E3 2014

+

E3 2014

  • Jest idealna!

    Votes: 144 44.4%
  • Może być, ale przydałoby się parę zmian.

    Votes: 155 47.8%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 4 1.2%
  • Nie podoba mi się!

    Votes: 21 6.5%

  • Total voters
    324
Status
Not open for further replies.
Ale dowiadujemy się nowych wieści o eliksirach. Nie trzeba ich będzie za każdym razem wytwarzać, bo same się mają odnawiać. Przydałoby się jakieś sprecyzowanie, bo chyba nie będzie trzeba odpoczywać po każdym wypiciu.
 
@offcio, jeśli mam być szczery to na tym nowym screenie Geralt jest bardziej blady... :p
To oczywiście kwestia oświetlenia, ale jakoś nigdy w W1 nie zauważałem przesadnej bladości. Uważam że teraz Gerwant wygląda lepiej niż kiedykolwiek, jest po prostu idealny. Nie czuję żadnej potrzeby oglądania Geralta bladego, z żyłami na twarzy i z brzydką, paskudną mordą, jak by wielu na forum chciało. Zawsze wyobrażałem go sobie z wyglądu jako normalnego człowieka, wypisz, wymaluj, to co własnie pokazali nam Redzi.
 
Mikstur będzie nieskończenie wiele. Będzie można cały czas ich używać przez całą grę, bez obawy, że ich braknie. Przyznam, że to naprawdę dobra wiadomość, bo faktycznie w wielu grach jest z tym problem, bo się zostawia co lepsze miksturki na sam koniec gry ;p
 
Mikstur będzie nieskończenie wiele. Będzie można cały czas ich używać przez całą grę, bez obawy, że ich braknie. Przyznam, że to naprawdę dobra wiadomość, bo faktycznie w wielu grach jest z tym problem, bo się zostawia co lepsze miksturki na sam koniec gry ;p

Ale... ale... ale... co z alchemią? Zbieraniem ziół? Skórowaniem potworów?
 
Ale dowiadujemy się nowych wieści o eliksirach. Nie trzeba ich będzie za każdym razem wytwarzać, bo same się mają odnawiać. Przydałoby się jakieś sprecyzowanie, bo chyba nie będzie trzeba odpoczywać po każdym wypiciu.
Z tego co usłyszałem to wydaje mi się że trzeba będzie pójść do tawerny odpocząć żeby się uzupełniły, moim zdaniem pomysł bardzo fajny i praktyczny.

Nieskończone miksturki? To żart, tak? Po pierwsze to zupełnie bez sensu (Geralt posiada fiolkę bez dna?) a po drugie cała alchemia i zbieranie ziółek idzie między bajki. Nie podoba mi się to w ogóle.

I tak byś z większości jakie byś sobie potworzył na zapas nie skorzystał zapewne, ja nigdy w Wiedźminach nie zbierałem zielska zbyt często a składniki na jaskółkę czy puszczyka miałem prawie zawsze, z innych mikstur rzadko korzystałem. Dla mnie to trochę tak jakby nie opróżniał całej buteleczki za 1 razem, tylko zostawiał na później, a jak będzie miał czas i okazję to uzupełni zapas.
 
Last edited:
Tak, idziemy spać a krasnoludki podrzucają nam miksturki. Największa bzdura jaką słyszałem. Jak to prawda to pierwszy wielki minus W3. @Swooneb tylko to wszystko bez sensu. Mikstur się używało głównie w wyższych poziomach trudności. Nie jesteś przygotowany? Dostajesz po dupie. A tak to chamskie i nielogiczne uproszczenie gry.
 
Last edited:
Ale ile razy będzie można łyknąć taki eliksir? Raz, trzy razy zanim będziemy musieli odpocząć i uzupełnić? Może to będzie zależało od poziomu alchemii?
I nie tyle odnawiające, co Geralt będzie je sobie robił w wolnych chwilach. Przecież nie musi to być pokazywane. W krzaki też chodzi poza ekranem.
I serio, pan Tomaszkiewicz powinien udzielać wszędzie wywiadów. Może nie ma perfekcyjnego angielskiego, ale chyba każdy rozumie, co chce przekazać. Dzieli się wiedzą, szczegółami z gry i swiata wiedźmińskiego. Dobrze się słucha. I w przeciwieństwie do pana Mamaisa wie, czym jest Mahakam.
 
Ktoś gdzieś wspominał o konieczności odpędzania zwierząt (co w sumie jest dziwne, bo te raczej unikają ludzi) jeśli będzie się chciało nazbierać roślinek. Po co więc zbieranie?
 
Last edited:
czy w słyszycie jakie rewelacje o alchemii zdradził konrad ???WOW ciekawe, zjednej strony fajnie ,ale co nigdy wiecej schylalnia sie po zioła po dobiciu odpowiedniego poziomu?
 
Najpierw się dowiaduję, że można wypić miksturę i samemu aktywować jej działanie kiedy zechcemy, a teraz, że te miksturki same się nam będą odnawiać :( nie psujcie alchemii :( owszem wymagała poprawy, ale nie aż tak drastycznej.
 
Ale ile razy będzie można łyknąć taki eliksir? Raz, trzy razy zanim będziemy musieli odpocząć i uzupełnić? Może to będzie zależało od poziomu alchemii?
I serio, pan Tomaszkiewicz powinien udzielać wszędzie wywiadów. Może nie ma perfekcyjnego angielskiego, ale chyba każdy rozumie, co chce przekazać. Dzieli się wiedzą, szczegółami z gry i swiata wiedźmińskiego. Dobrze się słucha. I w przeciwieństwie do pana Mamaisa wie, czym jest Mahakam.

Też bardzo lubię wywiady pana Tomaszkiewicza, jego gadka nie jest wyuczoną marketingową paplaniną, widać że on wie co chce powiedzieć i przekazać.
 
Każda z mikstur będzie miała również 3 lavele, będzie można je ulepszać. Potrzebne będą do tego nowe receptury itp. A co do nieskończonej ilości mikstur to działa to chyba tak, że za każdym razem kiedy rozpalasz ognisko Geralt automatycznie odtwarza wszystkie mikstury. Załóżmy więc, że masz miksturę Jaskółki, walczysz używasz jej, po zakończonej walce, rozpalasz ognicho i możesz jej użyć z powrotem. Czyli w walce możesz jej użyć tylko raz. Wygląda więc na to, że nie wpływa to znacząco na sposób używania mikstur. Zachęca to rozwiązanie do częstszego używania mikstur. (nie masz poczucia straty mikstury, użycie jej nic nie kosztuje). Ciekawe rozwiązanie,
 
@Swooneb tylko to wszystko bez sensu. Mikstur się używało głównie w wyższych poziomach trudności. Nie jesteś przygotowany? Dostajesz po dupie. A tak to chamskie i nielogiczne uproszczenie gry.
Ale przecież większość mikstur trzeba wypić przed walką, a te które można wypić w trakcie będą słabsze.
 
ale szybko piszeta nie nadazam z pisaniem , ja rozumiem ze schylamy sie po rośliny dla okreslonego eliksiru, gdy ten eliksir juz zrobimy, bedzię sie odnawiał w trakcie odpoczynku.... kazdy eliksir ma 3 lvl, więc bedziemy robili 3 wypady po składniki( mysle ze wraz z lvl trudnośc zdobycia składników wzrośnie ) na przykład dla zdobycia jaskólki z lvl 3 bedziemy musieli zabić wiwernę, co powstrzyma przed wbiciem lvl 3 od samego poczatku gry
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom