Edycja Kolekcjonerska - Wasz ulubiony element

+
Artbook fajna sprawa.Kości do gry również.Mam jednak cichą nadzieje że Redzi dorzucą jakaś koszulkę z logiem Wiedzmina 2, taka koszulka się zawsze przydaje :)
 
Gialdonar said:
Artbook fajna sprawa.Kości do gry również.Mam jednak cichą nadzieje że Redzi dorzucą jakaś koszulkę z logiem Wiedzmina 2, taka koszulka się zawsze przydaje :)
to spójrz sobie na poprzednią EK tam akurat rzucili koszulkę a ponieważ gracze niezbyt dobrze się o niej wypowiadali nie sądzę żeby coś dorzucili
 
Zdecydowanie oren (I love money :)).Pytanie do "czerwonych", czy jest szansa na dodanie bestiariusza (tak wiem był w EK 1 ale nie wszyscy ją mają) i/lub medalionu Wilka ?:) Małe szanse, że odpowiecie ale wierze w was :D
 

gower

Forum veteran
Nikt nie zmieni teraz raczej składu kolekcjonerki, bo nie ma po co...Mało kogo zachęci do do zakupu (trzeba by zrobić jeszcze jedną kampanię promocyjną), poza tym nie można chyba zmienić produktu po tym, jak ktoś go już zamówił, to trochę niepoważne.
 
Głowa, to jest to. Moja córka będzie miała zajęcie jak tatuś zanurzy się w grę. Dostanie mamy malowidła i będzie robiła makeup :)
 
Nimdeiw said:
Głowa, to jest to. Moja córka będzie miała zajęcie jak tatuś zanurzy się w grę. Dostanie mamy malowidła i będzie robiła makeup :)
To by była zniewaga i by się krew mogła polać tak białego wilka znieważać:D Ale serio niezły pomysł;p5800 zamówionych egzemplarzy :)Wiwat Redzi :pp
 
moim prze-skromnym zdaniem cały zestaw zawarty w edycji kolekcjonerskiej jest zajebisty ale artbook to poprostu strzal w 10
 
Osobiści uważam kości i karty za naprawdę miły dodatek :) Art-Book, o ile będzie wysokiej jakości - to super pomysł :)!PS.Czy ktoś wie czy w EK będziemy mieli bonusowego sekretnego kupca, jak przy zakupie edycji "zwykłej" na gram.pl? (http://www.gram.pl/upl/sklep_info/20101118150714.jpg)
 
lukitab said:
PS.Czy ktoś wie czy w EK będziemy mieli bonusowego sekretnego kupca, jak przy zakupie edycji "zwykłej" na gram.pl? (http://www.gram.pl/upl/sklep_info/20101118150714.jpg)
Na tą chwilę sekretny kupiec jest wyłącznie dostępny w Edycji Premium ... Możliwe jest jednak, że stan tej rzeczy może się zmienić :)Pozdrawiam
 
Pawelck91 said:
Pawelck91 said:
PS.Czy ktoś wie czy w EK będziemy mieli bonusowego sekretnego kupca, jak przy zakupie edycji "zwykłej" na gram.pl? (http://www.gram.pl/upl/sklep_info/20101118150714.jpg)
Na tą chwilę sekretny kupiec jest wyłącznie dostępny w Edycji Premium ... Możliwe jest jednak, że stan tej rzeczy może się zmienić :)Pozdrawiam
No mam nadzieje e się zmieni bo się zawiodę...MI się podoba główka geralta, jak napisał jeden użytkownik że nie ma lepszego stajaka na słuchawki ;-)fajny też będzie artbook , będę oglądał podczas instalacji, no i oczywiści moneta Temerska i pamfilt (czy jakoś tak się pisze) jedynie jestem zawiedziony żę nie ma medalionu... no nic poszukam na allegro i kupuje by mieć co powiesić na głowie oprócz słuchawek (jeśli się zmieszczą)
 
Edycję Kolekcjonerską Wiedźmina 2 kupiłem dla...... siebie :) ...... bo nie udało mi się to z częścią pierwszą (ale chociaż preorder zwykłej przyszedł 3 dni przed premierą).Najlepszymi dla mnie, najbardziej trafionymi gadżetami, elementami dzięki którym dostałemwypieków na twarzy wraz z debilnym uśmiechem grubasa sięgającego po ciastko są:1. KOŚCI! - gdy tylko pojawiły się w akcie I miałem nadzieję, że wyjdzie Wiedźmin 2, że będzie EK i że będą w niej kości.2. Temerski Oren - mam kilka monet okolicznościowych i miło będzie mi posiadać jednostkę walutową, której wirtualne tysiące wygrywałem i przegrywałem. W kości.3. Karty do gry wraz z poradnikiem - tutaj chyba bardziej chodziło mi o ten poradnik, choć same karty z pewnością będą się dobrze prezentowały. Jedno z drugim w zestawie jak najbardziej.Elementy nietrafione, z którymi już się pogodziłem:1. Głowa - ot głowa. Na szczęście moja głowa już wie co można zrobić z tą głową. W dodatku potrzebuję jeszcze 3 :)2. Naklejki - to troszeczkę jak producenci procesorów, czy systemów operacyjnych dorzucający naklejki na kompa, aby inni widzieli, że "nasz procesor" insajd i "system operacyjny" redi. w sumie to każda forma promocji jest dobra, więc nakleję jedną na obudowę, a drugą na tył monitora.W tym miejscu chciałem szczerze podziękować za kości, ponieważ cała EK mogłaby mieć dla mnie połowe mniej elementów, a kości cieszą mnie niezmiernie i byłyby bodźcem do zakupu. Z tego co się rysuje w ankiecie każdy użytkownik znalazł coś dla siebie, więc zrobiliście coś niezwykłego zaspokajając apetyt takiej grupy ludzi. Do pełni szczęścia brakuje "tylko" medalionu i koszulki, które z powodzeniem moglibyście sprzedawać w jakims Wiedźmarkecie.pl .Nie mogę się doczekać maja.
 
Dla mnie najfajniejsze rzeczy to:1. nie ma w ankiecie najważniejszej rzeczy- płyty z grą! Nie wiem jak wy ale ja najchętniej zagrałbym. ;)2. artbook - uwielbiam czytać o produkcji gry, dowiedzieć się o różnych nowych rzeczy.3. karty i kości do gry - bardzo lubię zarówno kościanego pokera jak i inne gry więc to coś dla mnie.Ogólnie podoba mi się wszystko poza DLC, których nienawidzę i głową. Jednak cena jest bardzo dobra, więc nie narzekam i zamówiłem pierwszego dnia.
 
Zdecydowanie kości do gry. Chociaż mieszkam w biednym Radomiu i nie będę miał z kim w nie grac będę je sobie sam rzucał.
 
Jak dla mnie najciekawsze elementy EK to mapa i kości do gry. Chociaż artbook i talia kart też dość interesujące. Przyjemnie będzie tą edycje rozpakowywać w domu.
 
Jak dla mnie toArt-BookmonetaPoprzednią grę mam w wydaniu EK i nie żałuję ,choć sporo więcej kosztowała - no ale co poradzić.T-shirt zachodzony już na śmierć niemal, a torba ( półcienna na ramię z logo gry) dalej słuzy jako torba na książki- jak wybieram się do bibioteki.
 
Moim ulubionym elementem będzie otrzymanie gry na kilka dni przed 17 maja 2011!Poza tym marmurowa głowa Geralta będzie się świetnie prezentowała na moim biurku (btw, skoro rzeźba przedstawiająca głowę, ramiona i pierś to "popiersie", to rzeźba głowy to... pogłowie? ;-)
 
Nie wie ktoś czy wyjdzie więcej egzemplarzy EK?? Patrzyłem na gram.pl i okazało się, że brak już nich ..Jestem zapalonym fanem wiedźmina i po prostu muszę to mieć !Żeby nie robić offtopu to powiem, że najbardziej mi się podobają kości...yeah..zawsze chciałem takie mieć.
 
Top Bottom