Easter Eggs *SPOILERS*

+
Aran said:
nie wiem, czy już było, ale na mieczach po wysmarowaniu/wyostrzeniu pijawiają się runy-starszy futhark na przykład po wyopstrzeniu kamieniem swarog napis można przetłumaczyc jako 'silentrun' a tutaj mamy perin, w tłumaczeniu wychodzi 'argentina'
skad to wiesz wszystko??
 
W Wyzimie Handlowej jest nielegalna szulernia, w której siedzi (tak, tak...) Szuler wspomniany w poradniku. Szulernia znajduje się chyba naprzeciw straganów rozstawionych pod murem, nie pamiętam dokładnie, w każdym razie poradnik o niej milczy.
 
[/QUOTE]Kultura osobista się kłania. Za chamstwo mogę Ci załatwić bana na tydzień, jeśli tylko sobie życzysz.Drodzy państwo, nie karmcie trolla, bo za to też możemy wyciągnąć pewne konsekwencje. :p[/QUOTE] przepraszam za to. Mam pytanie- co oznacza troll na tm forum?
 
http://pl.wikipedia.org/wiki/Troll_(ujednoznacznienie)troll - w slangu użytkowników Internetu określenie osoby uprawiającej trollingtrolling - http://pl.wikipedia.org/wiki/Trolling
 
Kamol said:
Kamol said:
nie wiem, czy już było, ale na mieczach po wysmarowaniu/wyostrzeniu pijawiają się runy-starszy futhark na przykład po wyopstrzeniu kamieniem swarog napis można przetłumaczyc jako 'silentrun' a tutaj mamy perin, w tłumaczeniu wychodzi 'argentina'
skad to wiesz wszystko??
Troche się tym interesuje polecam na przykład stronke http://taimeis.webpark.pl/main.html i dział starszy futhark
 
GIPlayer said:
Koriovow: w manufakturze jest alchemik. Prosi nas o kawałek czerwonego meteorytu. W nagrode dostajemy "zerrikańska alchemia" (taki zwój na petardy). I TU GWÓŹDŹ PROGRAMU: gadamy z nim jeszcze raz i ZNOWU dostajemy ten sam zwój. Itak w kółko!!! Ale nie możemy wyjść z manufaktury bo inaczej alchemik zapomni o naszym podarku i by bug zadziałał trzeba będzie mu dać znowu meteoryta. Później zwoje sprzedajemy i mamy ok. 20.000 orenów. Najlepiej pójść do niego z pustym ekwipunkiem. Zwoje nie grupują się same, musimy to zrobić za nie.
Dałem mu czerwony meteoryt, dostałem ksiązke zerikanska alchemia i za nastepnym razem musze mu znowu dac meteor. Jak zrobić by mi to dawał za darmo jak jest opisane wyżej ?Słabo szukałem ale nie znalałem tego w tym temacie: otóż w II akcie musimy ożywić kamiennego golema, by go ozywic potrzeba burzy, burze wywoluje druid za dużą kase, mi sie nie chcialo marnowac orenów to poczekalem na burze (w koncu sie przydal deszcz) i za darmoche pokonalem golema
 
Niemam patcha i nie wychodziłem z manufaktury, po dostaniu tego zwoju oczywiscie się rozłacza i trzeba z nim gadac na nowo. Przyszedłem do nie go z pustym ekwipunkiem (tylko miałem meteor) to może trzeba coś mieć przy sobie?PS: przekonałem go do racji Kalksteina
 
Cóż ja zawsze rozmawiałem o teorii tego alchemika po daniu mu meteoru i dostawałem ten zwój. Nie rozmawiałem o teorii Kalsksteina.
 
Chyba jednym z takich ukrytych qestów jest zdobycie księżycowego ostrza bądź sihilla. Rozmawiając pod koniec aktu V (może byc przed walką z Azaram) z łowcą królewskim w jaskini druidów.
 
czy ukryty quest?? raczej nie... po zdobyciu trofeum gps prowadzi cię za rączkę do zleceniodawcy
 
j3zus said:
czy ukryty quest?? raczej nie... po zdobyciu trofeum gps prowadzi cię za rączkę do zleceniodawcy
Tyle, że po wykonaniu wszystkich zadań nie dostajesz od razu miecza tylko trzeba jeszcze raz zagadać do Wielkiego Łowczego a on zaproponuje ci jeden z mieczy.
 
ale wcześniej informuje, że za dostarczenie wszystkich 10 trofeów dostaniesz nagrodępamiętam bo grając bez poradnika lekko się zdziwiłem, że po dostarczeniu ostatniej główki nic mi nie dałzagadałem i po problemie
 
O, a ja mam pytanie a propos jednego przedmiotu, a konkretniej mówiąc amuletu na utopce. Kiedyś się z nim zetknęłam ale za cholerę nie pamiętam gdzie. Jestem na początku III aktu, czasem dobrze jest sobie wyjść na stare bagna etc. ale te cholery są strasznie upierdliwe no i mało opłacalne w walce.
 
a gdzie jest ta manufaktura ? przejrzałem mape w grze i poradniku i nic nie znalazłem. Moze mi ktoś dokładnie opisać w pobliżu czego ta manufaktura sie znajduje?
 
jot23 said:
a gdzie jest ta manufaktura ? przejrzałem mape w grze i poradniku i nic nie znalazłem. Moze mi ktoś dokładnie opisać w pobliżu czego ta manufaktura sie znajduje?
Między domem pani nocy a domem Triss. Jak się idzie w stronę zamtuza to po prawej stronie :)
 
Top Bottom