Edycja Kolekcjonerska - Wasz ulubiony element

+
Edycja Kolekcjonerska - Wasz ulubiony element

Stworzenie bogatej Edycji Kolekcjonerskiej nigdy nie jest łatwe. Niedawno zaprezentowaliśmy Wam skład EK Wiedźmina 2 i od tego czasu cieszy się ona niesłabnącą popularnością - większość zestawów na GRAM.pl została już wykupiona i jest nam z tego powodu nam niezmiernie miło! DZIĘKI!Który z dodatków Wiedźmina 2 EK podoba Wam się najbardziej (ankieta)? Może któryś z dodatków skłonił Was do zakupu? Czekamy na Wasze komentarze!
 

Jimp

Forum veteran
Szkoda ,że nie da się zaznaczyć 2 :) Ja bardzo lubię różne pier-dó-łkiółki dlatego najbardziej przypadły mi do gustu te monety , chociaż czerep też jest zacny .
 
Jak dla mnie Artbook i soundtrack, zdecydowanie najcenniejsze. Niestety dołączam się do głosów sceptycznych w kwestii obecności, tej nieszczęsnej głowy Geralta w zestawie, już wolałbym zapłacić mniejszą kwotę za zestaw bez tego, według mnie zbędnego, dodatku.
 
No tak, zdała by się możliwość zaznaczenia kilku gadżetów, bo mnie akurat do zakupy EK skłoniły wszystkie dodatki, których brakuje w edycji premium :p Artbook zacna sprawa, moneta z resztą równie fajna, a i dyńka Wiedźmina będzie sobie błyszczeć gdzieś w pokoju, także dla mnie nie ma jednego przedmiotu, który przesądził :)
 
Jimp said:
Szkoda ,że nie da się zaznaczyć 2 :) Ja bardzo lubię różne pier-dó-łkiółki dlatego najbardziej przypadły mi do gustu te monety , chociaż czerep też jest zacny .
Już można, zapraszamy do oddawania głosów w masowych ilościach ;-)
 
W sumie to podobają mi się wszystkie te rzeczy, ale najbardziej cieszę się że jest w EK artbook. Poza tym lubię materiały typu "the making of". Łeb Geralta stać sobie będzie na półce - na honorowym miejscu. ;)
 
Mnie najbardziej w kolekcjonerce ujęły artbook oraz gdy już ją obejrzałem w 3D głowa Geralta. Podoba mi się też zestaw kart do gry z poradnikiem (ciekaw jestem zasad jakiej gry dotyczy poradnik). Ciekaw też jestem pamfletu Jaskra. Generalnie jednak kolekcjonerkę kupiłbym pewnie niezależnie od jej zawartości (oczywiście za tak rozsądna cenę jak ta która obowiązuje :)). Na kolekcjonerkę W1 się nie załapałem, bo choć fanem książek o Geralcie jestem od dawna, to grą zainteresowałem się dość późno po premierze (wcześniej generalnie nie interesowałem się grami w ogóle). Gdybym jej nie dostał w prezencie, to może nadal bym się tematem gier nie zainteresował. Kiedy już jednak zagrałem, to po prostu się zachwyciłem i kolekcjonerkę W2 po prostu mieć muszę :)
 
Zdecydowanie monetki - mam nadzieję, że są metalowe, a nie z tworzywa sztucznego ;>Lubie takie drobiazgi.A jeśli wykonanie będzie niezłe, to może nawet wywiercę dziurkę i będe nosić na rzemyku ;)
 
Do zakupu Kolekcji Edycjonerskiej zdecydowanie przekonały mnie wiedźmińskie naklejki. Zawsze marzyłem o przylepieniu sobie takiej na czole. Myślę, że zdołam przezwyciężyć ciężar brzemienia, jakim jest noszenie paszczy wilka na mej paskudnej twarzy. Jednak czekam z niecierpliwością, kiedy będę mógł odprawić rytuał przylepiania. Tak, to jest właśnie ten element EK, który przeważył o tym, że jestem gotów poświęcić resztki swoich studenckich oszczędności (?).
 
