kusza. Raczej patentu na nią się zgłosić nie da.

Teraz do Geralta z Wiedźmina 3, ta z Wiedźmina 1 wydaje się taka ,,dziwna,, :D.
Polecam "Powrót Białego Wilka".
 
Ja tylko piszę, że "wrist-mounted" wygląda inaczej, niż kusza z gameplaya. Proponuję zmienić opis na "small".
Tylko że wtedy to nie byłby już Gabriel, a zwykła mała kusza. Raczej patentu na nią się zgłosić nie da.
Interes z pierwszymi Gabrielami kwitł w najlepsze, wyrobili markę na rynku, i wypuścili nowe modele Gabrieli :D
 
Last edited:
0 Interes z pierwszymi Gabrielami kwitł w najlepsze, wyrobili markę na rynku, i wypuścili nowe modele Gabrieli :D

O, niezłe wyjaśnienie :)
W sumie można by zrobić całkiem zacnego easter-egga dotyczącego absurdów patentowych.
 
@Marcin Momot, @Keth, @Czyzyk333, czy ktokolwiek z Was może powiedzieć cokolwiek na temat możliwości udostępnienia gejmpleju w lepszej jakości? Bo gameplay dosłownie miażdży, tylko trochę szkoda że nie można go obejrzeć na full detalach :( Napiszcie coś, choćby to że nic w tej kwestii nie wiecie :p
 
@up
"Twenty at least..." czyli co najmniej. Po za tym chłop kręcił głową, mówiąc że ciężko stwierdzić i że CO NAJMNIEJ 20x. Cd Projekt to nie Ubisoft, nie walą w kulki , nie robią downgradów ani graficznych ani wielkościowych :) MIał bym te 35x większy od "W2" to będzie :)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom