Edycja Kolekcjonerska - Wasz ulubiony element

+
KolecEchinopsa said:
Mam pytanie odnośnie EK. Otóż na razie mam zamówioną Edycje podstawową na gram.pl, ale mam zamiar anulować i kupić Edycję Kolekcjonerską. I tu moje pytanie, czy stracę coś będąc poza tą grupą pierwszych 1000 zamówionych sztuk i nie mając tego "unikatowego" numerka. Czy grę dostanę w piątek 13 tuż po wysyłce gry 12 maja?
Jedyne co stracisz zamawiając teraz to unikalny numer .
 
Wątpliwe poczucie fajności, i przynależności do elity ;PTacy z nas wiedźmińscy masoni (mam numer 133).Nie. Nic nie daje.
 
Aha, czyli cale to gadanie o przywilejach wynikajacych z wywalenia kasy na EK to byl pic na wode, tak? Ech, blyskotliwie to ktos wymyslil, nie ma co. Nic, trzeba anulowac pre-order na EK i zamowic normalna wersje.
 
Wynika z tego, że zamówiłeś pre order EK tylko po to by pograć 5 dni przed premierą? Nie no, gratulację :)
 
KolecEchinopsa said:
Wynika z tego, że zamówiłeś pre order EK tylko po to by pograć 5 dni przed premierą? Nie no, gratulację :)
My tu nie mowimy o tym dlaczego zamowilem EK, tylko o niejasnym przekazie ze strony Gram.pl dotyczacym tzw przywilejow. Nie jest dla mnie z cala pewnoscia "przywilejem" macanie popiersia Geralta 5 dni przed premiera gry...
 
No dla mnie to też nie jest super pomysł. Ale pozostaje słuchać ścieżki dźwiękowej, oglądać materiały making of, podniecać się popiersiem Geralta, przykleić naklejki na półkę, wąchać pudełko, obejrzeć mapę świata gry, grać w kości i karty z kumplami, składać papierowe figurki, przeglądać artbook, poradnik, instrukcję (uwaga pewnie są tam spoilery), czytać list, czy bawić się orenem.Mi to starczy na parę dni. Zresztą w weekend zamiast siedzieć przed kompem wyjdźcie z kumplami na piwo, czy tam pograć w piłkę. Trochę świeżego powietrza, a czas szybko zleci :)
 
Coś mi się obiło o oczy na forum że wysyłka EK została przełożona na 16 maja ? Ktoś może mi powiedzieć jak z tym jest ?
 
Elesshar said:
Wysyłka pozostaje bez zmian, ale pogramy dopiero/już (jak kto woli ;)) 16 maja.
Może i chcieli dać nam możliwość zagrania wcześniej a co innego wyszło w praniu Co do zestawu to najbardziej mi się podoba głowa :)
 
Jestem ciekawa czy ta mapa świata dołączona do edycji kolokcjonerskiej W2 będzie taka sama jak w W1.
 
Elesshar said:
Wysyłka pozostaje bez zmian, ale pogramy dopiero/już (jak kto woli ;)) 16 maja.
Dlaczego dopiero 16 maja skoro będziemy mieli Wiedźmina wcześniej ?
 
Sebii said:
Sebii said:
Wysyłka pozostaje bez zmian, ale pogramy dopiero/już (jak kto woli ;)) 16 maja.
Dlaczego dopiero 16 maja skoro będziemy mieli Wiedźmina wcześniej ?
Bo nie ściągniesz wcześniej 50mb, bez których gra się nie uruchomi.
 
ja pójdę za radą kolca: pomacam popiersie, powącham pudełko i pójdę z kumplami na piwo.w sumie i tak płyta główna i procesor dotrą do domu na przełomie maja i czerwca, więc pozostanie midokładne sprawdzenie głowy, oraz własnej kreatywności co do zabawy pozostałymi elementami EK.chyba, że tak jak wieśka 1 tak i wieśka 2 odpalę na słabszym kompie i przejdę na 15 fps'ach.
 
Morthal said:
http://www.gram.pl/news_8AvfH,y2_Polacy_odpala_Wiedzmina_2_dzien_wczesniej_niz_reszta_swiata.htmlJa się czuję zawiedziony! Przecież cały czas było mówione, że właściciele EK zagrają już przed weekendem! Coraz bardziej zastanawiam się nad wycofaniem się z kolekcjonerki...
Ja na GRAM.PL przeczytałem, że W2 EK będą wysyłać 12 maja, czyli w czwartek. Kiedy dojdzie, to wie tylko Pan Bóg. Mam nadzieje, że gra nie będzie wysyłana kochaną Pocztą Polską. Wtedy gra przyjdzie pod koniec czerwca i to bez części zawartości. xD
 
Top Bottom