Kości do gry to jest to ;) Na wszelkie wyjazdy, a nawet czasem wyjście do knajpy rewelacyjne. Katy do gry byłyby ok, gdyby zamiast jednej były dwie talie - jedna to za mało na fajnego pasjansa na przykład. Te drobiazgi typu moneta, naklejki (oddam siostrzeńcom chyba) etc. zupełnie mnie nie kręcą. Choć pomysł z nanizaniem monety na rzemyk jest niezły :). Gdyby tak artbook był w formie teczki z reprodukcjami, to byłoby już zupełnie genialnie, moim zdaniem. Zamiast łba wolałabym koszulkę, i medalion też bym wolała. Wiem, że to było, ale na poprzednią kolekcjonerkę się nie załapałam. Jestem fanką materiałów typu making-of, więc to także jeden z pożądanych elementów. Ogólnie kolekcjonerka jest naprawdę niezła - pomimo głowy ;)
 
undomiel9 said:
Zdecydowanie monetki - mam nadzieję, że są metalowe, a nie z tworzywa sztucznego ;>Lubie takie drobiazgi.A jeśli wykonanie będzie niezłe, to może nawet wywiercę dziurkę i będe nosić na rzemyku ;)
Przecież mówiliśmy, że będą z czekolady! ;-) A tak serio - monety to oczywiście najprawdziwszy metal, żadnej ściemy!
 
Ja zagłosowałem na Artbook. Klimatyczna książka z mnóstwem pięknych grafik - to jest to :)Alku mam pytanie a zarazem prośbę do Ciebie. Czy planujecie coś z wydaniem (lub dodaniem do EK) koszulek ?? Najlepiej takich polo jak mieliście na wiosennej konferencji. Bo tak szczerze powiem, najbardziej mi właśnie koszulki brakuje w tym zestawie. Może trochę mało oryginalny gadżet, ale jakże funkcjonalny :)
 
Moimi faworytami (tak to określę ;P) w kategorii "de BEST of de BEASTs" są:- ścieżka dźwiękowa- popiersieA za pół roku zagłosuję i powiem cosik więcej. O tak, tak właśnie zrobię ;P
 
Zdecydowanie Artbook, będzie co poczytać w trakcie instalacji :)Oraz może pamflet Jaskra z tą przeklętą monetą, ciekaw jestem jak to będzie wyglądać.
 
Przecież w edycji Premium będzie płyta z muzyką z gry, pamflet, mapa :p Miałem zamówić zwykłą edycję, ale ten Artbook i moneta mnie przekonały do tego, by zakupić EK :) Tak jak wspomniał Vedymin. będzie co czytać w czasie instalacji. Kości też mogą być i karty, ale najbardziej to ten Artbook i moneta Temerska ;)
 
undomiel9 said:
A jeśli wykonanie będzie niezłe, to może nawet wywiercę dziurkę i będe nosić na rzemyku ;)
Jako numizmatyk z zamiłowania zawyłem z wściekłości:p Dziurkę to wiesz gdzie możesz sobie wywiercić. A na serio w tym przypadku nie mam nic przeciwko, w końcu każdy może robić co mu się żywnie podoba z jego własnością ale takie traktowanie prawdziwych monet to barbarzyństwo. Te prawdziwe nie są:)
undomiel9 said:
Przecież mówiliśmy, że będą z czekolady! ;-) A tak serio - monety to oczywiście najprawdziwszy metal, żadnej ściemy!
A zdradzisz czy to jest zwykły odlew czy porządne tłoczenie w jakiejś mennicy? Bo to jest różnica w jakości.
 
Jeszcze kilka dni temu byłem bardzo przeciwny obecności głowy Geralta w EK. Po tym jednak, jak położyłem na niej swoje łapki uważam, że to naprawdę fajny gadżet:)Mimo tego, to nie ona jest w zestawie najfajniejsza. Moimi ulubionymi elementami są, na chwilę obecną, Artbook i temerski Oren.
 
Moje ulubione elementy z kolei, to: artbook, temerski oren, przeklęta moneta wraz z pamfletem Jaskra oraz poradnik wyżej wymienionego, no i dochodzą do tego kości ( miła powtórka z kolekcjonerki TW1, na którą się nie załapałem... )Co do elementów, które nie przypadły mi do gustu, to: naklejki, ścieżka dźwiękowa oraz płyta zza kulis - były w edycji standardowej TW1 i nie miałem co z nimi robić, co się nie zmieniło, głowa Geralta - choć duża, fajnie wykonana, to jednak mnie nie przekonuje (wybaczcie) .@DownKości widziałem na allegro wraz z kolekcjonerką, dlatego założyłem, że są w zestawie. A głowa, no cóż, dla Ciebie to mało, dla mnie dużo. Byłem przekonany, że będzie o wiele mniejsza.
 
Top Bottom