Easter Eggs *SPOILERS*

+
Co do wirujących kotów to w książkach jest napisane, że koty dziwnie reagują na Geralta... ale żeby aż tak? Muszę poszukać jakiegoś i to zobaczyć :p
 
To co napisałeś większość wie. Tylko jedno mnie zastanawia - w tytule napisałeś dodatkowe zadania, a żadnego nie napisałeś.... ???
 
Eh, nie chcę obrażać czy coś, ale wszyscy o tym wiedzą. Chyba wszyscy ale i tak dobrze, że napisałeś, bo innym to pomoże.
 
Mnie sie podoba, napisane z jajem i konkretnie. Przechodzilem pierwszy raz i nie zastosowalem okolo polowy tego co tutaj polecane. Mozna by dodac tc jeszcze cos czasem i zrobic z tego jakis FAQ przyklejony , o ;)
 
GLen said:
Mnie sie podoba, napisane z jajem i konkretnie. Przechodzilem pierwszy raz i nie zastosowalem okolo polowy tego co tutaj polecane. Mozna by dodac tc jeszcze cos czasem i zrobic z tego jakis FAQ przyklejony , o ;)
i da się przejść grę bez faqów?? da się... i przyjemniej się gra... a jak coś przegapiłeś, to masz kolejny powód żeby zagrać jeszcze raz
 
Sum, jeżeli możesz to przetłumacz napis na szyldzie detektywa Raymonda:Jestem cholernie ciekawy, co tam pisze ^^
 
Dziękuje tym, którym sie podobało..a tym którym nie, .... to nie. Hehehe.Nie obrażajcie się, napisałem to dla tych, którzy... hm, nie są jeszcze wprawni w grach RPG.Nie ma sensu robić z tego FAQ, to tylko takie sugestie ku lepszej zabawie. A Ci z Was którzy wszystko wiedzą, proponuję zabawę w trochę trudniejszy poziom :Jest tu:http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=9061.msg222186#msg222186Jest trochę bardziej wymagający.Pozdrawiam
 
Ja Ci drogi Orkiszu dziękuję i na pewno zastosuję w praktyce twoje rady. ;)
GLen said:
Mnie sie podoba, napisane z jajem i konkretnie.
Dokładnie! Jak jest atrakcyjnie przedstawione to się lepiej przyswaja.
 
Jak ktoś chce się wzbogacić to może pograć dłuższy czas w kości z Talarem w II akcie. Kolo siedzi w swoim domu w dzielnicy klasztornej. Warunkiem jest ukończenie misji Nowicjusz w kościanym pokerze. Bo inaczej to może nie chcieć z nami zagrać. Ja od niego wyłuskałem jakieś 5 000 orenów. I zbroje można kupić sobie za tę kasę. Grałem z nim chyba z godzinę.
 
Jak ktoś nie lubi się szwedac po domostwach to polecam wejśc do domu kowala w IV akcie.Będzie quest do zrobienia :)
 
papsik said:
Przy wyjściu z kanałów w akcie II jest rzeźba do której można coś wsadzić, dodatkowo medalion nastawiony na magie przy niej wariuje, nie wiecie może co tam można dać bo nic z mojego ekwipunku nie chciało wejść?
triss w 3 akcie da ci czujki i musisz jedna tam wsadzic
 
nie wiem, czy już było, ale na mieczach po wysmarowaniu/wyostrzeniu pijawiają się runy-starszy futhark na przykład po wyopstrzeniu kamieniem swarog napis można przetłumaczyc jako 'silentrun' a tutaj mamy perin, w tłumaczeniu wychodzi 'argentina'
 
ja sie ruchalem z karczmarzem bo mu na przechowanie dalem takie gowno niepamietam jakie i on to chcial i bylo do wyboru gadka ze chce za to zloto, gorzalke lub niech zaplaci w naturze, on chcial mi dac dziwke ale ja wybralem opcje ze musi to zrobic osobiscie
 
geralt555 said:
ja sie ruchalem z karczmarzem bo mu na przechowanie dalem takie gowno niepamietam jakie i on to chcial i bylo do wyboru gadka ze chce za to zloto, gorzalke lub niech zaplaci w naturze, on chcial mi dac dziwke ale ja wybralem opcje ze musi to zrobic osobiscie
mój boże ale żal
 
geralt555 said:
ja sie ruchalem z karczmarzem bo mu na przechowanie dalem takie gowno niepamietam jakie i on to chcial i bylo do wyboru gadka ze chce za to zloto, gorzalke lub niech zaplaci w naturze, on chcial mi dac dziwke ale ja wybralem opcje ze musi to zrobic osobiscie
Nie możliwe, no na serio nie możliwe! Co z tą grą się dzieje? Który to był karczmarz? W którym akcie, karczmie, lokalizacji itd. i co mniej więcej na domysły mu dałeś? Bo muszę looknąć i sprawdzić to na własne oczy.
 
geralt555 said:
ja sie ruchalem z karczmarzem bo mu na przechowanie dalem takie gowno niepamietam jakie i on to chcial i bylo do wyboru gadka ze chce za to zloto, gorzalke lub niech zaplaci w naturze, on chcial mi dac dziwke ale ja wybralem opcje ze musi to zrobic osobiscie
Kultura osobista się kłania. Za chamstwo mogę Ci załatwić bana na tydzień, jeśli tylko sobie życzysz.Drodzy państwo, nie karmcie trolla, bo za to też możemy wyciągnąć pewne konsekwencje. :p
 
Top Bottom